Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy schudłyście karmiąc piersią

Polecane posty

Gość gość

ja karmię 3 miesiąc, nie jem nabiału, ale waga stoi w miejscu... ile wam zleciało i jak długo karmiłyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ciągu 3 i 6 tygodni wróciłam do wagi sprzed ciąży, w pierwszej przytyłam 9kg, w drugiej 13kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego nie jadłaś nabiału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile przytyłaś? Ile już straciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przytyłam w ciąży 11 kg. Po powrocie ze szpitala byłam na plusie tylko 1,5 kg. W ciągu 2 miesięcy waga spadła i do obecnej chwili (6 m-cy) jest bez zmian, czyli 3 kg mniej niż przed ciążą. Najlepsze jest to, że przez okres karmienia nie jem, tylko pożeram :) tzn. przez pierwszy miesiąc jadłam bardzo ostrożnie, a później już wszystko. Nabiał jednak od powrotu ze szpitala był podstawą mojej diety, bo nie wyobrażam sobie życia bez niego. Dziecku nic nie szkodzi, więc sobie nie odmawiam. Oczywiście bez śmieci typu fast food, czy gazowanych napoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozazdrościć że masz czas na jedzenie,pewnie chłopem orasz na lewo i prawo Ja do wagi sprzed ciąży wróciłam w tydzień bo jadłam raz dziennie - nie miałam na kogo zrzucić obowiązków tylko trzeba było robić przy dziecku i w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 3- 4 miesiacach waga spadla do tej sprzed ciazy. Po 6 miesiacach mialam o 6 kg mniej niz przed ciaza. Spadlam o dwa numery. Przy dziecku robie sama w domu tez. W ciazy przytylam 16 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie schudłam bo za duzo jadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie schudlam :( dopier jak przestalam karmic to waga poleciala ale stosowalam diete + cwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jem nabiału bo mały ma alergię na to w ciąży przytyłam 16, spadło mi 13 i tak już zostało... waga od 3 tygodni nie rusza się ani w górę ani w dół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przytylam 20 kg , i po 2 miesiącach od porodu ważę tyle samo ile przed ciążą. Nie mam czsu na jedzenie ,jem szybko i nieprzemyslanie,co jest pod ręka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przytylam w ciazy 18 kg. Karmilam przez 3 miesiace i w tym czasie waga spadla 25kg w dol. Jadlam kilka razy dziennie bo bym padla. Nie odmawialam sobie nawet czekolady. Przestalam karmic i waga pozostala,tylko musialam poskromnic swoj apetyt. Bo te ilosci ktore pochlanialam....byly wieksze od ilosci zjadanych przez meza. Ale ja tez b.duzo sie ruszalam,non stop zajmowalam sie dzieckiem,domem,potem spacer z mezem i dzieckiem. Siadalam dopiero kolo 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, w przypadku dwojki dzieci za kazdym razem chudlam . Przy corce przytylam 22kg wszystko poszlo w 8 tygodni, teraz po synu (w ciazy plus 17kg) tez mniej wiecej po takim czasie wrocilam do wagi sprzed ciazy. Teraz to waze nawet 2 kg mniej niz przed 2 ciaza. W obu przopadkach jadlam ostroznie do ok 2 miesiaca zycia dziecka (tzn zero zmazonego, brak kapusty, fast foodow, czekolady) a teraz to juz jem wszystko. I tak jestem wyrodna bo raz na miesiac zjem w mcdonaldzie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac ze przez moment poddalam sie 'polskiej schizie' i z 2 dzieckiem przez 12 dni bawilam sie w diete 'karmiacej', bo podobno moje dziecko mialo wysypke od wszystkiego co jem. No i wolno bylo mi jesc tylko gotowanego kurczaka, kasze, same platki, zero mleka, gotowane jablka, ziemniaki i marchew. Myslalam ze na leb dostane, nic to dziecku nie pomagalo, zaczelam jesc normalnie, dziecko tak czy siak wysypane, po pewnym czasie przeszlo samo wszystko a ja mowiac brzydko teraz jem jak dzika swinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
waze sie raz w tygodniu, zobacze czy jutro waga pokaze mniej niz poprzednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majówka_2013
Ja przed ciążą ważyłam 63-64 kg. Do 4 miesiąca ważyłam 59 kg (mimo braku wymiotów i mdłości), przed porodem ważyłam jakieś 70 kg. Po porodzie w domu zważyłam się i waga stanęła na 58-59kg i od ponad 3 miesięcy (tyle jak na razie karmię) cały czas tyle samo ważę. W sumie dobrze, że waga nie leci mi w dół, bo wyglądałabym jak szkielet. Tak więc w moim przypadku karmiąc piersią nic nie schudłam. Schudłam dzięki porodowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przytyłam w ciąży 12 kg, karmię piersią i nie jem nabiału około pół roku i ważę mniej o 2 kg niż przed ciążą...gdybym ograniczyła słodycze to pewnie byłoby jeszcze mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majówka_2013
Aha i dodam, że ja jem wszystko (czekolada, pizza, smażone itd itp) i straszliwie często (przynajmniej trzy śniadania, dwie kolacje, wielki obiad, po obiedzie jeszcze poprawka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosos
W ciąży przytyłam prawie 20 kg, jestem po miesiącu (karmię) i wróciłam do wagi sprzed ciąży. Oczywiście nie stosuję żadnej diety, ale się nie obżeram, jem mniejsze porcje (mam mniejszy apetyt), na fast foody w ogóle nie mam ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze to juz nie wiem czemu13 kg polecialo a te kolejne 3 nie chca ruszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo wam zazdroszcze bo ja ur 2 dzieci ( ostatnie 2 lata temu i jesczze mam jakies 8kg do zrzucenia a cwicze i ograniczam jedzenie. Gdybym jadla tak jak tutaj niktore pisza to bym wazyla 200kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mój ma 3 miesiące. zważe sie jutro i napisze, czy coś drgnelo na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa i jeszcze jedno, po pierwszej ciazy (+14kg) w ciągu 6-8 miesięcy ważyłam o 4 kg mniej niż przed ciążą. Może ta cholerna waga spadnie. Wtedy też nie jadłam nabiału, generalnie uważąłam bardzo bo mały miał megakolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja, zwazylam się i mam 0,4 kg mniej niz przed tygodniem. strasznie wolno spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwazniejsze,ze spada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak -przytyłam w ciązy cos ok 17kg. ( z wpierdzielania czekolady:D ) potem karmiłam jakieś 4.5msc przy czym trzymałam dietę mamy karmiącej razem z jedzeniem tylko gotowanego (fuuuj ) mięsa,jarzyn ah i tonami jadłam biszkopty i jabłecznik (potrafiłam w 3dni zjeść całą blaszkę) pyszny bo babcia piekła :D i schudłam wszystko co przytyłam przez te 4.5 msc :D dziś rok po (nadal bez diety,nie umiem sie odchudzać :/ ) waże mniej niż przed ciążą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przytyłam w ciąży 8 kg. po powrocie ze szpitala ważyłam tyle co przed ciąża. po 2 tyg 5 kg mniej niż przed ciążą, a po miesiącu 10 kg. teraz już synek ma pół roku i waga się utzrzymuje -10 zobaczymy jak będzie po odstawieniu od cyca, żeby waga nie wróciła jak bumerang;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to musiałaś mieć nadwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ktore schudly karmiąc - trzymałyscie diete karmiacej (gotowane mieso itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytylam w obu ciazach niewiele, bo po 10 i 12 kg. Przez caly okres karmienia piersia, przy zdrowym odzywianiu, za cholere waga nie chciala spadac. Zaczela szybko spadac, jak skonczylam karmic i teraz jestem o jeden rozmiar mniejsza,niz przed ciazami, bez specjalnego odchudzania. Tyle w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×