Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wawa non stop

Polecane posty

Gość gość

Będziecie oglądać? Ma się zacząć od poniedziałku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie. to będzie jakiś nic nie wart debilizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh ;D zdaje sobie sprawe że to będzie debilizm, ale mi się tego typu programy podobaają bo dla mnie to jest jak komedia... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam będę oglądała lubie takie reality

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolałabym żeby big brothera puścili z gulczasem manuelą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jak big brother to jest reżyserowane opisy na każdy odcinek można przeczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooo matko
co to za tragedia była... myślałam że będzie coś lepszego, może kolejne odcinki będą fajniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
totalna beznadzieja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierniczę czekałam wczoraj na pierwszy odcinek i sie doczekałam porażka ale sztucznie grają ludzie przyszli na imprezę właściciele kamienicy nie potrafili ich wyprosić [tak jakby policji nie było] łazili cały odcinek za nimi i prosili ich żeby wyszli bo nie ma żadnej imprezy że to pomyłka ogólnie cały odcinek o wypraszaniu z imprezy ludzie grający niektórzy z surowych rodziców chyba i z ukrytej prawdy już nie oglądam nie podoba mła się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co to za reality. kolejna papka typu trudne sprawy, pamietniki z wakacji. lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okoo
porazka na calej lini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję, że szybko to ściągną z anteny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny głupi odcinek... już jakieś powtórki fajnych programów mogliby wtedy puszczać, a ni etakie dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha ja już w zapowiedziach w urywkach widziałam sztywność, szczególnie ta grubsza tak gra kiepsko... a poza tym okej kiepsko grają? to jeszcze żeby wyglądali jakoś, ale tu nie wiem , jeden stary, druga brzydka, trzecia brzydsza, czwarta gruba, piąty ładny ale niski... nieee :O to juz polsat ma lepszych "aktorów" w trudnych sprawach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogliby puszczać o tej porze jakieś telenowele typu Esmeralda, Ścieżki miłości, kiedy tvn puszczał fantastyczne meksykańskie telenowele! a czasem brazylijskie ( Barwy miłosci ) albo kolumbijskie (brzydula, gorzka zemsta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co innego dla was w tv jest tak super. Mi akurat te odcinki się podobały bo są inaczej zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będę oglądać, mam "słoiki" na co dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądam z nudów,nic specjalnego ale wciąga :P Ciekawa jestem co teraz będzie z Dobrusią i Maćkiem i tą nową lalą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi z tymi ,,słoikami"? Co to za określenie? Chodzi o osoby, które przyjeżdżają do większego miasta z prowiantem z domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj spokój ... Te wszystkie ,, ukryte prawdy" też są nic nie warte ,ale to chyba przebija wszystko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogóle wszystkie programy tego typu uważam za dno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko przebija to "Miłość na bogato" obejrzyjcie sobie :D Wawa non stop zasługuje przy tym na Oskara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już sama zapowiedź tego programiku nędznego i jakiś tam trailer skutecznie odstraszył mnie.Wiocha, nie tylko wystepujący,ale i ten,kto to zrobił.Mniej niż zero polotu,tanizna szmatława.Takich to mamy "wykształconych" na każdym polu rodaków.Niech zerkną na "Czas honoru",juz nie mówię o zagranicznych serialach jak Homeland czy Vikings,a ci kręcą chaos,co raz więcej szamba.Totalne dno,a kasę biorą za co?Za takie coś?Przecież to wstyd gdziekolwiek pokazać.DRAMAT polskiej kinematografii i TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta i Lena z przyklejonym kapeluszem - masakra, powinni usunąć je z tego serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na tvn ogladam tylko bitwe o dom bo interesuje sie aranzacja wnetrz i czasem w11 to wawa non stop obejrzalam chyba jeden albo dwa razy bo nic innego nie bylo w tv.i jakos nie przypadlo mi do gustu. To takie proste ...w podstawowce bawilam sie z koleznalmi to podobne fabuly wymyslalysmy.zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętniki z wakacji są 100x epsze, bo można się z nich pośmiać, ato jest nudne i mdłe, aktorzy słabo grają i wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najbardziej irytuje Lena z tą dziwną manierą w głosie, takim "pieszczeniem się" kilkulatki. I to jej wieczne "jaram się". W realu nigdy nie spotkałam takiego cudaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×