Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

Mam nadzieję że uda mi się odebrać tą pałeczkę od Ciebie i dużo dużo pomyślności Kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem za tym żeby zostac tu bo rozbieżnośc między datami dwóch kreseczek u każdej z nas może być spora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
niecierpliwa gratulacje trzymam kciuki aby okazało się że to ciąża;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
aha postanowiłam że jutro testuje;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia14111990
ale wam zazdroszczę:) niestety byłam u gina i nie jestem w ciąży będę mieć robioną drożność jajowodów:( bardzo się boję może ktoś miał też robione? gratuluję 2 kresek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Kurcze Gwarno ja w ulu:)I jakie poważne tematy:)bliźniaki:) No ja wczoraj skończyłam @ - biorę pałkę:)znaczy pałeczkę od niecierpliwej i ruszam do boju:) Znaczy pałkę też:) Matko - co za absurdalne poczucie humoru:))) Niecierpliwa..czym sie:)dbaj teraz o siebie:) jak samopoczucie?:) Zasmarkane przeszło już?:) Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma postanowienie że jeżeli w weekend nie dostanę okresu to w poniedziałek, najpóźniej we wtorek zrobię test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ my się nigdzie Dziubas nie wybieramy :) Zostaniemy do końca aż każda tu przekaże Dobrą Nowinę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Ja już dzięki Bogu zdrowa jestem, jak się cieszę,że nie brałam nic z apteki tylko domowe sposoby. Mąż mi oznajmił,że w sobotę jedzie na nockę na ryby. Teraz cały tydzień ma nocki to jeszcze z soboty na niedzielę będę sama spała. wrrrrr Wczoraj czytałam "trzy po czwarte" i któraś wspomniała o rybach. Mój to ma totalnego bzika na tym punkcie. Już z małym też jeździł w tym roku! Kochane tylko nie odbijajcie tej pałeczki!!!!!!!!! Trzymam kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niecierpliwa- nie zamierzamy odbijać pałeczki:p bierzemy i nie puścimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecierpliwa mój mąż ma fioła na punkcie ryb :) w ten weekend prawie go w domu nie było bo wciąz nad jeziorem siedział... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Dziubas a też kupuje taki drogi sprzęt??? Nie chodzi mi o kasę bo pracuje i mu się należy ale o sam fakt,że to takie drogie hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ale tylko dlatego że po prostu takiej kasy nie mamy. i tak jak jeździ co tydzień łowić to według mnie wydaje fortunę na zanęty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
????????????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
mój ma auto takie do pracy i na ryby o wartość może 3 tysięcy a towaru wewnątrz na ryby za dwa razy tyle. Teraz kupił sobie jakąś łódź za 2000 do wywożenia zanęty. Byłam za, do momentu aż się zorientowałam,że na tej łodzi mieści się....... tylko zanęta. A ja myślałam,że taka normalna łodka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Dobra uciekam na przyjęcie niespodziankę dla mojej siostrzyczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej..albo to ja mam schiza i źle interpretuję te pałeczek:)i ja jestem zboczona:)...nie wpadłam na to:)ale tak pozytywnie zboczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ze mnie koleżanki się śmieją że to ja jestem zboczona :P oj aneta aneta... :) a mnie brzuch coraz bardziej ciągnie... czy to naprawdę może być objaw? kilka dni do okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe to ja też jestem zboczona w takim razie :P może dlatego ze jestem w fazie płodnej mojego cyklu :P Mój M. jest maniakiem aut, i większość dnia spędza przy autach reperując co nieco. Ale w nocy mam go dla siebie, chyba że pracuje;/ 'Niecierpliwa' prosimy o wiruski - te płodne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to ja mojego męża mam dla siebie każdej nocy:)prowadzi swoja firme i nie ma wyjazdów - no czasami jakies szkolenie:) Ja jestem tyle co po @ a taka jakaś pobudzona jestem:)yeah:) To przyjemnego wieczorku babeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No poruszenie na forum faktycznie ogromne :)) wszystko przez newsa od 'niecierpliwej' :)) no bo jest o czym gadać:) Przyjemnych starań :) A wszystkie te które jutro testują proszę o zameldowanie się na forum z wynikami testu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. mogę się dołączyc? nie czytałam wątku, przyznaję się bez bicia ale sama nazwa mnie skusiła... 4 lata jesteśmgggggy po ślubie, 4 lata kochamy się bez zabezpieczenia i nic... no fakt różnie to z tym seksem bywało ale ostatnio postanowiliśmy się postarac o dzidziusia tak na serio. 2 msc i nic. co radzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość z nas to dopiero Debiutantki jeśli chodzi o starania-1-2 cykle. hm ja mierzę temp. zeby utrafić w owulkę, ale czy to wystarczy? Liczę na Cud tam z Góry od Boga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szalona :) a cykle regularne? jakieś badania robiliście? - dziewczyny dobrze że jesteście bo zaraz chyba zeświruję a męża narazie nie chcę uprzedzać. otóż jak podczas brania prysznica golilam nogi i się schylałam to strasznie mnie zakłuło podbrzusze - ale tak jak nigdy :( ledwo dokończyłam to golenie bo tak mnie bolał ten brzuch. potem jak suszyłam włosy to nie mogłam podnieść rąk do góry - bo czułam jak mnie ciągnie w tym podbrzuszu. jak nigdy będę szła spać z wilgotnymi włosami bo nie byłam wstanie dokończyć suszenia. do tego mam wrażenie że obwódka wokół sutków jest bardziej brązowa iż różowa - czyli inna niż zwykle :O ale to może być tylko moja schiza. tak mnie teraz boli ten brzuch że masakra. odezwała się moja natura panikary :( czyżby to już? tylko jedna myśl mi teraz w głowie - jaki test kupić... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!! cała się trzęsę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, chcę poczekac co najmniej do weekendu. dziś 30 dc, a cykle mam 30-34 dni więc moge spokojnie jeszcze w niedzielę dostać okres. ale już jestem cała w stresie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×