Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

Gość niecierpliwa 84
agatita mam pytanie odnośnie tego jabłka, ono ma być przekrojone tak jak do bananów czy w całości? Sabina u mnie mdłości coraz mniejsze ale jeszcze są wieczorami i nareszcie nie wymiotuję:) Ja z mężem się duuużo częściej "przytulam" ale bez całowania i tylko z rana bo wieczorem już mdłości:) Jak miałam grzybicę to zero sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatita001
Niecierpliwa ja z reguly daje cwiartke, klade obok pierniczkow ale strona od pierniczkow musi byc ofoliowana bo inaczej pieniki zmiekna az za bardzo jak beda sie stykac bezpsrednio z jablkiem...klade go w rogu i zamykam puszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anax86
Hej dziewczyny. Dawno mnie nie było, ale jakoś nie było czasu:)jak tam karmelka??jak ci idzie??u mnie tak:niby z wyliczeń wyszło że owulkę miałam mięć 11, i oczywiści współżyłam przed dzień, i w trakcie. Po zauważyłam, że 12 miałam krwawienie(jak sądzę)owulacyjne, więc znowu do łóżka zaciągnęłam chłopa. Dziś trochę pobolewa brzuch a okres mam dostać 25, więc czekam:)Powodzenia dziewczynki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej anax... ;) U mnie 21dc a owulki nie wyznaczyło ...:/ Już mnie powoli zaczyna to wkurzać, a w przyszłym tyg. M. ma nocne zmiany więc d*** blada :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaa coś mi się zdaję że to będzie bezowulacyjny . . . może chociaz wyreguluje cykle? ajj tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anax86
Kurde, oszaleć można z tym staraniem się;/ja myślę że miewam owulkę, inaczej bym nie miałą krwawienia??czy to nie ma znaczenia;/?chodź mój ma już 38 lat i jest jeszcze bezdzietny. Mam czasem myśli, że może wogóle ich nie mieć;/eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anax86
Karmelka:mój od 17 lat pracuje na nocki, i jakoś na łóżko znajduje czas;),może rano??lub przed pracą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anax spokojnie :) u mężczyzn płodność nie idzie aż tak w parze z wiekiem jak u nas :) a ty miałaś jakieś badania? długo się wogóle staracie? dziewczyny byłam właśnie w wc i jak spojrzałam w lustro to się przeraziłam ile syfów mi wyskoczyło :O i zaczynam miewać ochotę na coś słodkiego - a to jakieś cukierki owocowe, a to jogurt monte... czyżby objawy na dziewczynkę? :P i mam jeszcze jeden problem - nie mieszczę się już w swoje staniki :( i się zastanawiam czy kupić od razu taki większy do karmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.. jakoś tulasy o porze dziennej mi nie pasują :P hehe, a jak wraca o 6.30 to ja już muszę wychodzic do pracy więc liche szanse :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anax86
Staramy się od lipca;/też bym chciała dziewczynkę:)bo mam już wspaniałego synka(4lata). Nie mieliśmy badań, poszliśmy na żywioł, niby po roku powinno się iść dopiero?sama nie wiem. Już nawet przestałam o tym tak myśleć. Jeśli chodzi o stanik, coż do karmienia zawsze się przyda i jest wygodny;)ale ja np. nie lubie chodzić w staniku w którym widać mi sutki hehe:)kwestia gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anax86
Karmelka:)ale jak nie ma innego wyjścia, czasem warto się poświęcic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w sumie płeć jest obojętna ale docelowo chcialabym parę :) powiem szczerze że u nas cienko z kasą więc nie chcę teraz kupować dodatkowego stanika - wolałabym od razu taki który się przyda na dłużej. ale też nie lubie takich materiałowych przez które sutki wystają :O A ja karmelko zawsze wolałam się kochać w dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anax86
ach ta kasa;/zawsze jej brakuje;/;/ale i tak chce mieć drugie dziecko;)niektórzy mają po 5 i żyją:)ma nadzieje karmelka, że w końcu uda nam się przejąć pałeczkę. U nas trochę grypowo i ta pogoda;/;/zresztą mój synuś jak widzi maleństwa, to od razu mówi:mamusiu, chciałbym takiego dzidziusia:)takie to słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Te staniki też mają rozmiary więc po porodzie może być poprostu za mały no i cenę swoją mają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
U nas też z kasą różnie bywa, Z mc na mc starczy ale wiecznie jakiś remont trzeba zrobić coś się zepsuje, mały dużo kasy wyciąga więc o odłożeniu mogę zapomnieć. Cieszę się bardzo ,że do Filipka kupowałam wszystko w stonowanych kolorach i dużo kasy nie pójdzie. Jedynie wózek muszę kupić głęboki i na pewno nie nowy tylko używkę bo to na 4 miesiące a mam super spacerówkę po małym. I na pościeli nie będę oszczędzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my musimy praktycznie wszystko kupić bo ze znajomych to nawet nie mamy od kogo poodkupować rzeczy. poza tym wiecie - budowa i kredyt więc musimy mieć zawsze kasę bo jak bankowi nie spłacisz raty to już lipa. kurcze mam nadzieję że mi piersi aż tyle nie urosną żebym musiała kupowac staniki o kilka rozmiarów większe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już się w nowy stanik zaopatrzyłam, z 2 razy większą miseczką niż zwykle noszę i zaczynam się obawiać, ze zaraz będzie za mały:[ ja nie kupowałam drogich bo po 15 zł w pepco:) jak dla mnie są bardzo wygodnie. Widzę że u Was tak samo- nie lubicie nieusztywnianych staników:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Teraz na jakiś czas nie będę nic pisać o świetach a zaczne o kinderbalu synka. Od dzis zaczynam przygotowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anax86
nienawidzę tego czekania do miesiączki, wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anax86
karmelka, zostałyśmy same na tym forum jako starające się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Dziewczynki cały czas czekamy za Wami:) Trzymamy kciuki za ten miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne że trzymamy kciuki :) i za te co uciekły stąd też :) o dobrze że mi przypomniałaś o tym sklepie pepco :) musze się tam przejechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
W pepco są też niekiedy fajne ciuszki dla dzieciaczków i tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na to wychodzi że zostałyśmy same... inne dziewczęta chyba opuściły nas na dobre... Wszystko byłoby dobrze gdyby te cykle trwały chociaż 30 dni... jeśli ten będzie znów pod 50 idę znowu do gina po jakieś inne leki... Wygląda na to że to październik był szczęśliwy dla wielu dziewczyn, listopad nie wiadomo czy będzie tak hojny... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie bardzo hojny- Zobaczycie w końcu trzymamy za Was mocno kciuki :)Tak, w pepco są fajne i tanie ciuszki dla dzieci. Szczególnie dla niemowląt z racji że szybko rosną body lepiej tam kupić bo kosztują 5 zł niż gdzie indziej po 15:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba poczekam do grudnia żeby pojechać do tego pepco - tak myślę żeby zacząć wcześniej po trochu kupować dla maluszka rzeczy bo potem na raz to nie będzie funduszów... poza tym już się chyba nie moge doczekać tych maleńkich ciuszków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anax86
fajnie że trzymacie kciuki za nas:):*. Będzie dobrze karmelka:)zaciążymy też;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×