Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marika12_34

Jakie gniazdka polecacie kupić do domu i gdzie

Polecane posty

Gość gość_marzenaK
Wróciliśmy z mężem z zakupów i w naszej kuchni wygrał Ospel. Rzeczywiście duży wybór i ciekawe wzory w porównaniu z innymi w markecie. Teraz zostaje nam tylko montaż, dam znać jak już skończymy się remontować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia2019
ooo te o których wspomina pola ze sklepu smarthome są świetne i jakościowo mega wytrzymałe. Osobiście ich nie mam ale moja bratowa ostatnio kupiła właśnie takie i sobie chwali, można sterować pilotem świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwkaZ
Teraz to fajne rzeczy wymyślają do domów. Nawet takie gniazdka, włączniki są przemyślanei dobrze, bo człowiek czuje się bezpieczny :) Mój mąż namówił mnie na system Presto z Ospela. na początku nie byłam przekonana, ale po kilku miesiącach podoba mi się to :) i widzę, jak technologia poszła do przodu. System wszystko fajnie steruje, jest to bardzo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula1989
Presto to genialny system, fakt faktem że to juz jak dla mnie wyższa technologia ale system sam w sobie świetny :-) My osobiście poszlismy w rozwiązanie standardowe, kupilismy Berkera, seria bodajże Q7, po kalkulacji wyszło troche drożej niż Ospel ale wiadomo jak to jest jak cos wpadnie w oko i sie człowiek uprze :-) Kupiliśmy dokładnie to: www.lumenpro.pl/osprzet/891-q1-q3-q7, ja osobiście jeżeli macie możliwośc dołożeniu kilku zł to polecam właśnie berkera :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neptunkaa
Ja też mam presto z Ospela i bardzo jesteśmy zadowoleni. Rzeczywiście teraz człowiek czuje jaka to wygoda i komfort. Nie sądziłam, że zaufam technologii aż tak, ale po kilku miesiącach widzę, że system pracuje bez zarzutów, więc nie ma czego się bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RabbitEye
Ja polecam opsela, bo sa łatwe w montażu , nawet kobieta sobie poradzi z ich montażem właśnie . Pozatym sa tez filmiki instruktażowe na YT ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam te komentarze i widzę tylko ospel i ospel. Czy nikt nie ma innych? Osobiście kupowałam legrand (czy jakoś podobnie) i b. ładnie się prezentują, ile tak można powiedzieć o gniazdkach i kontaktach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_gizko
Agniesia00 z gniazdkami i włącznikami chyba tak jest, że jak raz jakieś kupisz i jest z nimi wszystko ok to chyba nie testujesz innych tylko przy nich zostajesz już :) Przynajmniej ja tak miałam, jak robiłam remont salonu kupiłam dużo rzeczy z Ospela i potem jak remontowałam kuchnię, pokoje dzieci to nie patrzyłam się na inne firmy tylko włącznki i gniazdka brałam z ospela. A chyba ospel jest bardzo popularny, bo ja - laik kojarzyłam od znajomych tą firmę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że całkiem dobrym wyborem może być osprzęt elektroniczny oferowany przez firmę Simone. mają oni tam między innymi gniazdka Simon 34, które są obecnie swietnym wyborem do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysinki
Jak dla mnie ospel jest najlepszy, porządnie wykonane gniazdka i włączniki, nowoczesne, duży wybór. Cenowo też w porządku i tak jak zauważył tu ktoś polska marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że Ospel to bardzo dobry wybór. Chcąc jednak być obiektywnym liderem sprzedaży na polskim rynku osprzętu instalacyjnego jest Kontakt Simon to jednak Ospel moim zdaniem zajmie niedługo jego miejsce. Niezwykle nowatorski styl kilkunastu serii produktowych, ponadczasowe wzornictwo świetnie podkreślą charakter każdego wnętrza. Zwłaszcza seria karo i niesamowita gra kolorów ramek w oryginalnych odcieniach: perłową czerwień, burgund, lawendę, wenge, limonkę, tytan strukturalny i satynowy turkus. ( seria, w którą wyposażyliśmy nasz dom ) Naprawdę warto wziąć pod uwagę tą polską markę. Na koniec powiem, że przy większych zakupach zamiast kupować osprzęt w markecie, warto odwiedzić jeden z kilku sklepów internetowych oferujących produkty tej marki. Sprawdzony przeze mnie: https://www.kontakt-sklep.pl/ .Znalazła go moja żona, jesteśmy zadowoleni z cen i obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość admirova
Lesio9 to prawda Ospel ma bardzo bogate wzornictwo, dużo łądnych kolekcji. Jak wybieraliśmy z mężem gniazdka i włączniki to nie wiedziałam na jaką kolekcję zedycować się, bo wszystkie są ładne. Plus bardzo dobrze wykończone, pieknie prezentują się na ścianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MGryk
Trudno jest doradzać, gdy nie znamy nawet Waszego gustu... Najlepiej będzie, jeśli przejrzycie ofertę hurtowni elektrotechnicznej i wybierzecie te włączniki, które spodobają Wam się najbardziej. Strona internetowa jednej z nich widoczna jest pod adresem http://www.polimet.com.pl/ :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wazonik
Prawda , każdy ma swój gust , swoje upodobania , wymagania itd . Bardzo dużo ludzi kupuje gniazdek z Ospela , bo : raz ,ze mają swietne kolekcje , jest w czym wybierać , ogólnie bawią kolorami . Dwa - jest to chyba największy polski producent i nie wiem czy wiecie , ale ospel wysyła również towar do takich krajów jak chociażby Niemcy , Bułgaria , Węgry i wielu innych . A wiemto , bo czytałam to w jakimś artykule magazynu budowlanego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zaopatrywałem od https://www.elektryk.pl . Nowoczesne gniazdka Ospel okazały się strzałem w dziesiątkę, bardzo fajnie komponują się z nowoczesnym designem w moim domu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeppis
Ja lubię wnętrza w stylu nowoczesnym i idealnie pasowały mi do salonu gniazdka i włączniki z Ospela kolekcja Sonata Prestige.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie będe nudny, ale też napiszę - OSPEL. Najlepsze mają gniazdka i włączniki więc nie ma co szukać innych. Z zakupem też nie powinno być problemu, wszędzie są ich produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesynni
ja mam w domu kolekcję sonata prestige w salonie i pięknie wygląda na ścianie. Idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz. Od razu mi wpadła w oko ta kolekcja jak byłam castoramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabesska
Sonata Prestige też mi się bardzo podoba. JA mam w salonie akurat z Ospela Impresję, ale też zastanawiałam się nad Sonatą. Obie bardzo stylowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quresso
Z ospela jest bardzo dużo ładnych kolekcji , jak byłam ostatnio na zakupach to nie wiedziałam, które wybrać, bo w sumie wszystkie pasowałaby mi do salonu. :) Ale wybór padł na kolekcję Impresja, mąż zamontował już. Szybko poszło, korzystaliśmy z filmiku instruktażowego z ospela i szybko się z tym uwineliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquwi
Ja mam z ospela kolekcję sonata prestige i idealnie pasuje mi do salonu i mebli. Fajnie są wykończone gniazdka, ładne odcienie i cenowo przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluzjanna
My też zdecydowaliśmy się na Sonata Prestige. Od razu mi się spodobała, bo ladie pasuje mi do mebli i salonu. Wcześniej też mieliśmy gniazdka i włączniki z Ospela i jakość pierwsza klasa, więc teraz tylko zmieniliśmy kolekcję na sonatę prestige.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisini
Ja się zastanawiam nad Sonatą Prestige albo Impresją z Ospela i nie mogę się zdecydować, obie kolekcje mi się podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katja55
Z ospela wybrałabym Impresję w kolorze antracytu ale to wszystko zależy co sie komu podoba ;), A ja właśnie mam tą kolekcję bo mam ją popasowaną pod lampy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joliczi
My mamy w domu gniazdka i włączniki z serii sonata nowe srebro z Ospela i nie ma porównania ze zwykłymi gniazdkami i włącznikami. Bardzo oryginalna kolekcja i mega porządnie wykonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semili
Katja55 zainteresowała mnie ta kolekcja co napisałaś Impresja w kolorze antracytu. Sprawdziłam z ciekawości i wygląda mega :D Nie widziałam jej wcześniej. Teraz jesteśmy na etapie remontu, więc akurat. Świetna jest ta kolekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piroff
Z Ospela to są same fajne kolekcje. Ostatnio jak byłam w castoramie to nie wiedziałam, że takie kolekcje są nawet włączników i gniazdek. Mega oryginalne maja kolekcje. Mi się spodobała jak dobrze pamiętam kolekcja Impresja złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×