Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

U mnie ciakawość chyba zwycięży i pojadę dziś po ten test, jesli wyjdzie negatywny to drugi zrobię w piątek. Po prostu nie mogę już wytrzymac w tej niepewności. W jakiej branży pracujesz jeśli mogę zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytaaa
dziewczyny co najlepiej jesc na lepsze endometrium, zawsze mam ciut za cienkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ja juz mysle o karmieniu:D chcialabym karmic moja dzidzie piersią ,ale z doświadczenia wiem ,że nie bedzie to u mnie latwe.Przy pierwszym dziecku brodawki mi popękały,krew leciała,poddałam się,przy drugim pokarm był malo wartosciowy ,mały sobie nie pojadał,dokarmiany zwracał bo miał obietosciowo mleka za duzo w brzuszku.W obydwu przypadkach skonczyło sie butelka.Chce karmic !!!i tu pytanie co robic aby pokarm był bardziej WARTOŚCIOWY ,nie wiecej go tylko bardziej wartosciowy.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam jeszcze dodac ,że jak w zegarku rozpoczął sie 7 tydzień a w raz z nim mdłości :( to jest okropne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej niecierpliwe - ja mialam @ dostać między 30.08-01.09. Dni odliczałam już od owulacji a testy robiłam począwszy od 4 DPO ( oczywiście ani w 4, ani 7, ani nawet w 9 nie wyszły pozytywnie) i choć wiedziałam że szanse na zobaczenie 2 kresek są zadne to i tak sikałam na te testy - ot taka natura. Mi to psychicznie pomagało czekać dalej na ten właściwy dzień, który nadszedł 11 DPO i był to cień cienia dwoch kresek - ale ile dał nadzieji :-) A potem w 13 DPO (dzień przed terminem @) dwie już wyraźne krechy. Więc jeśli to ma wam pomóc tak jak mi w oczekiwaniu to sikajcie nawet codziennie, he he :-) x GoSiCi, a te mdłości to twoje pierwsze takie prawdziwe objawy? chodzi mi o bole brzucha - one muszą być /mogą / czy powinny? Kurde, jakie to dziwne - jak poprzednio mnie bolały to bałam się że coś nie tak. Teraz jak czuje się rewelacyjnie to też niedobrze. Ech :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodziutka- jak po wizycie? Odezwij się. Jak się czujecie ciężarówki? :) Mi dobrze, minal dzien. Pobolewalo trochę podbrzusze,ale jest to do zniesienia. Piersi dalej mega nabrzmiałe, ale nie bola. Czy powinnam tym się martwic? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja idę jutro do gina .... boje się jak cholera ;/ boję się że serduszko nie będzie biło ;((( nie umiem sobie poradzić ;( pobolewa mnie w prawej pachwinie... nie rozumiem tego bólu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusss
ja dzisiaj zrobiłam koleją bete 2129 tak wiec cyba ok w czwartek było 396 w środe usg mam nadzieje że pęcherzyk się już pojawi mex2 tak samo jak ty umieram ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ost. @ miałam 29 lipca więc u mnie jak i u Ciebie powinno być już widać ;) ale do jutra chyba się wykończę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusss
a ja dopiero w środę mam wizyte trzymam kciuki jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bety nie robię ... nie chce mi się bo i tak nic mi to nie da.... zobaczę na usg co się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytaaa
no beta da tyle, ze jak malo przyrasta to mozna od razu do lekarza po leki na podtrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusss
mi lekarz zlecił tak wiec dzisiaj ze wszystkimi badaniami zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ... ja biorę d*phaston 2x1, to nie wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no przepraszam... o tym nie pomyślałam bo żaden lekarz nie zlecał mi kontrolowania bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusss
mex2 bierzesz z jakiejś konkretnej przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak... to jest moja 4 ciąża.... a dzieci nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i prawda jest taka że za każdym razem dzieje się coś innego. W 1 ciąży straciłam dziecko w 4 mc drugą ciąże w 5 mc a trzecią w 8 tyg. ;( i lekarze nie wiedza co się dzieje bo niby jest wszystko w porządku ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytaaa
mex, jesli nie zlecil to ok, a jesli bierzesz d*phaston to bardzo dobrze ja tez stracilam 3 ciaze nie wiadomo dlaczego zaczynam podejrzewac ze moze przez moje endometrium, bo mam cieniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dramat :( a my takie bezsilne jesteśmy ;/ biorę d*phaston, polocard75 i oczywiście femibion1 ... dam znać czy będzie serduszko .... :* trzymajcie się mamusie :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytaaa
mex bedzie trzymam kcuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochannel5
witajcie ..ale sie rozpisalyscie!!:)) u mnie 6 t 5d i w sumie czuje sie ok.zmeczenie spanie.mdlosci nadal nie ma.poprzednie 2razy ( zakonczone plrazka) wymiotowalam juz kilka dni przef okresem spodzirwanym. mona 84- mnie tez wg kalkuratora int. wychodzi 1maj.ja juz bylam 2razy na usg .1bo martwilam sie o moj cykl- okres tydz spoznienia a testy negatywne.i dowiedzialam sie ze @nie przyjdzie :)) druga wizyta aby sprawdzić czy beta rosnie i bylo widac juz pecherzyk , ale malutki 3mm.no i teraz w czwartek 12.09.mam kolejna wizytę. to będzie koniec 7 tyg wiec powinno juz byc widac echo serduszka.bardzo sie boję, choc wiem ze nie mam na to wplywu. jusss i mex ja biore progesteron 3 ×2tabl .dziennie..spora dawka ze wzgl na poprzednie historie. młodziutka jak bylo u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj kupiłam test ale nadal leży zapakowany :) nie mogłam się przemóc aby go zrobić. Jesli do piątku nie dostanę @ to tak jak planowałyśmy - testujemy 13-nastego. Choć Ja mam znikome nadzieje, dziś czuję się tak jakbym miała dostać @ - pobolewa mnie brzuch i piersi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mex2 mam nadzieję, że teraz będzie już tylko dobrze !!!! GoSiCi - współczuję mdłości :( przy pierwszej ciąży nie wiedziałam w ogóle co to mdłości mam nadzieję, że jeśli teraz się uda to również nie wystąpią...choć wczoraj rano jak wstałambyło mi strasznie nie dobrze. To być może z nerwów i ze stresu.. xxmyszka - co u Ciebie? kiedy masz wizytę kolejną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,tak mdłości to jedyne objawy ciązy ,do tej pory. Myśle ,że wszysko może występować,tak bol brzucha ,jak i jakieś kłucia ,bolączki,ale myślę tez, że może byc i tak ,że żadnych z tych dolegliwości nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninnna, ja jeszcze nie byłam u lekarza - czekam do 7-8 tygodnia. Umowilam się na 18 września dopiero - niechce się wcześniej denerwować. x Anula1988, myślę że niema dwóch identycznych ciąż - jedne boli, inne ciągnie. najwazszniejsze to to czy ból przechodzi po zmianie pozycji-jeśli tak to wszystko jest dobrze :-) A co do bólu piersi - ja narzekałam że są obrzmiałe ale nie bolą i właśnie dzisiaj obudziłam się z bólem, tak więc wszystko przed tobą :-) x mex2, zytaaa: kochane ale wy już dużo przeszłyście - z całej siły trzymam kciuki za wasze wizyty - dziewczyny musi być dobrze! Mex2 czekam na info po wizycie. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×