Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość mamusia trójeczki
Witam z rana. Do okresu zostały mi jeszcze około 9-10 dni, to bedą najdłuższe dni w moich życiu chyba. A jak tam mija początek dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka123456
No Kamii84 Cieszę się że jesteśmy we dwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytaaa
ja testuje w sobote,mialabym termin na 26 maja :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia trójeczki
U mnie wyszedłby termin na 25 maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka123456
Dziewczyny a Wy pracujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia trójeczki
Ja nie pracuje, zajmuje się dziecmi i jeszcze uczę sie mam ostatni rok szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka123456
A to fajnie. Ja też się jeszczę uczę i pracuje na dodatek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, czy można się przylaczyc? Ja wczoraj robiłam test i druga kreska wyszla jasno rozowa, dzisiaj rano powtorzylam i jest ciut wyrazniejsza. Ostatnia @ miałam 2 sierpnia, cykle mam dość długie- 32-35 dniowe. Dodam, ze o dzidziusia staraliśmy się 15 miesięcy. Jest bardzo wyczekany! Czuje się dobrze, ciagle ganiam do łazienki sprawdzać czy czasem @ nie przyszla, a tam po prostu mam dużo sluzu. Piersi mam mega nabrzmiałe, ale raczej nie bola. Cały czas boli mnie podbrzusze. Od kilku dni po każdym posiłku meczy mnie zgaga. Do tego jak nigdy mam lekkie zawroty glowy. To tyle z objawów. Nie wiem co teraz zrobić. Czy isc nas badanie krwi? Czy do lekarza isc już teraz we wtorek tj. 10.09 czy tydzień później, bo teraz może jest a szybko? Ale czułabym się pewniej, gdyby zobaczyla mnie moja gin. Proszę poradzcie dziewczyny. Czy ktoras z Was jest na podobnym etapie i była już u ginka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka123456
Ja jestem w 6 tc i do lekarza właśnie wybieram się jutro. Tzn 9 września. I to będzie moja pierwsza wizyta u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi86
byłam wczoraj u lekarza pusty pęcherzyk :( czekam na poronienie .... skierownie do szpital dostałam ... jestem załamana nie wiem co robic ... czy iść do szpitala czy czekać co zrobi natura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia trójeczki
Ja jeszcze nie zapisałam się do ginekologa, Jutro zadzwonię i umówię się tak żeby wizyta była za 2-3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodziutka- daj koniecznie jutro znac jak wizyta. U mnie dzisiaj wychodzi 5 t 1 d, wiec ja jeszcze trochę musze poczekać jednak. mimi86- tak mi przykro :( A może jeszcze nie jest wszystko przesadzone? Kiedy bylas u gina? Jaki tydz i dz ciąży? Może jeszcze za wcześnie i zarodek się dopiero pojawi? mamusia trojeczki- w jakim dokładnie jesteś tygodniu? A dlaczego chcesz dopiero za 2-3 tyg. wizyte? Nie obawiasz się,ze przez tyle czasu będziesz bez kontroli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia trójeczki
Ja dopiero czekam na okres, powinnam dostać 17-18 wrzesień, czyli za 2 tygodnie jak nie będzie okresu to akurat dobry czas na pójście do ginekologa a jakby był okres to wtedy odwołam wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia trójeczki
a poza tym co to za kontrol, w poprzednich ciążach chodziłam do lekarza raz na miesiąc czyli te nawet 2 tygodnie nie zrobi różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi86 może owulacja była później? Przecież tak się zdarza czasami że przesuwają się te dni. Robiłaś bete? Może warto by sprawdzić czy jest taka jaka powinna być w 7 tygodniu? Zrób w poniedziałek i środę i zobacz jaki będzie przyrost. Może jeszcze nie wszystko stracone kochana. Trzymam mocno kciuki za was! X X My zaczynamy 6 tydzień (5 tydzień i 2 dzień aktualnie) do lekarza wybieram się pod koniec 7 tygodnia (6 tydzień 5 dzień). Zrobiłam bete, przyrost prawidłowy, czuje się dobrze więc niema po co chyba wcześniej iść. Mało prawdopodobne żeby lekarz coś zobaczył, po co mam się stresować że nie ma serca czy coś podobnego. Co ma być to i tak będzie niestety - nic na to nie poradzimy. W poprzedniej ciąży, którą poroniłam niestety (serducho przestało bić w 8 TC) też byłam u lekarza w 7 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmyszka- czyli jesteś dzień dalej niż ja :) a kiedy mialas ostatnia @? Ja mam długie cykle, stad ostatnia @ miałam 2 sierpnia. Tak jest masz racje, co ma być to będzie, zaszlysmy w ciaze, a teraz reszta już w rekach tej malej fasolinki :) A Ty robilas bete, tak? Jak ona Ci tam wychodzila. To ja może tez pojde? Boli Cie podbrzusze? mamusia trojeczki- to zycze abys zobaczyla 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi86, jeśli niestety diagnoza o pustym pęcherzyku by się potwierdziła, to z doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że poronienie samoistne jest lepsze dla organizmu - szybciej można wrócić do starań bo niema ingerencji w szyjkę macicy i sama macice. Ale jest chyba bardziej bolesne i fizycznie (bo ronisz sama, z bólami) i psychicznie (bo musisz czekać na to nawet dwa tygodnie, a to nie jest fajne uczucie wiedząc że masz "to" w sobie). Ja miałam weekend na podjęcie decyzji i wybrała zabieg. Te dwa dni były dla mnie koszmarne - nie mogłam się doczekać kiedy wyciągną ze mnie malucha. Dopiero po zabiegu zaczęłam wracać do równowagi. Zabieg bezbolesny, w narkozie. Ale niestety ta trudna decyzja zależy tylko od Ciebie-każda kobieta jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula1988, ja też ostatnią @ miałam 2 sierpnia - dlaczego uważasz że jestem dalej? Termin wg @ wychodzi na 9 maja, a wg owulacji na 11 maja. Bete zrobiłam w 34 Dniu cyklu (wynik 2217) i powtórzyłam w 36 DC (wynik 4730). Czyli przyrost prawidłowy :) Bóle podbrzusza miałam przez pierwszy tydzień, ustały. Teraz czasami jak za szybko wstanę to czuje ciągnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmyszka- a widzisz, gapa ze mnie, teraz patrze,ze faktycznie pokazuje mi w takim programie na smart fonie WomanLog Pregnancy, ze 5t 2d, przepraszam Cie najmocniej :) A ilu dniowe masz cykle? Super,ze taka wysoka beta, gratuluje! Ja wczoraj zrobiłam test i miałam bladziutka druga kreske, wiec u mnie pewnie nizsza te beta. Pobor krwi u mnie we wtorek, to pojde zobaczyć jak u mnie. A jakie masz objawy? Kiedy wyszedł Ci pierwsz test? Ja nawet nie wiem kiedy dokładnie miałam w tym msc owulacje, po prostu przytulaliśmy się regularnie co 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka123456
Mimi86 Tak mi przykro. Boję się że tak może stać się u mnie. Boję się nawet chodzić do toalety robić siusiu. Dziewczyny ja jestem w 6 tyg i to nie za szybko aby jutro iśc di ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodziutka- ja tez nie wiem kiedy isc do tego gina. Ja się umowie albo teraz na wtorek, albo na przyszly wtorek. Sama nie wiem, bo z jednej strony wiem, ze teraz pewnie jeszcze nic nie będzie widać, ale z drugiej strony będę spokojniejsza jak zobaczy mnie ginek. A bola Was piersi dziewczyny? Bo ja mam takie mega nabrzmiałe, ale raczej nie bola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka123456
No ja właśnie wybieram się jutro do gina żeby być spokojniejszą. Co będzie to będzie. Jak jutro nic nie będzie widać to pójdę wtedy może za tydzień lub dwa. Anula1988 Mam nabrzmiałe piersi lecz nie bilą mnie one. Z natury też nie są one małe tylko duże. Ale teraz to są "spuchnięte" ;) I najważniejsze jest to że co raz bardziej podobają się mojemu facetowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anula1988, nie przepraszaj no co ty :-) Ja cykle miałam zawsze 28-29 dni. Teraz po pironieniu to niewiem bo wyczeklam dwa cykle (jeden 42 dniowy, drugi 25) i zaczelismy działać. Test robiłam w 30 dniu cyklu i już krecha była mocno wyraźna - sprobuj jutro z testem, napewno będzie już dobrze widoczna krecha! Z objawami u mnie biednie - zmęczenie, senność,zawroty głowy, wzdęcia a co za tym idzie gazy, lekko obrzmiale piersi, ale nie żeby zaraz bolesne i tyle :-) A jeszcze wczoraj i dzisiaj zupełnie bez powodu zaczęłam płakać :-/ Mysle ze dopiero 7 tydzień może przynieść jakieś rewolucje, he he. A ty masz jakieś objawy? Skąd jesteś? pierwsza ciąża? i kiedy planujesz wizytę u lekarza? x x Młodziutka123456, to początek 6 tygodnia czy raczej koniec? Pęcherzyk napewno lekarz powinien zobaczyć, na serce niewiem czy nie za szybko. U nas większość lekarzy radzi przychodzić nie wcześniej niż w 7 tygodniu( czyli 6 skończonych) Daj znać co po wizycie - i myśl pozytywnie, wszystko będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlodziutka- no ja wlasnie tez mam takie nabrzmiałe piersi i jestem zdziwiona,ze nie bola. Kiedys sobie myslalam,ze jak będę w ciąży, to pewnie będą dwa wielkie kamienie, a tu spoko :) A Ty kiedy mialas ostatnia @? I jaki dokładnie dzisiaj tydz i dzień ciąży? A bete robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka123456
No to jest 6t 4d . Staram się myśleć pozytywnie. Ale ten strach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka123456
Ostatnią @ miałam 29 lipca. Bety jeszcze nie robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmyszka- no to masz krótsze cykle. Ja to często nawet 35 dniowe miałam, wiec i owu pozniejsza. Ja wlasnie zrobiłam test i była tylko czesc tej drugiej kreski blado rozowa, a dzisiaj ponownie rano zrobiłam i już się zaczerwieniła cala kreska, wiec chyba hormon musial wzrosnąć, skoro kreska bardziej widoczna. Jest to moja pierwsza ciaza, strasznie wyczekana, w tym 15 cyklu się udało. Stad te strasznie się boje czy wszystko będzie dobrze, ale pewnie Wy tak samo się martwicie. To jest moja pierwsza ciaza. Z moich objawow, to przede wszystkim zawsze przed @ nie miałam zadnego sluzu,bylo sucho, a teraz tyyyle mam takiego mlecznego, gęstego sluzu. Meczy mnie zgaga po wszystkim co zjem. Boli mnie podbrzusze, ale z każdym dniem mniej. Te nabrzmiałe piersi i do tego kreci mi się w glowie. Jestem z nad morza naszego Polskiego :) No ja nie wiem wlasnie czy teraz we wtorek pojsc czy za tydzień we wtorek. Boje się robic ta bete, ale chyba zrobie we wtorek. Mi kiedyś gin mowil,ze przy becie pow. 1000 jest dopiero widać pęcherzyk. Mlodziutka- musimy myslec pozytywnie, mnie tez strach paraliżuje i staram się odganiać zle myśli, ale wiesz jak to jest jak się tyle słyszy ciagle dookoła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×