Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Młodziutka123456
Anula1988 Skąd dokładnie jesteś? Bo ja też jestem znad morza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka123456
A ja 10 km od Darłowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to troszkę mamy do siebie :) Musimy myslec pozytywnie, wszystko będzie dobrze. Daj znac jak jutro po tej wizycie koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka123456
Dobrze ;) Na pewno odezwę się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi86 bardzo mi przykro :( Każda z nas pewnie gdzieś tam podświadomie właśnie tego się obawia, że ie będzie serduszka. Nie wiem jak to jest ale mam nadzieję że w miarę szybko sobie z tym poradzisz i zaczniecie dalsze starania :( Ja dzisiaj już zaliczyłam poobiednią drzemkę z moją córą i chyba niedługo pójdziemy na plac zabaw korzystać z cudnej pogody. Obecnie 6 tydzień ciąży. Do gina pójde w przyszłym tygodniu pewnie koło środy bo do piątku nie wytrzymam ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodziutka123456, chyba coś źle policzyłas - skoro ostatnia @ była 29 lipca to jesteś w 6 tygodniu ciąży czyli masz skończony 5tydzień i 6 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka123456
Sorry dziewczyny za pomyłkę. XxMyszka. Masz rację ;) Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Najważniejsze jest to że jestem w ciąży i mam nadzieje że wszystko tym razem będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia trójeczki
U mnie jeśli by nie było okresu tego 17 września to od jutra zaczynał by mi się 4 tydzień ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka123456
Trzymam kciuki Mamusiu trójeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodziutka123456, spokojnie - tak poprostu mnie to zastanowiło że tylko 4 dni różnicy pomiędzy naszymi osratnimi @ a Tobie ponad tydzień wyszedł, he he - co ta ciąża robi z umysłami naszymi ;-)Pozytywne myślenie a napewno wszystko będzie dobrze - nie zakładamy inaczej!!! x mamusia trojeczki - a o poprzednie ciąże długo się staraliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytaaa
mimi bardzo mi przykro, trzymaj sie, wiem co czujesz ja 3 razy poronila, grunt to sie nie zalamywac i nie poddawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka123456
Wiem co czujesz...Przykro mi bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona84
Witam serdecznie :) jestem nowa tutaj,w sumie łapie sie bo według kalkulatora termin porodu mam na 1 maja. Z racji że to już 7 tydzień to muszę szybko zapisać się do gina na pierwszą wizytę bo ponoć to najlepszy czas. To moja pierwsza ciąża i mam mnóstwo wątpliwości i strachów.Czy ma któraś z was termin na 1 maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosici
Delikatne mdłości dzisiaj.....ojjj nie chce ich, nieeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie mdłości w ostatniej ciąży pojawiły się w 7 tygodniu więc zdaje się że ostatni taki tydzień przede mną :-) P.S. poki tabelka się u nas nie przyjmuje (bo za wcześnie, bo nie chcemy zapeszac, po czekamy do pierwszej wizyty itp. )to może wpiszcie w stopce cos na temat ciąży: ktory tydzień, albo termin porodu, albo termin @ te które czekają na testowanie :-) Bedzie nam łatwiej się rozpoznawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
Hej dziewczyny :) Witam i gratulacje dla nowych, przyszłych mam :) Ja wciąż czekam na testowanie....ale już mnie tak korci, że ledwo wytrzymuję. mamusia trójeczki kiedy testujesz???? majowoczerwcowa daj znac co tam u Ciebie - do piątku 13 - nastego coraz bliżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim szczęśliwym i staraczkom. Cześć Ninnna -> czas "biegnie" niczym ślimak :) ja tak jak myślałam doszukuję się objawów, cały czas mam lekko napięte podbrzusze, tak jakbym miała wzdęcie, ale nie jestem przekonana czy podczas zwykłego cyklu też tak nie mam. Według moich obliczeń to pierwsze objawy powinnam mieć koło wtorku, środy itd. kiedy to podejrzewam, że może nastąpić implantacja. W pierwszej ciąży odczułam ją dosyć boleśnie, więc teraz też mam nadzieję, że da mi o sobie znać a ja będę wtedy najszczęśliwszą obolałą kobietą miesiąca :) niestety póki co nic się nie dzieje, temperatury już nie mierzę, bo mój termometr elektroniczny jest pomylony a ten rtęciowy stłukłam :( mamusia trójeczki też ma podobny termin do naszego :) GoSiCi :):):) super! i nareszcie zalogowana!!! napisz coś więcej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaciążone, może to głupie pytanie ale... czego się nie robi z ciekawości i niecierpliwości... hi hi.. możecie zdradzić jaki miałyście śluz zaraz po zakończeniu owulacji? I czy w ogóle występował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowoczerwcowa, doskonale rozumiem zniecierpliwienie twoje i inmych oczekujących :-) Ja przez cały starający cykl mierzylam temperature, sprawdzalam śluz i potem nawet badalam szyjke i doprowadzalo mnie to do obłędu. Powiem Ci tak im więcej sprawdzalam tym mniej wiedziałam - u mnie śluz był lepki, bardziej suchy. Dopiero potem pojawiło się uczucie wilgoci. x Ninnna, oby piątek 13 był dla Ciebie szczęśliwy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś więcej? Mam 30 lat to będzie moje 3 dziecko . Dlugo nie musielismy sie starać. Do tej pory byłam zabezpieczona wkładka domaciczna ,wyciągnęłam ja w lutym ,położna sie śmiała ,że moze sie uda na walentynki ,ale ja wiedziałam ,że na starania za wcześnie ,bo chcieliśmy aby nasze dziecko urodziło sie w miesiącu ciepłym,letnim.W zyciu nie mierzyłam sobie temperatury:D,nie sprawdzałam dni płodnych:D,udało sie przy drugim cyklu,ale myślę ze gdyby kilka miesięcy sie nie udawało,to zaczęła bym sie interesować wszystkimi szczegółami ,śluzem ,temperatura,dniami płodnymi. Wizyte mam wyznaczona na 17 wrzesnia,wiem ,że będzie to tylko wywiad:(,wiem tez ze bedzie to blisko 10 tygodnia ,wiec mam nadzieje ,że doczekam sie usg. Jak do tej pory bylo ok ,od wczoraj czuje lekkie mdlosci ,co bardzo mnie martwi i nie chce tegoooooooo.Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
Dla mnie i dla majowoczerwcowej bo obydwie testujemy w piątek :) tak mamusia trójeczki też ma zbliżony termin przewidywanej @ Ja mam to samo - cały czas wynajduję nowe objawy domniemanej ciąży :) też mam napięte podbrzusze, na plusie mam 1 kg (przy pierwszym też tak miałam), dziś rano nawet mdłości się doszukałam :P ....tylko, że to wszystko wydaje mi się za wcześnie. Obawiam się, ze to urojenia :( miałam nawet dziś plany, żeby po pracy kupić test ciążowy...ale chyba się wstrzymię do piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
U mnie śluzu w ogóle nie ma...nie wiem czy to dobrze czy źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmyszka - > staraczki to się rozumieją :) dzięki za info. Szczęściara z Ciebie :) Razem z Ninnną testujemy 13 w piątek, choć dla mnie to może być odrobinę za wcześnie, ale co tam... :) a może mama trójeczki do nas dołączy :)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninnna!!! :):):) też miałam takie plany :):) ale stwierdziłam - gdy zdrowy rozsądek wziął górę nad ciekawością - że jak go kupię to bankowo jutro rano zrobię :):) no i zdrowy rozsądek wygrał :) - na razie, bo do końca pracy jeszcze trochę ;) u mnie do dziś był śluz taki rozciągliwy ale już mleczny, nie taki jak w owulację i do tego uczucie za ciasnych spodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
majowoczerwcowa Ty pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
Kurcze Ja właśnie też mam uczucie zaciasnych spodni...może to jednak dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
* za ciasnych spację mi wcięło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×