Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marika12_34

Jakie gniazdka polecacie kupić do domu i gdzie

Polecane posty

Gość Figlarka3344
Ja zamówiłam kontakty serii Karo podświetlane na pomarańczowo z Ospela , chyba najlepiej się prezentują z całej kolekcji, ale to wszystko rzecz gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ospel rzeczywiście ma bardzo ładne serie gniazd. Ja swoje kupowałem w http://www.far.pl/ - moim zdaniem takie gniazda są praktyczne, łatwe w montażu i użytkowaniu. W zupełności do domu lub mieszkania wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina8
OSPEL ma kilka ładnych serii. Ja mam SONATA i jestem bardzo zadowolona. Do tego są trwałe i spełniają swoją fukcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżumandżij
A mnie się np. spodobało że na przykąłd spodobało że producent gniazdek ospel ma filmiki na youtube jak zamontować taki sprzęcik. Fajnie że o tym pomyśleli, to dużo ułatwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie w far ostatnio byłem - http://www.far.pl/ - można kupić ospel, legrand, abb czy govena. W zasadzie to każdy znajdzie coś dla siebie, kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakieś hurtowni elektrycznej albo w polskich składach budowlanych. Ja pamiętam, ze wszystkie potrzebne materiały to maż kupował w http://www.gsgs.pl/ - farby, tynki, panele, drzwi, oświetlenie, dosłownie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeneffer
Mam simony i podobają mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gira są piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona30
Jeśli chodzi o ospela to jak dla mnie sonata, tylko ta srebra. Coś pięknego... Chyba zacznę suszyć mojemu głowę żeby wymienić gniazdka. W sumie i tak malujemy, to by się przy okazji zrobiło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catelyn
Jak gniazdka to tylko Ospel, miała w starym mieszkaniu, teraz kupiliśmy nowe i wybrałam Sonate, do każdego pokoju, bardzo ładnie się prezentują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgoś23
A ja Wam nawet powiem że jestem hardkorem bo SAMA sobie zamontowałam włączniki i gniazdka. Powiedziałam że nie będę się nikogo prosić. A że Ospel ma filmiki instruktażowe na yt to dałam radę z ich pomocą. A co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że dużo osób podziela moją opinie że najlepszy wybór to ospel. Są naprawdę trwałe u mnie juz po kilka lat i nie widać śladów użytkowania Pomijając kwestie technicze na których sie za bardzo nie znam uważam że powinniśmy kupować produkty polskich firm i tak właśnie robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzzka
Ospel jest polski, to dobrze. Ale dla mnie ważne coś innego. Moje dzieci to małe potwory. Mam armię złożoną z 3 ogrów doslownie. Niszczą wszystko co spotkają na drodze. I tak pewnego dnia zniszczyli piłką do koszykówki włącznik światła w salonie, który kosztował.... no dużo.... No i mój tato a ich dziadek, zdenerwował sie i poszedł do sklepu z takimi pierdołami do domu i powiedział do faceta za ladą: "Daj pan najsolidniejszy włącznik jaki pan masz, najlepiej pancerny i jakiś żeby dobrze wyglądał" :) i takim sposobem mam w domu sonate stal inox własnie z Ospela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscienka
Jaka zgodność, bo ja też uważam, że ospel są dobrymi gniazdkami. Jestem po remoncie mieszkania i nie zmieniłam marki gniazdek, trzymam sie ospel, a kupiłam http://elektrotip.pl/, bo taniej niż u mnie w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woodpicompwrac1985ayaiv
Ja z kolei polecam sklep http://pstryczki.eu/. Parę miesięcy temu kupiłam na próbę włączniki plus ramki z serii Perła w kolorze czarnym. Kolor rewelacyjnie się prezentuje. Jest inny niż wszystkie. Teraz przymierzam się dokupić resztę na cały dom. Jasne http://cdl.fterceiro.pt/dXxA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja292
Jedną z nielicznych rzeczy w jakiej zgadzają sie mój mąż i tata to właśnie wybór osprzętu elektrycznego do domu. Obaj bardzo cenią markę Ospel. Oczywiście obaj za co innego bo za długo by sie zgadzali :P Tata ceni ich za to że już na rynku są od lat i są niezawodni oraz za to, że są polską firmą. Natomiast mój luby za to ze w stosunkowo niskiej cenie dostajemy wytrzymały i dobry jakościowo produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, jeżeli chodzi o urzadzenia związane z elektycznoscia to nie chodzi tylko o wyglad, wazne, żeby były bezpieczne, w sumie to jest najważniejsze. Mój maz mowi, ze tutaj www.pce.pl bardzo dbaja o bezpieczeństwo, a przy tym wszystko wyglada bardzo estetycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie tu: http://www.jorga.pl/ Masz bardoz duży wybór gniazdek roznych typow. Dodatkowo płacisz minej bo to hurtownia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć na stronę Ospela. Dobra uznana marka. W dodatku na stronie producenta bedzie taniej niz w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elektryk2332
Jakie lokowanie produktu. W każdym poście Ospel, Ospel. Aż odechciewa się kupowania Ospelu. Jak ktoś szuka gniazdek, itp to niech najpierw sobie pomyśli czego potrzebuje (czy same gniazda i łączniki, czy też np. gniazda głośnikowe, USB, HDMI, TV-SAT, etc.). Potem trzeba wziąć katalogi renomowanych firm (np. Legrand, ABB, Kontakt-Simon, nieszczęsny Ospel) i wybrać (lub dać kobiecie do wybrania ;-) ) kolor, wzór taki jak się podoba. Co ważne wielu producentów ma tzw. systemy ramkowe. Ramka może być w innym kolorze niż samo gniazdko. Ktoś doradzał gniazdka podwójne. To jest zły pomysł rodem z PRL, na świecie mało kto go używa. Dużo lepszym rozwiązaniem są np. dwa lub gniazdka w podwójnej/potrójnej puszcze (jedna ramka i w niej kilka gniazdek). Ale to już trzeba planować na etapie kładzenia instalacji elektrycznej. Co do łazienki. Tam tylko i wyłącznie gniazdka tzw. bryzgoszczelne (z klapką). To jest wymóg związany z bezpieczeństwem. Ponadto gniazdka montujemy w odległości większej niż 0,6 m od zewnętrznego rantu brodzika/wanny. Ale to już prawdziwy elektryk powinien wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam Ospela z serii AS i jestem bardzo zadowolona. Szukałam w necie i znalazłam swoje ukochane pstryczki :)))) Nie podam gdzie kupiłam :))) Ale tego jest dużo w różnych sklepach w necie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze Sonaty są ładne - mam je w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym szczególnie zwracala uwage na bezpieczeństwo, jeszcze szczególnie jak ma się dzieci tak jak ja, ostatecznie zdecydowałam się na to miejsce www.pce.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezpieczeństwo i jakość wykonania to cechy które od zawsze kojarzyły mi sie z marką Ospel dlatego staram sie wybierać ich produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kupujesz więcej niz jedno opłaca sie kupić na internecie wyjdzie taniej i większy wybór zawsze będzie. Natomiast jeśli chodzi o markę to ja polecę Ospel Dobra uznana juz firma, robią solidny i bezpieczny osprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenicjanin
Ja stawiam na jakość dlatego wybieram Ospel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybieram Ospela z kilku powodów: 1. jakość 2. bezpieczeństwo 3. cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej kupic przez internet wtedy wyjdzie najtaniej no chyba ze chcesz kupić tylko jedno gniazdko to wtedy przesyłka będzie nieopłacalna. Co do marki to osobiście polecił bym Ospela i serie Karo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yeti2
Proponuje wybrać Ospela to jest dobra polska marka. Poza tym z tego co widze to nie tylko moje zdanie a wielu forumowiczów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×