Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wierna Świadkowa

Zdrada na panieńskim

Polecane posty

Gość gość
Ważne - czy robiłyście to razem i czy z wymianą partnerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besty77
zaspokoj ich ciekawosc i bedzie z glowy :) nie dadza rady tylko chca wiedziec czy spalyscie z dwoma i taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besty77
hehe wiec to byla piekielna noc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besty77
wg mnie to nie ma znaczenia czy spalyscie z jednym czy z dwoma czy w 4 :) wazne ze biba udana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besty77
a jak bym mial smazyc sie w piekle to logiczne ze zamienilyscie sie facetami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besty77
jeee trafie do piekla;p czyli 4 w jednym lozku:) super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besty77
zgadlem ;p? to lepiej nie mowi nic nikomu bo po co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besty77
ja bym wykorzystal wszystkie opcje;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besty77
hhehe wiadomo:p zeby dwoma jedna sie zajela tez czasu starczylo;p? no ok..dwaj jedną zajeli o;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg, Przedwieczny Ojciec, już reagował i działał w ten sposób. Teraz, ponieważ przybliża się czas zniszczenia szatana i jego zwolenników, uwolnione zostaną przez Boga, w Jego Miłosierdziu, dalsze ekologiczne niepokoje. Zrobi to, aby zapobiegać szatanowi i jego wszystkim skorumpowanym ludzkim kukiełkom, które ślinią się na widok bogactw i chwały, obiecanych im przez jego psychologiczne moce. Szatan wpaja złe myśli i czyny w dusze wystarczająco słabe, by odsłoniły się dla jego zaborczej mocy. Ludzie tacy mają wspólne cechy. Są egocentryczni, opętani ziemskimi ambicjami i bogactwem, i są uzależnieni od seksualnych zboczeń i siły. Wszyscy znajdą się w piekle, jeśli nadal kontynuować będą wielbienie antychrysta, który właśnie ma się dać poznać całemu światu. Wielu nieświadomych ludzi nie wierzy w szatana, antychrysta lub w ogóle w Boga, Wszechmogącego Ojca. Przymykają więc oko. Mimo to, zastanawiają się dlaczego upadło całe społeczeństwo, w którym żyją. Nie rozumieją zatrważającej prędkości rozpadu tradycyjnej rodziny. Kładą to na karb bolączek współczesnego społeczeństwa. Czego nie wiedzą, to fakt, że rodzina jest priorytetowym celem szatana. Jest tak, ponieważ wie on, że jeśli rozpada się rodzina, wówczas upada także społeczeństwo. Wielu wie o tym, ponieważ staje się to coraz bardziej oczywiste w dzisiejszym świecie. Spójrzcie zatem na seksualną niemoralność. Zastanawiacie się, jak strasznie społeczeństwo zaatakowane zostało przez deprawację. Kolejny raz nie zdajecie sobie sprawy z tego, że to szatan odpowiedzialny jest za każdy akt obscenicznej niemoralności na świecie. Podczas, gdy ci z was, uwikłani w świat rozwiązłości, zboczenia seksualnego i znęcania się nad innymi, będą twierdzić, że czyny te są źródłem rozrywki i w niektórych przypadkach formą dochodu – wy musicie wiedzieć, że będą one waszym paszportem do wiecznego ognia Piekła. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besty77
za dobra intuicje mam ;p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech któraś teraz spróbuje zacząć narzekać na mężczyzn że świnie i zdradzają... autorka jak i forumowiczki które doradzają by nic nie mówić i żyć w kłamstwie właśnie pokazały ile są warte :o świat pełen jest k******a i braku szacunku wobec bliskich a wy jesteście tego przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj chcialbym trafic na taki panienski i na taka swiadkowa, sprawdzilbym ciasnosc kazdej z dziurek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besty77
Świadkowa co wygrałem za odkrycie tak oczekiwanej tajemnicy tego tematu ;p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci zdradzają, porzucają, oszukują - FAKT. Ale czy wy jesteście lepsze ? Nie, czasem nawet gorsze, bawicie się uczuciami, będąc w długoletnich związkach "szukacie przygód"zamiast rozmawiać i szukać ratunku w związkach. W klubach gdy nie ma chłopaka to liże i obściskuje (a czasem nawet gorzej) się taka z byle kim, a potem tłumaczenia "byłam pijana nie chciałam tego, to się nie liczy..." jasne pechowiec.gif . Kobieta która potrafi dochować wierności, nie okłamywać i oszukiwać to dziś ewenement. Takie same z was szuje jak i z facetów którzy myślą c*****i, dno i wodorosty. Bądzcie chociaż szczere i nie udawajcie lepszych bo to nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besty77
wiec nagroda jaka?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besty77
a gdzie je poznam;p?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besty77
te szczegoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×