Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

I tak każda ciężarna ma inne :P heh no ale co tam, jesteśmy równo podekscytowane jak ty :) Ale coś nam Anetka ucichła i angelusdominus miała testować i cisza... Sabina jak tam staranka? :) który dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to ja jestem najbardziej ciekawa reakcji męża bo on myśli że proces zapładniania wynosi minimum pół roku :P dziewczyny gdzies wyczytałam ostatnio że żeby lepsze były plemniki do zapłodnienia to przed dniami płodnymi trzeba dac im odpocząć ze 4 dni - czyli nie męczyć mężów za bardzo po okresie - i dopiero w dni płodne zacząc starania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też o tym słyszałam :P ale co zrobić jak nie chce się przegapić tych ważnych dni :P bo czasem występują wcześniej a czasem później. No chyba że macie tak regularne @ że wszystko wyliczone jak w zegarku. Ja niestety nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dopiero 7 dc. Właśnie to małe ale czyli długość cyklu. Ja odkąd odstawiłam tabletki miałam 27 dni a ostatni wywaliło mi do 30 dni. Chyba zostaje metoda co 2 dni. Ja znów gdzieś czytałam że średnio w 4 miesiące zachodzi się w ciążę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie cykle między 30 a 34 więc najpóźniej w niedzielę powinnam dostać okres. a powiedzcie mi z tym badaniem krwi to jak to wygląda? idę rano na pobranie bez żadnego skierowania i mówię że chcę zbadać betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK TAK, po prostu mówisz ze chcesz zrobić badanie Beta HCG no i Ci pobiorą krew i pewnie popoludniu albo na drugi dzień do odbioru. Trudno mi powiedzieć ile to będzie u Ciebie kosztować 30-40zł? Ale wynik pewny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beta HCG się to nazywa dokładnie. U mnie prywatnie kosztuje 30 zł. Kiedyś dzwoniłam i się pytałam:) To może wytrzymasz do niedzieli z tym testem:) chociaż wiem że nęci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj strasznie nęci żeby ten test już zrobić ;) cykl 34-dniowy miałam tylko raz, więc w sobotę powinien byc już wiarygodny. zobacze jak wyjdzie z czasem, może dam rade poczekać do niedzieli :) brzuch cały czas boli, ale nie tak jak na okres więc może...? kurcze aż mam sama ochotę na siebie nakrzyczeć "NIE NAKRĘCAJ SIĘ" !! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno - na tą betę to idzie się bez względu na wizytę u gin? tak samemu z siebie? i na wyniku jest napisane? sory że dużo pytań ale jestem w tym całkowicie zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , tak z marszu możesz iść:) wynik beta sama odgadniesz -będzie wpisany poziom oraz tzw. legenda do tych wartości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny bo nie mam się kogo poradzić - jakbym zaczęła pytać koleżanek to od razu by się domyśliły ;) a dopóki nie będzie wszystko potwierdzone - czyli test, beta i zapewne jakieś usg [bo chyba w ten sposób lekarz potwierdza ciążę nie?] to mamy postanowienie nikomu nie mówić. boże pisze już jakby to było pewne... :O chyba potrzebny mi zimny prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troszeczkę:p ale ja Cię doskonale rozumiem, miałam to samo przed ostatnim @. Same z resztą wiecie co się będę rozgadywać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka021
Witam mam do was pewne pytanie otóż gin przepisał mi d*phaston od 11 września do 12 i od 12 do 24 mam brać ale wczoraj zauważyłam że miałam czerwona plamę dzisiaj jak wstałam już nie mam żadnych plamek w nocy napad mnie straszny ból pod brzuchem trwał ten ból przez chwile a w a 15 kochałam się z mężem a miesiączkę powinnam dostać 19lub 20 chciałam się spytać czy te oznaki mogą być niepokojące dl mnie czy to może było przed miesiączka ta plama jak myślicie czy powinnam się zgłosić do gin dziękuje ślicznie za odpowiedzoczko.gif chciałam dodać ze od roku staram się z mężem o dziecko przez pierwszy miesiąc gin przepisał mi clo ale się nic nie udało później zaniosłam mu badania i się okazało ze mam bardzo niski progesteron bo mam 0,67ng/ml gin powiedział mi że mam jak by baba wieku 50lat w menopauzie powiedział ze jeśli da się ten progesteron uregulować bo będzie szansa na ciąże a d*phaston dał mi na wyregulowanie miesiączki bo powiedział że nie mam wogole owulacji i ze później od 5dnia miesiączki mam brać na nowo clo przez 5dni i 10dniu cyklu mam się do niego zgłosic a i d**ahston powiedział ze na stałe mi przepisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Jestem i ja...maksymalnie w****iona:)bez noża nie podchodź:)nawet na krok..gdyby broń była dostępna - wybiłabym z pół tysiąc osób:)tak mi od wczoraj zalazły za skórę:) ufffff spokojnie:) Dziubas - się nie nakręcamy:)!!trzymamy kciuki ale się nie nakręcamy:) Objawy w majtkach:) - ej to mnie rozwaliło:)uśmiałam się - dziękuję:) ja tam nic nie sprawdzam..nie mierze, nie oglądam, nie macam szyjki:)daje teraz mężu odpocząć do niedzieli a później na niego wsiądę:) Wulgarna jestem:) Trzymajcie się ciepło:) Herbaty z miodem mi sie chce:)i trufli:) Bez ładu i składu dzisiaj gadam..ale to nadmiar pracy...wybaczcie - pracoholikowi z wyboru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Agnieszka:) Ja Ci niestety nie pomogę bo nigdy takich tabletek nie brałam...Anetka włącz sobie RMF FM gadają dziś o fochach bardzo fajnie- mnie samej się humor poprawił:DSwoją drogą Twój mąż ma od niedzieli przechlapane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przechlapane chyba w dobrym tego słowa znaczeniu :P Bo oni chyba nigdy nie mają dosyć :P -------- Anetka nie samą pracą żyje człowiek :) proponuje wieczorkiem lampka wina i gorąca kąpiel na rozluźnienie bo coś slychać że faktycznie cię nosi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę pobiegać pod biurkiem;p chociaż też czasem pomaga:DNie znacie jakiegoś dobrego sposobu na wypadające włosy? :>Bo masakra u mnie z nimi zaraz wyłysieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trufli pojadłam:)relaks....herbatka z miodem i teraz przepis na zycie i lekarze:)nie pracuje już dzisiaj:) Wypadajace włosy - polecam loxon - pokrzywe, skrzyp i szampoin dermena:) w zeszłym roku wiosna tez miała taki problem - 500 włosów dziennie mi wypadało..zaczęłam to nawet liczyć:) poszłam do dermatologa - dostałam loxon - 5& - w sprayu - rozpylasz nad włosami 2 x dziennie - tylko, że ja miałam 5% - on jest na recepte, a 2 % kupisz juz normalnie bez recepty:) do tego dostałam gelacet - taki proszek do rozpuszczania w wodzie z żelatyną - to jest bez recepty - ok 50 zł Dermatolożka:)poradziła mi też zakupic szampon dermena - w aptece - genialny szampon - polecam każdemu - teraz na głowie mam tz baby hair:)takie małe włoski - odrastają:)cena około 50 zł raze z odzywką. Lepiej kupić szampon + odżywke bo sam szampon strasznie wysusza włosy:) ja oprócz tego dostałam jeszcze zastrzyki z witaminy B6 teraz też mi troszkę wypadaja - więc uzywam loxonu - zostało mi z ostaniej kuracji i pije pokrzywę i skrzyp - mi te zioła naprawde pomogły - najdłuzej sie czeka na efekty - ale warto:)No i oczywiście DERMENA:)praktycznie nie uzywam juz normalnych szmponów:) To tyle:)miłego popłudnia:)a my z truflami siadamy do seriali:)Relaks pełną gębą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak tam dzisiaj Dziewczyny? Dziubas jak nastrój ? :P kolejne objawy ?;> Sabina, jakieś wzmożone starania?:) --- A Aneta ucieka w słodycze i pełne lenistwo- a Co! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta u nas był wczoraj relaks przy meczu :P tzn mąz oglądał, ja plotkowałam z koleżanką :D karmelko zmierzyłam rano zaraz po przebudzeniu temp w buzi - 36,9. objawy są - brzuch boli (jakby w środku macica), rano nie mogłam się wyprostować wręcz :O w tym wszystkim najlepszy jest mój mąż który naprawde nic nie podejrzewa - wczoraj jak szliśmy do znajomych to mówię do niego "nie pędź tak" to on się pyta czemu, a ja na to że mnie brzuch boli, to on "może my rzeczywiście jemy jakieś nieświeże jedzenie" ... no i dziś rano mi oznajmił że w niedzielę jedzie na ryby od rana no i teraz mam dylemat - gdyby się okazało że będą 2 kreski to chcę żeby przy tym był. w niedzielę nie ma takiej możliwości, więc zostaje jutro. będzie to 33 dzień cyklu. i teraz nie wiem czy robić jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej!Karm3lka o moje starania nawet nie pytaj;ppadłam wczoraj zanim moj maż się położył obok:/dziubas Twój mąż to mistrz świata- zrób test w niedziele będzie miał niespodziankę jak będą 2 krechy:DJa dziś mam dzień w trasie więc do wieczora dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 36,9 to całkiem przyjemna i obiecująca temp. :) hihihi... Oby było wszystko ok:) Męża nie hamuj, niech jedzie :) a oznajmisz mu najwyżej nowinę jak wróci:) Nie wiem czy nie za szybko na test, ale mówiłaś że masz cykle 30-34? Jak masz chęć to idź w tygodniu na Betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×