Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

Gość niecierpliwa 84
* a nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatita001
niecierpliwa a gdzie znalazlas cwiczonka?? youtube?? podeslesz linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecierpliwa zmobilizowałaś mnie i wczoraj tez porobilam troche przysiadów i wymachów nogami :) no właśnie - daj linka :) mniej mnie muli to może troche sie poruszam w domu bo przez kaszel nie moge wyjść na spacer :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Kochane na YouTube jest mnóstwo tego, ja wpisuję ćwiczenia dla kobiet w ciąży i są fajne zestawy ćwiczeń. Nie mam wybranego, zawsze coś nowego. Koleżanka dziś przywiozła mi po moim synku ciuszki, przewijak, laktator... i z 200 gazet:) Większość moja ;) Nawet nie pamiętałam,że aż tyle jej dałam. Dostałam też kilka ciuchów ciążowych, troszkę zaoszczędzę:) Jupiiiii!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) my pożyczamy od znajomych kołyskę, a w weekend szwagierka powiedziała że odda mi większość ciuszków po swoich dzieciach :) więc przede wszystkim musimy kupic wózek. u mnie wieczorne mdłości na szczęście troszkę ustępują, mam nadzieję że już w tym tygodniu będę się mogła w końcu wziąć za ćwiczenia ;) kaszel za to nadal męczy :( wiecie co wczoraj na spotkaniu rodzinnym była moja 8 miesięczna bratanica i dali jej na spróbowanie cytryny - i zjadła pół plasterka :D a ubaw mieliśmy z jej min :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Puk puk!!! Jest tam ktoś??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anax86
Zaczynam kolejny cykl;)kupiłam testy owu i zobaczymy. Dzis się czuje kiepsko,cały dzień mnie boli głowa;/chyba coś jest z ciśnieniem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
O Anax, może testy pomogą!!! Uda się!!!! My tutaj wszystkie "musimy" być z brzuszkami, nie ma innej opcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anax86
No mam taką nadzieję;)z waszym wsparciem pewnie tak:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja po wizycie u kolejnego lekarza - od jutro biorę sterydy wziewne bo mój kaszel trwa za długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczynki!Karmelka coś się nie odzywa a wizytę miała miec.Mnie też trochę pokaszlało ale na szczęście mi przeszło teraz się byczę w domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio hej dziewczyny. Wizyta okazała się chyba chlapą. Wyniki LH niezbyt. Nie było USG, zapisała mi CLO a rezygnujemy z duphastonu... W ogole nieprofesjonalnie do tego podeszła wydaje mi się. Zapisała CLO bez monitorowania tego...? Obecnie zastanawiam się nad zmianą lekarza, dziś 14dc a temp. prawie równym wężykiem, póki co czekam na owulację -oby nadeszła. Generalnie troszkę się wyciszyłam z tym stresowaniem, staramy się z M. regularnie ale no zobaczymy . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Dziewczyny szukam jakieś fajne filmy na świąteczne wieczory!!! Polecicie coś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecierpliwa ja nie mam pamięci do filmów, ale ostatnio z meżem stwierdzilismy ze nie ogladalismy klasyków polskiej komedii - i mamy zamiar w najblizszym czasie to nadrobic ;) jak u was dziewczyny samopoczucie? ja wczoraj cały dzien bylam poza domem i w pewnym momencie tak rozbolala mnie głowa ze az mi sie słabo zrobilo :( nie nadaje sie teraz na latanie po miescie :( no i kaszel nadal nie przechodzi - to już miesiac mija jak on trwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo a gdzie wszystkie? ja dziś pierwszy dzień po zwolnieniu w pracy to miałam tyle roboty że przez tydzień nie nadrobię wszystkiego... ale jak dziewczyny usłyszały mój kaszel z szefową to mnie znów wysyłają na zwolnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
dziubas to kuracja się nie powiodła??? Ja dalej wymiotuję, mąż się śmieje,że nigdy tyle zawieszek w sedesie nie mieliśmy:) A ja mu odpowiadam,że umilam sobie w ten sposób czas:) Jak tak po Ksawerym? U nas troszkę nawywijał, widziałam nawet jak kilka metrów od ziemi leciał blaszany garaż, masakra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Staraczki jak tam cykle????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecierpliwa leki wziewne troche działają bo kaszlu jest mniej, ale nadal jest :O mam bardzo małą dawkę tych leków ze względu na ciążę. w pracy staram się nie mówić to wtedy mniej kaszlę, także jest coraz lepiej ;) pracy mam teraz od groma więc prawie nie zaglądam na net. a u nas te wichury przeszły w miarę spokojnie, większych szkód nie pozostawiły na szczęście.dziewczyny też tak macie że ciągnie was podbrzusze? mnie zwłaszcza wieczorem - nie wiem jak się ułożyć, czy siedziec czy leżeć bo w każdej pozycji jest źle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anax86
Hej dziewczyny, ja zaczełam używać testów zobaczymy. Niby za dwa dni powinnam mieć owulację, ciekawe jak się przełoży to na testy. Jak tam karmelko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć anax, no u mnie się testy owu nie spraedziły ...:/ może nie działają na mnie odpowiednio, kilka dni mi wychodziły pozytywne a skoku temp. nie było. Ale wygląda na to że jestem 3 dni po owulacji i czekamy... :) Dziś 21dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
dziubas ja też tak mam, niekiedy boję się czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anax86
Dziś mi wyszedł pozytywny test owu, i niby z obliczeń dziś powinnam mieć owulację:). To teraz kiedy mam iść do łóżka??za 24 h??bo niby do 48 powinna ta owu wystąpić po teście pozytywnym. Doradźcie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej dziś i jutro :)) względnie pojutrze też bo czesto testy wychodzą z wyprzedzeniem :* Który dc u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anax86
18 dzień cyklu,ok będę próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny jak tam samopczucia?Ja się zameldowałam u lekarza w piśtek na usg genetycznym i 4D.Bajka :) razem z mężem nie mogliśmy się napatrzyć :) na 90 % znamy też płeć- podobno chłopak :)A z maleństwem wszystko w porządku , ja też czuję się super i brzuszek robi się coraz większy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sabina w końcu jesteś :) strasznie szybko określili wam płeć. my mamy usg połówkowe w styczniu to może wtedy się dowiemy czy chłopiec czy dziewczynka ;) u mnie brzuch już ogromny, 6 kg do przodu, wszyscy się śmieją że grubasek ze mnie [bo zawsze miałam płaski brzuch] załatwiamy teraz sporo spraw związanych z budową, także wszystko idzie do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, ja jutro idę zbadać progesteron żeby zobaczyć czy owulacja była, ale po temp. wskazuje że tak :) Pozytywnie nastawiona... Wigilijne testowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedział ze raczej się nie myli, to tak na 90% narazie. Ja schudłam 2 kilo chociaż jem całe tony jedzenia:) Podejrzewam że to przez to że regularnie jem 5 małych posiłków zamiast dwóch dużych:) ale lekarz powiedział że nic sie złego nie dzieje.U mnie super pogoda jak na budowanie i remoty, dużo da się podrobić, nie wiem jak u Was. Karmelka trzymamy kciuki!!!!!!!!Nie odzywałam sję bo siedzę sobie w domku od 3 tygodni i rzadko bywam na necie bo jakoś zawsze się znajdzie jakieś zajęcie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelko a ty cały czas chodzisz do tego samego gin? leki ci już pomagają? sabina u nas pogoda zrobiła się dopiero dzisiaj ładna, do tej pory cały czas padało, ale my teraz zamawiamy co się da i zalatwiamy papierki a montować bedziemy wszystko dopiero na wiosnę. mam nadziej ze szybko zrobi sie cieplo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×