Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marika12_34

Jakie gniazdka polecacie kupić do domu i gdzie

Polecane posty

Gość domka lala
Ja tam wolę jednak Impresję, ale Karo też w sumie ładne. Impresja bardziej pasuje do moich wnętrz chyba. Jak zobaczyłam u siostry to stwierdziłam że muszę takie mieć. I mam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam, ze kiedyś oglądałam gniazdka Ospela takie jak z kamienia - coś świetnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokołka
ano mają dość sporty i różnorodny wybór! także jest w czym wybierać - a cenowo całkiem nieźle to wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda, szczególnie Sonata ta metalowa jest piękna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kottkka
Sonata jest śliczna! sama chciałabym mieć takie w domu! po remoncie też będę takie mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czulina
ja kupowałam w markecie budowlanym włączniki i gniazda Ospela - ładne i dobrze zrobione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście wybrała bym ospela bo w moim rodzinnym domu gniazdka były tej firmy i wszystko było w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćR
Widzę, że wszyscy rozpisujecie się na temat Ospela; może i jest z wyglądu fajny, ale zobaczycie po jakimś czasie, co się z nim dzieje; po ponad 20 latach pracy w branży elektrycznej nigdy bym tego nie założył, tak samo jak produktów kontakt simon. Polecam wyroby berkera, lub legranda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewaiprawa
U mnie w domu są od Ospela juz z 5 lat i nie widzę żeby się coś złego działo z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak pozostanie bo ospel to bardzo solidna marka. U mnie w domu mam jeszcze ponad dziesięcioletnie gniazdka od Ospela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejnym powodem by brać ospela to to że to polska marka i mam nadzieje że w końcu nauczymy sie doceniać nasz firmy i bedziemy wybierać ich produkty tym samym dając sobie nawzajem miejsca pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz dom urządziliśmy w nowoczesnym stylu i nie wyobrażam sobie zmienić go tylko dlatego, ze są dostępne białe gniazdka - nie każda firma oferuje je w kolorowej wersji! Ponadto pamiętajmy by wspierać polskich producentów - zawsze tak z Żoną decydujemy! No i stawiajmy na jakość, bezpieczeństwo i dobrą cenę - a to zagwarantowała w naszym domu firma Ospel. Myślę, że nie trzeba o nich więcej mówić - pełna wysoka jakosć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam , tak jak zresztą z tego co tu widzę moi poprzednicy również , gniazdka firmy Ospel.Co do pozostałych firm nie mam pojęcia więc głosu nie zabieram. Mogę natomiast powiedzieć tyle ,ze jest to na pewno polski producent , a nie jakaś chińszczyzna . I jak ktos wykańcza remont to jak najbardziej właśnie polece tą firmę !! Mi również nic się nie dzieje z gniazdkami a mam je od 3 lat czyli dokładnie tyle ile jesteśmy małżeństwem z moim TŻ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arturo88 zgadzam się z Tobą . wszędzie sa tylko białe gniazdka , a Ospel przynajmniej oferuje je w różnych kolorach ;) Normalnie nie umiałam dostać gniazdek np. czerwonych do salonu , takiego w kolorze popielu do sypialni. Również polecam Ospel;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim ;) tak sobie czytam tutaj ten wątek . I widzę ,że jest mega zgodność no co wy ;) ja już mieszkanie mam wyremontowane od jakichś dwóch lat , ale jak wiadomo co jakieś 3 lata trzeba te ściany malować , albo jak tylko się zabrudzą. Mogę powiedzieć tyle ,że rzeczywiście te gniazdka Ospela są bardzo ładne . Ja pierwszy raz takie niestandardowe widziałam u mojej kuzynki i bardzo m się spodobały . Plus przemawia też za tym ,ze Firma jest polska a nie chińska czy jeszcze inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie świetnie się prezentują srebrne wyłączniki i gniazdka z Ospela tzw. inox - nie jestem osobą, która lubi kolorowe i rózne takie aranżacje a takie srebro to zawsze coś lepszego niż tradycyjna biel. no i cena!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My polecamy kupić tutaj, maja bardzo szeroki wybór: http://www.gniazdka.eu Do domu wzięliśmy włączniki z serii Asfora od Schneidera. Dodatkowo załapaliśmy się na darmową dostawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda 41
Mi mąż mówił, że mam kupować z Ospel i takie mamy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiza
Seria Karo z Ospel też mi się bardzo podoba, wiem że mąż woli tradycyjne ale mi się bardziej eleganckie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elektryczna Rączka
Radzę mniej uwagi zwracać na wygląd a więcej na jakość. Ja u siebie w domu mam Ospela i jestem pewny że wszystko jest bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jonathan Davis
A ja mam impresje z Ospela ;) Polski osprzęt elektryczny . Zasilajmy moi drodzy nasze polskie firmy .A nie tylko te zagraniczne. Co do samego osprzętu to bardzo mi służy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruda ola
Zależy kto czego szuka, ja szukałam czegoś w dobrej cenie, wysokiej jakości i co ważne dla mnie - żeby ładnie wyglądało. Mąż podpowiedział mi firmę Ospel i z niej wybrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaikaHeiko
Nic dodać nic ująć , Jak wybierać gniazdka do domu to z Ospela . Ja przynajmniej takie wybrałam bo mi się podobały . Fajnie bo mozna sobie podpasować je pod kolor ścian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina Wro
Ja posłuchałam męża w tym temacie i wybrałam z Ospel - jestem zadowolona z decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża morot
Alina a jaką kolekcję masz ? Jak ta Karo się prezentuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka88
Ospela można kupić sobie przez internet na jakichś stronkach, bo w sklepie niekoniecznie musi zawsze być na miejscu to co chcemy, w końcu mają sporo tych wszytskich wzorów, kolorów. Ja najpierw popatrzyłam po domu co i ile trzeba i później powybierałam na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×