Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Selmaaa__

Za duży popęd seksualny

Polecane posty

Gość Selmaaa_
Nie wiem. Może mnie nie lubi, ma za dziwaczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selmaaa_
Zapytam co tam słychać, a on odburknął z łaską i wrócił do książki. Poczułam się odepchnięta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selmaaa_
Nie zrobiłem tego, niestety. A szkoda. Jest w moim typie, odkąd go spotkałam ciągle o nim myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc_od_maila
leviatan dobrze ci radzi, nastepnym razem poobserwuj go pare sekund i przygotuj sie o co mozesz spytac jak czyta to co i jak sie podoba jak sie uczy to czego i jak sesja minela?(zakladam ze jestescie po 1 roku?) jak odpowie, to sie przedstaw, powiedz ze milo bylo poznac i odejdz :) na poczatek tyle, na 1005 zwroci na ciebie uwage i nastepnym razem bedziesz miec juz "wydeptana sciezke" :) zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selmaaa_
My się już dawno poznaliśmy. Raz nawet chciał mój nr, ale nie dałam mu go i może stąd jego niechęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc_od_maila
to podejdz i spytaj: "nadal chcesz moj numer?" :) bezposrednio ale przynajmniej bedziesz wiedziec :) albo pojdz w druga strone i popros ty jego o numer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkich zainteresowanych poprawieniem swjego zycia erotycznego zapraszam na www.intymnosc.pl/aff/7733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selmaaa_
Nic się nie da już zrobić, spieprzyłam sprawę. Zostaje samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc_od_maila
nigdy nie jest za pozno :) nie mozesz sie zalamywac :) gosc na pewno sie przelamie :) napiszesz na maila jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita Szczecin
Znalazłam swego czasu wizytówkę takiego chłopaka ze Szczecina: www.pandlapani.szczecin.pl , po dłuższym zastanowieniu, pisaniu maili, zdecydowałam się na spotkania, wiem, że jest to kwestia podejścia, ale poleciłabym go takiej osobie, która chciałaby spróbować, dyskretnie, bez pośpiechu. Obecnie mam już stałego partnera, ale jak ktoś samotny to zostawiam namiary, mi pomógł bardzo i byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×