Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odpowiedzcie mi

CZEMU UWAZACIE ŻE JAK NADA SIE CORCE IMIE NIKOLA TO POCHODZI SIE Z PATOLOGII

Polecane posty

Gość gość
ja tak nie uważam,ale imie mi się nie podoba.pozatym nie widze zadnego zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma zwwiazek ma, mysla laski ze imieniem oryginalnym zmienia kiepski los dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamSynaNieFabiana
Nikola (Nicola), Blanka (Blanca), Oliwia, Nadia - to imiona kontrowersyjne, choć nawet niegłupio brzmią. Ale trzeba pomyśleć o tym za parę lat, jak to będzie odbierane. Uważam, że tradycyjne imiona nigdy nie wyjdą z mody i nie znudzą się. A te "wyszukane" będą inaczej traktowane. Nie sądzę, że o taką inność chodzi rodzicom.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z was idiotki
nasz premier ma na imię DONALD i jakoś został premierem z takim imieniem więc przestańcie p*******ć jak to dziwne imiona życie rujnują:O a Donald to też kojarzy się z biedą i patoligią. poza tym jest rudy i też jakoś ludzie mu zaufali już 2 kadencje ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co imię może miec wspólnego z patologią ? bo co bo komuś w rodzinie patologicznej urodziła się córka i nazwano ją Nikola? Idąc tym tokiem rozumowania to w rodzinach patologicznych znajdziemy dziewczynki o imieniu Iwona, Basia, Gabriela,Zofia ,Edyta itd Nie jest przecież tak,że w patologicznych rodzinach wszystkie przychodzące na świat dziewczynki to same Nikole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęło się od tego,że były dwie koleżanki ,obie w podobnym czasie powychodziły za mąż ,w podobnym czsie zaszły w ciąże i w podobnym terminie urodziły. Jedna nazwała córke Regina druga nadała córeczce imię Nikola. Jak sie mama Reginy o tym dowiedziała była zła ,że ona sama nie wpadła na to by tak nazwac swoją córkę. Gdy się koleżanki spotkały na spacerku z córkami to mama Reginy powiedziała mamie Nikoli,że chciała też nazwac córke Nikola ale to imie dla dziewczynek z rodzin patologicznych jest więc nazwała córkę Regina. Mama Nikoli nie była zadowolona z takiej wiadomosci, opowiedziła o tym mężowi a on na to ,że koleżanka mówiła to pewnie z zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym Donaldem to pojechałaś.... jakoś imię jest bardzo NIEpopuarne . A co do Vanessy Nikoli etc. Kiedyś studenci resocjalizacji wzięli listy ogłoszeń z lupanarów ,cichodajek , pseudonimy tirówek etc. Tudzież lasencje z "klubów " Co wyszło ? WIĘKSZOŚĆ PRACOWNIC tego typu to były -oczywiście na ogół ksywki- Roksany Nadie Amandy Oliwie Vanessy Jessiki itp... Czyli -np. 'ostra Nadia" "cycata Roksana" "bezwstydna Oliwia" darujemy sobie ksywki odnoszące sie do miksów tych imion z czynnościami seksualnymi .. Czyli z jakichś względów k---y oraz sutenerzy ,gangsterzy "opiekunowie" , uważają że tego typu imiona napędzą im klientów! Czemu? Czyli widzicie ŻE SAMA PATOLOGIA SZCZYCI SIĘ NIMI!! Do tego wiemy ze statystyk że o dziwo w slumsach tego typu imiona są nader popularne. Lumpenproletariat uważa że są "zaje***ste" i nadaje pociechom. Stąd skojarzenia moi państwo. A nader liczni ludzie typu: bywalcy burdeli , amatorzy cichodajek, policjanci ,pracownicy opieki społecznej roznoszą wieści o "analnych Oliwiach"{serio } czy " Amandach BDSM" . Tudzież młodocianych mamach Jessicach dorabiających sobie w krzakach pod dyskoteką i nie bardzo wiedzących kto jest tatą pociechy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up Nikola=Patola !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstyd i głupota
Jak czytam te wypowiedzi to uważam, że polacy to debile. Skąd pomysł że imię Nikola pojawia się tylko w patologicznych rodzinach. Jestem dumną mamą NIKOLI pochodzimy z mężem z bardzo dobrych rodzin jesteśmy wykształceni i posiadamy wyższy status społeczny, więc wstyd mi czytać te głupie wpisy mało inteligentnych ludzi.Tyle w tym temacie wszystkie NIKOLKI GÓRĄ a wieśniaki.......Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z was to jest niezła patologia
poczytajcie sobie o Nicole Soszyńskiej - jednej z najbogatszych nastolatek w Polsce, jej rodzice to wg was też patologia?:D:D to wyrzućcie wszystkie kosmetyki firmy oceanic np AA bo to jej rodziców firma buraczki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikola to mi sie kojarzy z prostytutka. Sa ogloszenia w gazecie Nikola u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A imię Stella? Też według was jest patologiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znałam Ksenię, Honoratę, Elwirę, Esterę. To były kiedyś oryginalne imiona. Dziewczyny czuły się wyróżnione i rzeczywiście były indywidualistkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam do liceum z dziewczyna o imieniu Dalida. Jej matka była fanka piosenkarki i takim imieniu u dlatego tak nazwała córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytałam cały temat i doszłam do wniosku,że ludzie,którzy nazywają innych patologią nic o nich nie wiedząc ,sami nie są górnych lotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani z 2054 .Nikt tu raczej nie pisał że Nikola to TYLKO patologia. Nie... ale podano wiele argumentów za tym że to imię występuje częściej w środowiskach patologicznych niż większość innych imion żeńskich. Jest jednym z ulubionych np. wśród prostytutek. To powoduje obniżanie prestiżu osoby je noszącej . Jeśli to imię kojarzy się z dresiarą/lachonem to w wieku dorosłym nosząca je kobieta spotka wiele ironicznych uśmieszków. Jak np. ubierze się trochę bardziej wyzywająco to po podaniu imienia Nikola wezmą ją za.......No właśnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne imie i gdybym miała corke to pewno tak bym ja nazwała tyle ze z orginalna pisownia "Nicole"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 222
Wszystko mi jedno, jak kto da na imię swojemu dziecku. Ale niechchociaż to imię pasuje do nazwiska!!!! Widziałam dzis na facebooku zdjęcie noworodka - podpisane: Nicola Jarzynka, super połączenie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OFICJALNIE OGŁASZAM NAJGŁUPSZY KOMENTARZ NA TYM WĄTKU: "nasz premier ma na imię DONALD i jakoś został premierem z takim imieniem więc przestańcie p*******ć jak to dziwne imiona życie rujnująpechowiec.gif a Donald to też kojarzy się z biedą i patoligią. poza tym jest rudy i też jakoś ludzie mu zaufali już 2 kadencje ma" I I I :o Boże, widzisz i nie grzmisz. Co za matoł to napisał. Dziecko ty lepiej nie chodź na wybory bo się ośmieszasz. Nikt mu nie zaufał. Został [przepchnięty, tak jak wcześniej pan o imieniu Aleksander, któremu również nikt nie ufał a grzał stołek wiele kadencji. Jedyna osoba która jakim fuksem prześlizgnęła się przez wybory uczciwie została bezkarnie i jawnie zlikwidowana. Obudź się dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A panie podniecające się imionami przepraszam za dygresje, bo nie miałam zamiaru nawiązywać tu do niczyjego imienia, tylko uderzyła mnie czyjaś bezmyślność i głupota. I I I A pisząc na temat to TAK, jak najbardziej Nikolka i inne cuda brzmią patologicznie i w 90% są to dzieci z dysfunkcyjnych środowisk lub w 10% z normalnych, ale posiadających rodziców o niezbyt wyrafinowanych gustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu mądry wpis. I dodamy jedno -z opinii nauczycieli to imię jest nadreprezentowane w środowisku nowobogackich. Jak już sie ozłocili kupili wypasione fury i zamknęli na strzeżonym osiedlu to dali dziecku "europejskie" imię ...Specyficzna grupa nuworyszy cwaniaków i inteligentów w pierwszym pokoleniu . Tam szukajcie Nikolek . Potem lemingi patrzą na Nikolkę podwożoną przez tatusia pseudoterenową gablotą pod szkołę i puchną z zazdrości po czym swojej córci też dają Nikolka... A ów tatuś -złodziej tyle że sprytniejszy lub w "białych rękawiczkach" . Czyli też patologia moje kochane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwieksza patologia w polsce
to nazwała dziecko MAGDALENA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! teraz jest sądzona za zabójstwo!!!!!! inna patologia nazwała dziecko SZYMON i też zamordowała!!!!! dzieciobójczyni która chowała dzieci w lodówce swoje żywe miała też zwykłe imiona!!!! więc nie gadajcie że nicola to nazywa patologia!!! może i buraki i wieśniaki ale nie mordercy jak te zwykłe!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwieksza patologia w polsce
Patologia z Polski która zagłodziła swojego syna w Anglii nazwała go DANIEL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda a ta suka miała na imię katarzyna wszystkie kasie to patologia więc bartek jej mąż to też patologia a są takie buty bartek więc nosi je patologia a nie normlane dzieic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to rzeczywiscie najlepszy sposob na tych sypiacych patologia na lewo i na prawo...?Moze cos dotrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łopatologia na ratunek-jestem tez za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko ,ale tu niedowartosciowane osoby siedza :)Co was to obchodzi kto jakie imie nadal dziecku.Zero tolerancji i kultury i sami w ten sposob zachowujecie sie jak patologia :) Porazka :) Nie ma czegos takiego jak dobry czy zly gust (jesli chodzi o imie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam córkę profesorskiej pary, dali jej na imię Delfina, po Potockiej. wątpie, żeby patologia wiedziała , kto to był... moja córka ma na imie Patrycja, bo "Trzej towarzysze" to moja ulubiona książka a tak miała na imie główna bohaterka, wątpię , żeby patologia wiedziała, kto to był Remarque i co napisał, a to imię podobało mi sie odkad ją przeczytałam, a wtedy w Polsce rzadko kto o nim słyszał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Patrycji nie znoszę,bez względu na pochodzenie imienia.ale Ale to znaczy tylko to,ze taki mam gust i nic więcej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej tandetne imiona: Nikola, Nadia, Sandra, Roksana, Patrycja, Sabina - w sam raz dla prostytutki. Wioleta, Żaneta, Beata, Renata, Justyna, Iwona - wieś tańczy wieś śpiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×