Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Rajstopy męskie

Polecane posty

Gość gość

Co myślicie o męskich rajstopach? Bo moim zdaniem te: Rajstopy męskie MAN'S WORLD mikrofibra 100DENl są całkiem fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
Męskie rajstopy są super, bo przedłużają okres, kiedy nie muszę nosić długich spodni. Najpierw cienkie, a wraz z nadchodzącymi chłodami coraz grubsze do 100Den. A potem długie spodnie a pod nie znowu cienkie i coraz grubsze rajstopy. Bo kalesony są obleśne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że to dobrze, że faceci w końcu doczekali się rajstop dla siebie. Są bardzo wygodne i ciepłe. A dodatkowo można poeksperymentować z wyglądem. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rajstopy męskie są ok.Ale trudno dostępne w sklepach z bielizną .Trzeba tego towaru szukac w sklepach internetowych. Ale chyba faceci sie wstydzą przed reakcja rodziny i znajomych ,gdyby wyszło na jaw że noszą rajstopy.zamiast kaleson. A kobiety tez [nie wszystkie ]widziałyby swoich facetów w takiej bieliźnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam męskie rajstopy firmy Adrian. Na stronie sklepu: http://sklep.adrian-rajstopy.pl/sklep/men_collection.php jest cała gama produktów. Nie polecam rajstop cienkich, np. 20 den, bo są nieco przepłacone, ale pozostałe są super. Z tej kolekcji polecam rajstopy "Grating" i "Moro". Wspaniale się je nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>> Męskie rajstopy są super, bo przedłużają okres Że słucham?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nosze Rajstopy microfibra 40-60den - moze i szkoda ze to "kobiece", ale dobrze grzeja. Bez podtekstow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za różnica czy męskie czy żeńskie. Rajstopy to rajstopy. Psychicznie czuję się lepiej w żeńskich, a właściwie nigdy nie nosiłem męskich i są mi obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rajstopy pod spodnie w taką pogodę (+7-10st.C)to masochizm.Nawet cienkie z lycry pod spodniami na spacer półgodzinny mogą strasznie zagrzać nogi i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mrozy to tylko rajstopy, lub legginsy cieple. I nie ma ze gryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noszę kalesony. A rajstopy są pedalskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet w rajstopach to c***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem juz dziadkiem ale na zimę najlepsze damskie rajstopy ciążowe,wygoda ciepło i nie cisną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak przekonać żonę zeby takie kupiła mężowi ? Chodzi o takie ze stopami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem przed 40-dziestką i nigdy nie nosiłem kaleson uwielbiam nosić rajstopy najczęściej 15 den wzorzyste lub gładkie i są to rajstopy damskie nie patrzę na ludzi co powiedzą noszę rajstopy dlatego że mi się podobają a ja czuję się w nich extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko mikrofibra 40-100den, mam schowane cieplejsze(150-300DEN), ale nie widze sensu by ubierac, mrozy juz nie takie straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rajtuzy są. W porządku. Męskie i damskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Chodzę w Rajstopach bo mam żylaki,więc są to rajtki przeciwżylakowe,mam ich 7 par,zarówno cienkie 15-20 Den beżowe i czarne,oraz grubsze,kryjące 40-60 Den,popielate,brązowe i grafitowe.Jak jest trochę lepiej w zimie z bólem żylaków,to też chodzę w grubych bawełnianych Rajstopach czarnych lub ecru.Chodzę w rajtkach przeciwżylakowych wszędzie,do lekarza,na badania EKG,prześwietlenie kolana,dzięki rajstopkom na żylaki jest lżej dla moich nóg.I dlatego bardzo lubię Rajstopy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy koś z panów chodził w rajstopach i krótkich spodniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja chodziłem w rajstopach i spodenkach, nie lubię chować rajstop pod spodniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak na to reagowali przechodnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnie jedni nie reagowali a jedni byli lekko zaskoczeni tym co widza. Najważniejsze że mi w tych rajstapach jest dobrze a inni niech myślą co chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi rajstopami na męskich nogach jest tak: mądry nie zauważy, a głupi uzna że tak trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze nosiłem damskie do 20 den . Dzisiaj mi kupiła dziewczyna oni też smart . Fajne np do garnituru . Rajstopy noszę o każdej porze roku ... gdy jest za gorąco to skarpetki do 20 den

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman4k

Noszę bo są wygodne dużo lepsze od kalesonów. Można dobrać grubość w zależności od temperatury. Dodatkowo używam takich które mają specjalne funkcje uciskowe. Nawet znajomi uznają że faktycznie jest to dobry pomysł jako alternatywa dla kalesonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on r

Rajstopy powinny być unisex  ja od dawnych czasów ubieram rzekomo damskie bo męskich nie było. Kalesony to przeżytek nie wygodne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 30.08.2018 o 14:03, Gość gość napisał:

Różnie jedni nie reagowali a jedni byli lekko zaskoczeni tym co widza. Najważniejsze że mi w tych rajstapach jest dobrze a inni niech myślą co chcą.

 

Dnia 28.08.2018 o 09:15, Gość gość napisał:

Czy koś z panów chodził w rajstopach i krótkich spodniach?

Tak właśnie chodzę i nie obchodzi mnie kto co myśli. Mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak właśnie chodzę i nie obchodzi mnie kto co myśli. Mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×