Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Obiad tygodniowe propozycje

Polecane posty

Gość gość

Witam ;) Czasami są takie momenty że nie wiem co upitrasić na ten obiad :o Pytam się dziecka - to ciągle by jadło kotlety schabowe lub naleśniki. Męża - kochanie co ugotujesz to zjem :o Czasami mam wrażenie że gotuję ciągle to samo :o Może pomożecie ustalić jadłospis na przyszły tydzień ? Dodam tylko tyle że dziecko i mąż nie lubią kapusty (tzn.kapuśniak,pierogi czy surówkę -zjedzą). Dla ułatwienia napisze co miałam w tym tygodniu. Bo chciałabym by ten tydzień był "inny". Poniedziałek - zupa pomidorowa wtorek - gulasz z kaszą środa - został gulasz więc gulasz z kopytkami czwartek - zupa ryżowa i pierogi ruskie piątek - pulpety w sosie pomidorowym,buraczki i ziemniaki sobota - naleśniki z serem dziś - kotlet mielony,marchewka z groszkiem i ziemniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pon.pieczarkowa Wt.schabowy z frytami i burakami. Sr.potrawka z kurczaka z ryzem Czw.grochowka. Pt.rosol Sob.placki ziemniaczane Niedziela kotlet cielecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w zeszłym tygodniu było tak, może się zainspirujesz: pn.: curry z kurczakiem, ryż wt.: frittata z warzywami śr.: pieczony pstrąg, kuskus i brokuły z czosnkowym jogurtem czw.: stek, ratatouille i bagietka (albo jak kto wolał resztka kuskusu) pt.: ratatouille zapieczona z fetą sb.: różności z grilla nd.: risotto z cukinią plus kotleciki jagnięce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pn. Zupa jarzynowa/kalafiorowa Wt. Ryż z warzywami i piersią kurczaka Śr. Zapiekanka makaronowa/ziemniaczaną Czw. Zupa ogórkowa i placki ziemniaczane pt. Ziemniaki ryba i surówka So leczo Nd duszna karkówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seelenne
pon. naleśniki, dwa rodzaje nadzienia (szpinak z fetą i chilli con carne, które zostało z soboty) wt. faszerowane papryka i pomidory śr. makaron z tuńczykiem i brokułami cz. kurczak "chiński" słodko-kwaśny plus ryż pt. dorsz z patelni z ziemniakami, sosem koperkowym i kalafiorem sb. zupa z soczewicy i pomidorów nd. moussaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jesteście kochane :D 🌼 Daliście mi świetne pomysły,wszystko co wymieniliście moja rodzina lubi więc przez te najbliższe tygodni będę miała spokój z cyklu "pomysł na obiad"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscia
N - gulasz wolowy z papryka i cebula + ziemniaki P - kotlety miel. z jagnieciny z feta + ratatuj + ryz W - pieczony losos, pieczone pieczarki + brukul na parze + kuskus S - pieczone kawalki kurczaka i ziemniaki + duszona kapusta z papryka C - parowki wolowe + kapusta z paryka + makaron P - pieczone steki wieprzowe i ziamniaki + slatka z kiszonej czerw. kapusty S - pieczony losos (lub inna ryba) z imbirem i czosnkiem + ryz + brukuly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanaPolak
a zerknij na mojanowafigura.pl/przepisy tam są super przpeisy, ostatni tydzien gotuje tylko rzeczy z tej stronki, może ci coś podpasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żurek z ziemniakami, jajkiem i kiełbasą jutro leczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie wczoraj był rosół z ryżem a na drugie makaron tagiatelle ze szpinakiem i parmezanem dzisiaj zupa kalafiorowa a na drugie ziemniaki, pieczony kurczak i buraki jutro będzie zupa z dzisiaj czyli kalafiorowa a na drugie jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×