Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odpowiedzcie mi

CZEMU UWAZACIE ŻE JAK NADA SIE CORCE IMIE NIKOLA TO POCHODZI SIE Z PATOLOGII

Polecane posty

Gość gość
do wyzej- jestes sama tandetna i najwspanialsze imie twojej corce nie pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikola to płeć żeńska jest coraz bardziej popularne w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikola kojarzy się źle bo z marginesem społecznym. Nikiedy noszą to imię dzieci z rodzin normalnych ale rodzice, powiedzmy szczerze, nie mają wyrafinowanego gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko nie jest winne swojego imienia nadanie to dzięki jednemu z rodzic ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mam na imię Nikola i nie pochodzę z żadnej patologii. I pozdrawiam autora komentarza który wymieniał smieszne nazwiska bo akurat nazywam sie Nikola Piętka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiać mi się chciało jak jedna mamusia woła z balkonu córkę. "Niki, Niki", dziewczynka mię reagowała, a matka na całą parę"Kola!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego mialabym miec taka ...patologiczna opinie o imieniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadne rodzice pracowali na szmacie w uk??i masz tate czarnego hahahaha zart a szeczfrze mama napewno nie wyksztalcona tak???pracuje za marne grosze??albo jest tipiara fryzjerka??? tak??nikt normalny nie daje takich imion dzieciom nie oszukujmy sie/chcila zmienic twoj patologiczny los o tyle.o gustach juz nie rozmawiajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesze jak mala to ok...ale starsz Nicolka ludzie i jescze ze smiesznym nazwiskiem co?to juz obciach na maksa.ja bym zmienila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patologia Andżelika Nadia Samanta Wanesssssa Nikola Roksana Amelia Brajan Alan Kevin Oskar Nataniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up ! A jakie teraz trendy nadawania imion w środowiskach patologicznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fabian gracjan natan lena i wciaz nikola :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, teraz wśród trendów są Franie, Tosie i Stasie. Im większy powrót do tradycji tym lepiej, patologia sobie podrasowuje dzieci imionami sądząc, że poważne imię zapewni im lepszy start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie o takich imionach krzysztof, arkadiusz katarzyna,tez patologia to co patologia nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj jej Alicja, piękne imię i piękne i ma\ądre kobiety znam o tym imieniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj jej Dorotka albo Danusia Dorotki mają trochę dyzmowskie życie a Danuśki są autorytetami dla każdego. Co wolisz-to zależy od Ciebie Jedyne piękne imie jakiego bym nie dała to Anna Każda Anna ma kolosalne problemy w życiu które niestety nie rozwiązują się same. Katarzyny robią karierę ale nie mają szczęścia w miłości. itd. W poszukiwaniu imion których własciciele mają lightowe życie mogę pokusić się jeszcze o wszelkie pochodne Mikołaja czyli między innymi Nikole właśnie:D No cóż lepiej mieć pecha czy obciachowe imię;) Bez przesady tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 11 46
to co okreslacie "pato" moze patologią nie jest, ale rozumiem kontekst - dodałabym jeszcze Biankę i Blankę, czasem nawet przez "c"! jak również Maję i Kaję (zbitek prostyych sylab, co dają nazbyt proste słowo, którego nie nazwalabym imieniem - no chyba że dla czworoboga) Mia też mnie odrzuca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mniej wtajemniczonych użytkowniczek tego forum podaję iż całe forum sterowane jest z zaledwie kilku unikalnych adresów ip co oznacza że większość postów pisana jest przez jednego i tego samego młotka. Normalni ludzie tak nie myślą. Na całe szczęście dla nas:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×