Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vendangeur

Winobranie we Francji

Polecane posty

Gość Vendanges en Beaujolais
Dobre winnice to takie z zakwaterowaniem i wyżywieniem na przynajmniej 12 dni roboczych lub więcej, nie ma ich zbyt wiele, dlatego sobie je wynotowałem. Plus mam adresy winnic, w których chętnie zatrudniają Polaków oraz takie, gdzie można się dogadać po angielsku, co też jest sporą zaletą. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piko40
Vendanges en Beaujolais, masz namiary na winnice z wiktem i opierunkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piko40
hejo, któs wybiera się na winobranie i może polecić wyjazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vendanges en Beaujolais
Odezwało się do mnie parę osób po adresy winnic, szczególnie te na drugą winnicę, czyli po 10 września i fakt mam ich kilka z zakwaterowaniem i wyżywieniem, ale trzeba znać język francuski, no i podróżować samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vendanges en Beaujolais
Mam wrażenie, że coraz mniej osób interesuje się wyjazdem na winobranie, może nie jest to już tak atrakcyjne? Wiem, że fajniej jest wyjechać opalać się w słońcu plaż Dominikany czy Tajlandii, niż na polach Francji, ale i tam można się zabawić, spotkać ludzi z różnych krajów czy poprawić kondycję. :-) vendange@caramail.fr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, jesteśmy zainteresowani wyjazdem do winnicy, mamy samochód, będziemy we francji dostępni od 10 września, kontakt 881582029 lub wojtek123464@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 10 września to już w wielu miejscach skończy się winobranie, na pewno trudniej będzie coś znaleźć, bo chętnych będzie sporo, jak skończą pracę, będą szukać w następnych lub już mają zarezerwowane miejsca, a pierwsze winnice zaczynają zbiory już jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, również jesteśmy zainteresowani, 2-3 osoby. Najdogodniejszy termin dla nas byłby po 7 września po egzaminach poprawkowych lub w ostateczności wyjazd w tym tygodniu, tak żeby wrocic na początek września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sens jest jechać pod koniec tygodnia, a wrócić najpóźniej jak się da, bo tak to się może skończyć zarobkiem na poziomie kosztów życia i podróży, wiele winnic ma pracę tylko na 7-9 dni, lepiej mieć 12-22 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasna sprawa, Zakezy nam na zarobieniu okolo 3 tys zł. Ktos z was wie czym we wrześniu jest jeszcze jakis sens jechać ? I czy wybrać biuro czy na własna rękę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wyjeżdżał moze przez agencję Acti-Viti z p. Violettą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli wyjazd jest po 10 to z agencją lepiej ale za pośrednictwo zgarną co nieco, no i nie zawsze są wiarygodni i do końca uczciwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem do końca przyszłego tygodnia jest sens jechać, a potem to już na pewniaka, bo szukanie czegoś w ciemno, zwłaszcza jak się jedzie pierwszy raz, to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a są tu osoby mające doświadczenie z agencjami pośredniczącymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a są tu osoby z samochodem, które chciałyby pojechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G1
Witam. W przyszłym tygodniu wyjeżdżamy na winnice w okolice Lyonu przez pośrednika Eurojob24. Może ktoś coś powiedzieć o pracy w tamtych rejonach jak i o posredniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pośrednicy potrafią odwołać wyjazd w ostatnim momencie, moich znajomych to spotkało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damianeo90
Wydaje mi sie, ze teraz w Polsce mozna znalezc tez dobrze platna prace, wiec ludzie chyba sa po prostu coraz mniej zainteresowani wyjazdami za granice. Jeszcze 2-3 lata temu sam jezdzilem na sezon, ale glownie do Niemiec na jezyny, ale mam stala prace w http://bridgestone-poznan.pl wiec lato wole wykorzystac na urlop i na nadgodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, ale jest też tak, że ludzie wolą jechać na pewniaka, czyli wybierają pośredników. Mało jest takich co gotowi są jechać i szukać, głównie są to studenci jeżdżący stopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vendanges en Beaujolais
Kilka osób z tego wątku wyjeżdża na winobranie za kilka dni, więc zainteresowani wyjazdem są. :-) vendange@caramail.fr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarobki w Polsce są coraz wyższe i to pewnie dlatego coraz mniej osób wyjeżdża do takich prac, za jakiś czas, Polaków już tam nie będzie wcale, może Ukraińcy ich zastąpią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz warto jechac na wlasna reke, a za dwa tygodnie to przez agencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś szuka podwózki w okolice Lyonu (na winobraniowe miejsce) to niech zostawi namiary do siebie, wyjazd w sobote wieczorem, jedna max dwie osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest sens jechac w tej chwili na winobranie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma chętnych miałem winnice na 15 dni i nikt nie chciał pojechać na pewniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś może jakąś winnicę, która zaczyna zbiory i szuka jeszcze ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vendanges en Beaujolais
W ciągu kilku dni bardzo dużo winnic rozpocznie zbiory i ogólnie panuje sytuacja taka, że bardzo dużo ludzi nie dojeżdża i są braki, bywa że nawet muszą szukać połowy potrzebnych osób. vendange@caramail.fr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 euro za godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×