Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

Gość gość
Swoją drogą niecierpliwa fajne ostrzeżenie: Uważaj bo zajdziesz:Ppasuje do naszego tematu :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecierpliwa no właśnie chciałam odpuścić bo wyszło dokończenie budowy. i teraz mnóstwo załatwiania będzie. już wiem że nie wytrzymam z tym testem tyle i zrobię zapewne w sobotę rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Sabinka święte słowa, Dziubas przemyśl to.. Ja mam 158cm, 48 to nic, w dniu ślubu ważyłam 42 kg. Teraz to słonica przy tamtych wagach. Ja lubię aerobic, siłownię... Nie mogłam nic robić przez ten mój kręgosłup. Poza basenem, tylko że ja nie umiem pływać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu święty jak ty chuda jesteś :O ja mam 170 cm, teraz waże 62. przed staraniami dużo ćwiczyłam, teraz od miesiąca nic i już widze po spodniach że tyję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Dziubas, chuda to byłam teraz to prawie 58:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też musiałabym zgubić kilka bo 61 przy wzroscie 167 ... kiedyś to było 56...Ehh mało ruchu - ojj mało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało, siedzenie przy biurkach nie pomaga:/mnie też troszkę urosło bo zwykle było 60 kg;/ a najgorsze jest to ze poszło mi w uda i nie mogę się wcisnąć w żadne spodnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało, siedzenie przy biurkach nie pomaga:/mnie też troszkę urosło bo zwykle było 60 kg;/ a najgorsze jest to ze poszło mi w uda i nie mogę się wcisnąć w żadne spodnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam od ginekologa..:) pomeczyla mnie trochę jak zwykle no ale jak mus to mus. USG Okej, musze ttylko zbadac hormony i czekać na wyniki cytologii ale moge spokojnie starać się o Malucha :-) _____ Dziubas jak tam brzuch? boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz karmelko głowa do góry :) dziś brzuch już nie ciągnie ale jest tak napęczniały że ledwo spodnie zapięłam :O wczoraj wieczorem bolały mnie piersi, a jak poszlismy z mężem na spacer to nie nadążałam za nim... kupiłam wczoraj test ciążowy, w sobotę zrobię. a jak mi ręce trzęsły jak prosiłam o niego w aptece ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh :) No ja akurat takie nabrzmiałe piersi mam przed @ tylko zastanawia mnie ten twój brzuch. A zmierz sobie jutro przed wstaniem temp. z ciekawości;>;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie miałam bolących ani obrzmiałych piersi - ani przed okresem ani w trakcie... zawsze też przed okresem wychodziły mi jakies syfy na twarzy, teraz nie mam nic... oby do soboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czasem może w sobotę teog nie wykazac:( bo może za wcześnie...:( Obym się myliła i oby to była najlepsza wiadomość jaką usłyszymy tu od Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaję sobie z tego sprawę że test może jeszcze nie wykryć ale chyba nie wytrzymam dlużej ;) to będzie 33 dzień cyklu. kurcze dziś mnie boli ten brzuch już zupełnie inaczej - jest tak nabrzmiały że ciężko mi siedzieć przy biurku, wciąz się odchylam z oparciem fotela do tyłu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam się, że masz takie same "objawy" jak ja przy ostatnim okresie. Ale mogę się mylić i może się dowiemy o kolejnych 2 kreseczkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas siedzę teraz już w stresie ;) dobrze że ten kredyt załatwiamy to chociaż trochę mam myśli zajęte czym innym :P sabinko - sercem bardzo bym chciała żeby to bylo już ale rozum mówi że lepiej by było zajść w ciążę dopiero kolo grudnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh przypomniało mi się jak wczoraj moja pani Ginekolog...pyta:"co z antykoncepcją,czy coś stosuje i w ogóle" a po chwili sie roześmiała i mowi "aaaa my tu musimy się skupić nad koncepcją "( żeby udało się zajść w ciążę) heh :) No i oczywiście mówiła ze regularne współżycie co 2 dni daje najwieksze szanse na poczecie... bla bla :P Mąż się ucieszył :P mówi że muszę się trzymać zaleceń lekarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziubas nie ma co odkładać:) napewno poradzicie sobie ze wszystkim:)Oj to chyba wszyscy stosujemy się do tych jej zaleceń:PMuszę zaległości nadrobić bo wczoraj i przedwczoraj byłam w drugiej pracy i późno wracałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Sabina opuszczasz się w odrabianiu zadań domowych :P ojojoj :> Pamiętaj że cel jest szczyty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no karmleko mus to mus :P my wczoraj [w końcu] po tygodniowej przerwie też podziałaliśmy :) wogóle fajny wieczór wczoraj z mężem mieliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, i od razu w lepszym nastroju :) Gardziołko wyleczone, humor się poprawił - to najważniejsze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam pamiętam to było takie małe NP:PKorzystam z okazji i pracuję(dobarbiam) póki nie jestem w ciąży bo barmanka z brzuszkiem to kiepsko wygląda:DAle obiecuję że dziś zaległości nadrobię z nawiązką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak masz taką możliwość... ;P to czemu nie :) no moj M . Jeszcze dziś i jutro na nockę a potem już będzie przy mnie w porach nocnych =) i może coś zmajstrujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Dziubas sama widzisz jak ciężko o ciążę. W grudniu może byś nie zaszła i co???? Ja tam trzymam kciuki za 2 kreseczki. Laseczki starajcie się, starajcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ my się staramy staramy :) tylko te płodne żołnierzyki muszą się też postarać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem niecierpliwa wiem... zobaczymy co z tego będzie, jak narazie żadnych objawów okresu z majtkach brak :P a powiedz jak ty się czujesz? kiedy masz badanie krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze:) Oj ale by było cudownie jakby ci się uudało :)) 'niecierpliwa' jakies dolegliwości ciążowe Cię męczą?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niecierpliwa teraz będziemy Cię męczyć tysiącem pytań o objawy itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×