Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Victorian Lady

Drodzy Panowie w przedziale wiekowym 18 30 lat

Polecane posty

Lubie jak młode dziewczyny (w tym samym przedziale wiekowym 18-30 lat), noszą gorsety? Ale nie tylko jako dodatek do erotycznych uniesień (mam namyśli gorsety jako bieliznę), ale również na co dzień? Jak np, dodatek do bluzki. O to zdjęcie dla przykładu. http://www.kisskiss.pl/images/produkty/23132/6jcbuvsb69y66n9pj372-max2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz bo to średni temat jednemu się podoba innemu nie,to byłaby taka rozmowa o gustach, mi podoba się naga kobieta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podniecony do granic
Mnie podnieca tylko i wyłącznie wyraz C*PKA *.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem masz rację drogi gościu, o gustach się nie dyskutuję. Ale porozmawiać można, a mnie ciekawią opinie innych, te pozytywne jak i te negatywne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię gorsety erotyczne. Zwłaszcza kiedy moja dziewczyna ma na sobie tylko gorset, pięknie podkreślający jej figurę, a cycuszki i c*peczka są golutkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z ubioru to podobają mi się takie sukienusie w której laska wygląda troche jak w ciąży, dzieli się jakby na pół, średni dekolt i przed kolana wiesz o jaką chodzi? Pewnie mają nazwę ale skąd my to mamy wiedzieć?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tani gość
który jest drogi gościu? Ja mogę być tani dla odróżnienia i mam 3 dychy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja partnerka nosiła kiedyś gorset jak spadła z konia i roz*****a sobie głowę o szafkę nocną.Coś jej strzeliło w plecach i założyli jej gorset w szpitalu,ale mnie to wcale nie podniecało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca obrzydliwości kobiet
nie nie podoba mi się ta tandeta, wystająca bluzka spod spodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_dam
Gorset jest baardzo erotyczną częścią garderoby, pasuje do Kobiet z charakterem, a takie lubie ;) Gdy widzę dziewczynę która nosi go na co dzień (a to rzadkość niestety, pewnie się wstydzą ;))) ), nie mogę się powstrzymać, żeby moje myśli nie poleciały w wiadomym kierunku.. Jedna uwaga - fajnie gdy nosi go Kobieta o zadbanym ciałku..fatalnie gdy spod gorsetu się wylewają fałdy tłuszczu...ale to chyba dotyczy wszelkiego rodzaju strojów, prawda..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowa ona
" (a to rzadkość niestety, pewnie się wstydzą ;) )" Nie wstydzą się tylko dbają o swoje zdrowie. Gorsety cholernie niszczą i zmieniają narządy wewnętrzne. Zresztą zobacz sam: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6f/VictorianCorset.gif x Nie wiem jak ty, ale ja nie zamierzam tak niszczyć swojego ciała. PS. Poza tym po coś te feministki walczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anonimowa, a szpilki nosisz? Jeżeli tak to jesteś tylko durną hipokrytką niegodną uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anonimowa ona -> to co mówisz to prawda... o ile nosi się gorset non stop i jest zaciśnięty ile się da, a nie tak że tylko opina ciało. A co do gorsetów to ubolewam nad tym że gdzieś zniknęły w dziejach ubioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IIwonka
Ano właśnie trzeba umieć taki gorset dopasować do reszty stroju. Myślę że łatwiej jest skomponować komplet z body mam na myśli takie jak są tutaj http://ekskluzywna.pl/gorsety-body tylko nie te bieliźniane. do tego jakaś kiecka i mamy gotowy strój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×