Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marika12_34

Jakie gniazdka polecacie kupić do domu i gdzie

Polecane posty

Gość gość
a ja kupowałam ich sprzęt w sklepie stacjonarnym bo jakoś mi tak było lpeiej pooglądac ) a wcześniej oglądałam na ich stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleczko do kawy8
każdy sobie kupuje jak mu wygodniej ;) ja zmawiałam przez internet jednak , bo po prostu nie miałam czasu jakoś chodzić za tym . z gniazdek do domu polecam tak jak tu większość Ospela . Dlaczego ? a no dlatego ,ze inne gniadka które miałam lubiły mi odchodzić od ściany . mam małe dzieci , tamte gniazdka wystarczylo ze sie lekko za kabel pociągneło to odrzu zaraz odstawały od ściany . a to raczej do bezpiecznych nie należy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trafiona dziesiatka
Ojj firm które , oferują osprzęt elektryczny do domu troche jest na rynku . są legrand , osram ( przynajmnien coś tam takiego kiedyś bylo bo kojarze ) . Ja tutaj równiez mam gniazdk z ospela w domu , sama montowałam je wg ich instruktazowych filmików . Opłaca się i nie sa takie drogie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka i on
Dla nas już od dłuższego czasu Ospel jest najlepszą firmą i nie zmieniamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić kupić gniazdka marki Ospel- bardzo fajne, designerskie kontakty ocieplą nie jedno mieszkanie. mnie głównie przyciągneła cena dopiero w drugiej kolejności wygląd ale wiem, ze mają świetne kolekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani jabłuszko
dla mnie gniazdka jak gniazdka , mnie z kolei tez przyciagnęlca cena . Ospel ma chyba najtansze gniazdka z tych dobrych firm ktore są oferowane na rynku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość microwave
Ja mam z ospela włączniki i gniazdka , włączniki mam z kamieniem . Sprawuje sie bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w domu ospele. Według mnie warto zamówić na necie zwłaszcza jak jak się więcej kupuje. Podoba mi się design ospela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vocaler
Wszyscy polecają ospela . ja tez polecam . Co do tego gdzie je kupić to mozęcie je kupic po prostu na internecie nawet na stronie ospela o ile sie nie myle . Ja mam gniazdka i wlącznik schodowy wlasnie z tej firmy . I są tańsze wporównaniu z osprzętem elektrycznym innych firm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może warto rozważyć ten Ospel? Wiele osób go ma - my też teraz wybieramy ich gniazdka do domu i cena jest dobra więc czego chcieć więcej? tylko pamiętajcie - wybierać trzeba funkcjonalne a nie ładne gniazdka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantakino
pytaj w http:// anitech.pl to hurtownia budowlana, jest szansa, ze dostaniesz to, czego szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fieldy
Tak szczerze , to powiem ,ze każdy sobie wybiera jak chce . jeden Woli kupować w budowlanym markecie , bo np. jest mu wszystko jedno . Inny woli kupować przez internet bo najzwyczajjniej w świecie wychodzi to tanio .Poza tym jest wiele firm na rynku, które oferują gniazdka dobrej jakości. Ja od siebie również mogę polecić gniazdka z ospela . Teraz tylko pytanie jakie chcesz te gniazdka. do pokoju , przedpokoju , kuchni itd . wszytsko jest rozpisane na ich stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić Karo - było co prawda wiele kolekcji które nam się podobaly, ale ostatecznie wybraliśmy właśnie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie tylko z wyglądu ale i z cen - bo jednak to spory wydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuniorJack
Teraz jest z ospela nowa kolekcja sonata -nowe srebro czy jakoś tak , widziałam ostatnio artykuł na ten temat , na tematy tych gniazdek przeciwdrobnoustrojowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem bardzo zadowolona z kolekcji Impresja od Ospela. bardzo fajne, normalnie wyglądające gniazdka bez większego przekombinowania. jakosc i cena się liczy a teraz każdy szuka czegoś taniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaH
Ja wybrałam ospela bo ma korzystny stosunek ceny do jakości. Nie pamiętam jak się seria nazywa ale kolor taki antracytowy bardzo mi się spodobały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geserka
Racja, widziałam Ospela i faktycznie jakość do ceny jest bardzo dobry. A jakościowo nie odstają od innych tych droższych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margotka75
Kupowaliśmy Stal Inox z Ospela. Jakościowo genialne , montaz prosciutki. Nawet mąż nie wołał elektryka. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fellka
Mi się bardzo podoba Sonata - widziałam u nich na stronce! Bardzo elegancja kolekcja...wiem bo troszkę jestem w temacie remontowo/budowlanej więc dużo buszuję w takich sprawach po internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optykana
Fakt ładny, w ogole Ospel ma dosyć ciekawe te kolekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie ta wiosna
Kupilśmy Impresję z Ospela . Świetnie wyglądają te włączniki. Prostota ale piekna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryjkaa
Boszszeee, tyle jest tego ze trudno wybrac. Zalezy jakie ma kto wykonczenie wnetrz. My akurat mamy styl nowoczesny i bardzo mi odpowiada Stal Inox z Ospela. Ktoś montowal? Czytam ze jakosc super ale wole sie upewnic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sillia
ja mam, niedawno mąż montował. bradzo ładnie się prezentują, taka wisienka na torcie! a ogólnie to wszystko z montazu jest też na stronie, więc nie było z nim problemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam włączniki i gniazda ze strony świetlny.pl polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakiś czas temu zarządziłam u nas w domu remont, a raczej takie odświeżenie ścian i w ogóle. Zabraliśmy się najpierw za pokój naszego pierworodnego, bo on najbardziej potrzebował odświeżenia, wiadomo jak to u dziecka w pokoju. Dopatrzelśmy, że gdzie nie gdzie były pomalowane ściany kredkami, ale nie były to jakieś wielkie szkody, więc nie robiliśmy z tego tytułu rozprawki. No więc chcieliśmy znaleźć jakieś inspiracje do pokoju dziecięcego, bo sami to nie bardzo wiedzieliśmy czego chcemy. Postanowiliśmy też wymienić gniazdka na bezpieczne. CO prawda były tam takie, ale teraz są już bardziej nowoczesne i tamte już trochę pożułkły. No więc wybraliśmy białę gniazdka, ale wciąż nie wiedzieliśmy jak ma wyglądać wnętrze tegoż pokoiku. Przeszukując internet znalazłam parę fajnych stron. Między innymi trafiłam na tę https://www.dulux.pl/pl/inspiracje/pokoj-dla-dziecka . Pytanie tylko jest takie czy warto jest ufać inspiracjon ze stron internetowych. Może Wy macie jakieś pomysły gdzie można szukać, albo od Was pomysł na wnętrze? Z niecierpliwością czekam na podpowiedzi, pozdrawiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ezzi
no wlasnie tak przeglądałam różne włączniki, w sumie wszystko jest w jednym stylu, ale ospel wydawał mi sie dobrze wykonany, solidny no i cena jest jak najbardziej ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benja
faktycznie, porządnie sa wykonane i starannie. nie ma żadnych niedociągnięć. myślę ze warto na nie zwrócić uwagę, w szczególności że jest w czym wybierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwier Wieluń
Polecam sklep http://electric24.pl Kupowałem tam wszystko do osprzętu remontowanego mieszkania w grudniu, konkretnie serię Legran Celiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×