Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odpowiedzcie mi

CZEMU UWAZACIE ŻE JAK NADA SIE CORCE IMIE NIKOLA TO POCHODZI SIE Z PATOLOGII

Polecane posty

Gość odpowiedzcie mi

oboje z mezem pochodzimy z normalnych rodzin, ja jako dziecko jak bawiłam sie w koleżankami i zmieniałyśmy sobie imiona chciałam by nazywały mnie Nikola, a było to z 25 lat temu:) imię to od dziecka mi sie podobało i chce tak nazwac swoja corkę. Jednak jak czytam kafe to wynika,ze musze pochodzic z patologicznej rodziny, a przeciez tak nie jest... dla jasnosci ja pracuję w banku a mąż w skarbowym wiec jak widać patologią nie jesteśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak nie uważam, ale uważam że trzeba nie mieć wyobraźnie żeby tak dziecko nazwać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjt
To tylko na Kafe tak uważają;) Znam 3 dziewczynki o tym imieniu i żadna nie pochodzi z patologii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi szkoda
no ale tak najczęściej się zdarza;) wszystkie Nikole, na które się natknęłam były córkami nastoletnich matek, bezrobotnych ojców, itp;) poza tym - Nikola to włoskie imię męskie:) i jedyna znana mi osoba o imieniu Nikola, która wywodzi się spoza, powiedzmy: nizin społecznych;) to synek polsko-włoskiej pary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzcie mi
przeciez kazdy nadaje dziecku takie imie jakie mu sie podoba, nikt nie ma przymusu:D a do nazwiska super pasuje(tak zagranicznie:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 1302
Osobiście imię to mi się nie podoba, i to nawet bardzo. Nie uważam jednak aby patologia tak nazywała swoje córki. Każdy ma inny gust, ma prawo nazwać dziecko jak mu się podoba. Absolutnie nie przejmowałabym się zdaniem osób postronnych, tymbardziej kafeterianów. Mam córkę Maję i Tobie to imię może bardzo się nie podobać, jak 11 lat temu tak ją nazywałam nie zastanawiałam się co kto myśli... Ps. Znam fajną dziewczynę, nie z patologii, urodziła kilka tygodni temu, też nazwała córcię Nikola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tak już jest że do większości imion doczepiamy skojarzenia np. Jadzia- sprzataczka, Żaneta- łatwa, Weronika- fałszywa, a Brajanek, Nikola Wanessa Jesica- patologia. i tyle, Ty ich nie masz ktoś ma i tak już jest i bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzcie mi
nie znam zadnego dziecka o tym imieniu, nawet dawno nie słyszlam, by obca mi osoba tak wolala dzicko:) co do Mai, to imie tez mi sie podoba, ale nawet w rodzinie ma 2 Majki, a na osiedlu full, co trzecia doslownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę. Im ktoś z większej patologii lub wsi tym dziwniejsze imiona wymyśla- i niestety JEST to reguła czy się to komuś podoba czy nie. Ja Nicole/Nikole znam dwie i obie są z patologii ;) Jednej z nich brat nazywa się Analek czy tam Alanek a drugiej siostra Nadia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy używają argumentu, że to właśnie imię męskie i nierozgarnięte mamuśki nadają je córkom. Nijak ma to się do faktu, że np w Australii jest to dosyć popularne imię dla dziewczynek. Jeśli wpiszesz w wyszukiwarkę "Nikola" - wyskakuje ci mniej więcej tyle samo kobiet, co facetów, coś w rodzaju "Alex".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brajanki, Dżesiki, i Kewinki to też patole z reguły. Jednego 4 m-cznego Kewinka widziałam w szpitalu naprutego w 3 d**y :o (biedne dziecko... a całkiem śliczny chłopczyk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napruty 4-miesięczniak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikola nie jest jeszcze takim złym imieniem, bardziej "patologiczne" są Brajany, Dżesiki itp... Nikola chociaż normalnie się pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a no napruty :o na drugi dzień miał takiego kaca, że szok :( cały dzień płakał i pił wodę litrami :o Mamusia go tak załatwiła z konkubentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość most na wiśle le
bo człowiek nie wywodzący się z patologii powinien mieć jakieś poczucie dobrego smaku. a to jest imię jak dla plebsu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie  to
no sorry, ale ja z "plebsu" to znam Dorotki, Gosie- mamy i ich corki Patrycja, Amelia, Zaneta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam Nikolę, jej matka wpadła w młodym wieku i nawet matury nie zdała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście. to nieomylny znak. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań, to Twoje dziecko i Ty będziesz najczęściej go używać ( później wiadomo dziecko) więc nadaj imie jakie chcesz lubisz, ja od zawsze uwielbiałam imie Oliwia, mam dobre skojarzenia z tymi imieniem i jak urodzi mi się córka nazwe ją Oliwia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak samo jak i ty
jakby tak sie zastanawiac to do kazdego imienia mozna sie przyczepic, bo kazdy ma jakies skojarzenia z innymi osobami o takim imieniu tez nie znam zandej Nikoli, a ci co pisza,ze tak patologia nazywa dzieci to musza sie w tym śrdowisku obracac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kafe siedzi 90% patologi i nierobów i ludzie którzy maja coś do powiedzenia zaraz są zaszczuci przez motłoch, parę lat temu nie było ich stać na komputery i internet niestety to się zmieniło, tylko jedno zostało nie potrafią z tego korzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
Ja znam trzy Nikole: Jedna ma oboje normalnych porządnych rodziców, finansowo dobrze sobie radzą, dziecko zadbane, nic zażucic im nie mozna. Druga ma młodych rodziców mama urodziła ja jak skończyła ledwie 18 lat. oczywiście utrzymywali ją i jej dziecko jej rodzice z ojcem dziecka się już dawno rozstała, żadnej porządnej szkoły nie skończyła, taka tipsiara latajaca na solarium. Trzecia Nicola to córka koleżanki ze studiów już ma z 11 lat teraz. Jej mama jest księgową tata architektem, kiedy nazywali swoje dziecko to imię jeszcze nie było tak popularne i mała miała nie miłe doświadczenia z wychowaczynią w szkole z tego powodu jak ma na imię... Mnie się imię podoba, ale nie nazwałabym tak bo za duzo tych Nikoli w koło :) Moi rodzce co prawda sie rozwiedli jak mialam 8lat więc rozbita rodzina jest w świetle Pedagogiki rodziną patologiczną, ale ja osobiście tej patologi nie odczułam, nigdy nie było w domu nadużywania alkoholu, braku jedzenia, kasy itp. Na wakacje jeździłam, do kina chodziłam na zajęcia dodatkowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest takie coś jak dobry albo zły gust, i to w kązdej dziedzinie: w ubiorze, w muzyce, w filmie, w imionach również. Wszelkie Nikole czy Brajanki to po prostu przejaw złego gustu. Ale nie martw się, nie każdy musi mieć dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kolega z podstawówki, lat 30, ma 5 dzieci z trzema kobietami. Jedna z córek nosi imię Nikola, druga Oliwia a trzecia Nadia, synek oczywiście Alan a drugi ma Nataniel. Patologia na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam patologiczna Anie, Madzie która miało całe miasto- i pewnie teraz całe landy :D do tego Julia- pazerna kłamczucha bez wykształcenia, tak więc imie i skojarzenia jakie z nim mamy mogą być skrajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam patologiczną Ewę ćpa, jest dość rozwiązła jeżeli chodzi o kontakty seksualne z przypadkowymi partnerami i fakt dzieci nazwała: Pierwsze urodzone w drugiej klasie liceum po tym jak nie zdała do trzeciej klasy ma na imię Oliwer. Drugie urodzone 3 lata później córka Nadia, oczywiście ojcem drugiego nie jest ten sam człowiek co przy pierwszym. Teraz jest w kilkunastym związku z kolei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie siedzana tych zwolnienach i tylko NicolkiOlwilki,Amelki ludzie oblesne i to fakt w niskich warstwach spolecznych, mysla mamusie ze dadza jejj imie Nicol to zmieni jej los patologiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu tak uważamy? - Bo tak przeważnie jest! Wyobrażacie sobie jak te dziewczynki będą funkcjonowały z takimi imionami w dorosłym życiu? Mnie się chce śmiać, jak przedstawia mi się np. telemarketerka albo przedstawicielka handlowa czegoś tam jako np.: pani Andżelika Kwiatkowska, pani Wanessa Nowak, pani Roksana Kozłowska, pani Pamela Kowalska i inne cuda. Przecież to są imiona jak ksywy kobiet z oferty domów publicznych. Tak samo będą odbierane te wasze dzisiejsze Nikole, Nadie i Oliwie. Wyobrażacie sobie panią Nikolę na poważnym stanowisku? Śmiech na sali! Pasuje do kogoś na kasie w solarium, albo w salonie z tipsami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D trochę w tym racji, a już miksowanie polskich nazwisk z takimi imionami jest obłędne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam sąsiadkę Sabinę patologia straszna, mąż nierób, alkoholik, woli piwo kupić zamiast coś dla dzieci. Dzieci nazywają się Monika i Kuba dodam, ze to na wsi jest. U mnie w wiosce dzieci które urodziły się w ostatnich latach nazwają się: Monika Kuba Jagoda Adaś Laura (troszkę podchodzi pod te wasze patologię, ale powodzi się jej rodzicom) Krystian Justyna Natalia Marcel (ale urodził się w Niemczech i tam mieszka) Nie ma żadnej Nicoli Alana Oliwera ani Dżesiki czy cuś mimo iż to wieś jest i patologi też sporo. Owszem jest Weronika, ale ona ma już 11 lat a rodzina wzorowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×