Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

To ja miałam w ostatnim cyklu straszne zawroty głowy przez 4-5 dni... i też już schizy potworne. A cykl trwał 39 ...Masakra. Dziś wizyta u ginekologa..;\ Stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem ale jakoś nie przepadam za tymi wizytami...wkręcam sobie że czasem wykryje coś niedobrego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie dobrze nie stresuj się karm3lka:)i daj znać jak po wizycie:)Ja dziś od rana coś w złym humorze:/ nie wiem dlaczego właściwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi coś zimno w pracy :O i też mam ochotę na coś słodkiego ale dopiero po obiedzie jakiegoś batonika pochłonę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ołłł tęskni za jakimś samcem;> Ja dziś w nocy sama, niewyspana :( Też cały czas zimno, rano było 6st.C ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też już zmarzłam od rana:( ale piej herbatki jedna za drugą:)Narobiłyście mi smaka na słodycze i mnie teraz będzie męczyć do 16:pChyba dziś taki głupi dzień jest że wszyscy nie wyspani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez to niewyspanie jakaś rozdrażniona jestem - wszystko mnie denerwuje. a suczka tęskni za towarzystwem :( i bieganiem po podwórku - teraz tylko wychodzi na 10-15 minut bo już jedne pies z sąsiedztwa zrobil dziurę w ogrodzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh przychodzą Panowie do Damy pofiglować a właścicielka broni ;> :D Gdzie te kobietki co miały testować?Miały się odezwać;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bronię bo nie chcemy mieć szczeniaczków ;) no właśnie - gdzie się wszystkie podziały? niecierpliwa jak impreza? udał się wybrnąć z niepicia % ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niecierpliwa pewni odsypia:)Angelusdominus miała się odezwać i cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny piersi mnie bolą. mam kolejną schizę. dziś akurat będę w aptece to kupię test - poradźcie mi jaki kupić? bo kompletnie się na tym nie znam. i chyba nie wytrzymam do poniedziałku i w weekend zrobie ten test :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie ma znaczenia jakiej firmy:) jak ma wyjsc pozytywnie to i tak wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tak. Ja miałam ostatnio bobo test, baby test niestety wyszły na negatyw:/ ale podobno to jedne z lepszych. Zapytaj farmaceutę coś Ci poleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziora84
Witam! Czy się można przyłączyć? przyznam się ze Was podczytuje od paru dni i zdecydowalam sie napisac ... troche czaja ze mnie :P nigdy nie pisalam na zadnym forum tak jak Wy staram się pierwszy raz o dziecko. Co prawda mam synka (w pazdzierniku bedzie mial 2 latka) ale to bylo zaskoczenie .Co tu duzo pisac wpadka. ale oczywiscie najkochansza i cudowna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Dziubas ja polecam PreTest!!! Bardzo czuły, pierwszą ciążę też mi wykrył :) czyżby "pałeczka" (ulubione słowo Anety) ruszyła? Wybrnęłam jakoś. Szwagier proponował, namawiał ale siora wie,że się staramy i pogoniła go! Same kobitki zostały. Ja dziś o 7.35byłam już po pobraniu krwi, zobaczymy we wtorek bo wtedy mam wizytę. Oby wezwanie na komisję nie przyszło do tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Witaj Zadziora!!!!! My to już stare "wygi" ;) Jak długo już się staracie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziora84
2 miesiace. Moze to nie dlugo bo wiem ze niektorzy dluzej ale dla mnie meeega dlugo! no i u nas jest to skomplikowane, bo maz w delegacji pracuje i przyjezdza tylko na weekendy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadziora84- pewnie zapraszamy :)Ooo to nie pospałaś za dużo:) na pewno nie przyjdzie a jeśli nawet to termin na komisję o świadczenie jest zwykle za tydzień, półtora:) więc spokojnie zdążysz z zaświadczeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Mnie wczoraj lekarz zapytał kiedy prawdopodobnie mogłabym zajść w ciążę. Mega glupio mi się zrobiło i powiedziałam,że dusiłam męża ile mogłam! :) :) Odpuścił z podobnymi pytaniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziora84
a i tez sobie wkrecam objawy. Myslalam ze to tylko moja imaginacja ale jak widze to powszechne ;) bola mnie piersi i urosly tak jak w pierwszej ciazy (w zasadzie przez to zorientowalam sie ze moge byc w ciazy- bo moje piersi jakby nie moje byly) no i okres mialam dziwny ..pol dnia raptem bardziej jak plamienie a nie okres chociaz w terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecierpliwa trzymamy kciuki zeby wszystko się ułożyło, bo nie możesz się teraz denerwować :) Ależ bym chciała dołączyć do twojego grona ciężarnych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecierpliwa napewno zdązysz bo przeciez takie wezwanie przychodzi z pewnym wyprzedzeniem :) ja bym z chęcią przejęla pałeczkę ale za jakieś 2-3 miesiące :D żeby troche zdążyć swój nowy domek przygotować :) zadziora witamy :) tutaj większość jeszcze podczas pierwszego cyklu starań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wybrzydzam i przejmę pałeczkę w każdym momencie :)) Dziubas ależ ty się teraz musisz schizować...:P objawy objawy- i czekanie ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no karmelko czuję się jakbym była nieletnia i ta ciąża była największą wpadka mojego życia :P juz mam takie schizy że naprawdę się zastanawiam czy nie jestem w urojonej ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Dziubas uważaj jeśli odpuścisz bo o dom chodzi, to zajdziesz! Ja tak naprawdę mówiłam ,że odpuszczam po miesiączce i co? Dziś 39 dc. zobaczymy we wtorek. Rodzinie byśmy powiedzieli 28 września bo męża imieninki będziemy wyprawiać ;) Dziś przymierzam wszystkie kiecki jakie mam i wyglądam w nim jak hipcio. Masakra. W ciązy jak byłam z małym to w dzień porodu moja waga była 57,5 kg a dziś ważę 57,9. Brak słów, na chorobowym przytyłam 10 kg bo wcześniej ważyłam 48. A potrzebuję coś na rodziców rocznicę bo w październiku 30 obchodzą !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko Ty ważyłaś 48 kg?Ile masz wzrostu? ja waze 70 kg przy 175 wzrostu a wszyscy mówią ze szkielet jestem:) a ja mówię ze brzuchol mam wielki:Pdziubas- w razie czego domek urządzisz rękami męża a Ty będziesz siedzieć w fotelu i pokazywać ładnie paluszkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×