Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wawa non stop

Polecane posty

Gość gość
Dobr.ucha jest fajna, nie czepiajcie się. chociaż ma swoje odchyły ;) Oliwia w tej bluzce w panterke wygląda jak w takim nocnym szlafroczku, masakra. Podoba mi się Janek i jego dołeczek gdy się uśmiecha. Sposób bycia Leny jest czasem irytujący. Piotrek taki picuś glancuś, ale miły. Maciek spoko facet. a Joanna wredna prukwa, jej koleżanka myśli, że jest taka zayebista a tak naprawde może straszyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Dobrusia- denerwująca na maksa.Wada wymowy taka,że nieraz nie można zrozumieć co sepleni.Pozerka, sztuczna do bólu,brwi na skroniach, brr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien Dobry, mam nadzieje, że ten komentarz przeczyta ktoś kto ma jaki kolwiek kontakt z realizatorami tego programu. Ja wiem ze Polska słynie z tego ze nie wymysla dobrych produkcji, ale hm było i nadal jest mnostwo swietnych Polskich filmów i programów, ale ten to jest totalne dno gorzej byc nie moze. Nie wiem co chcieli pokazac realizatorzy przez to, ale to jest debilizm. Mam nadziej, że nie bedzie to zbyt długo trwało bo szkoda czasu ludzie płacą za telewizje a o 18 unikam jak moge stacji TVN jest daremny i moi znajomi maja dokladnie takie same zdanie osobiscie rozmawiałam z wieloma osobami na ten temat i żadna z osob nie powiedziała ze ten program jej sie podoba. Mam nadziej ze ktos to doceni i zmieni program. Niech bedzie znow jakis serial bedzie sto razy lepszy niz WAWA NON STOP hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to raczej dobruśka jest wredna a nie Aśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dobruśka nie jest taką manipulantką jak aska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się podoba. W końcu coś innego, coś na czasie. Lajtowe aczkolwiek ciekawe i śmieszne wątki. Po pracy fajnie pooglądać coś lekkiego:) Ciekawa jestem skąd wszyscy co tu piszą te złe opinie wiedzą, że taki to beznadziejny serial!!! Czyżby oglądali? Zawsze mogą przełączyć na TV TRWAM, teraz programów do wyboru, do koloru. A co do Oliwii, to nie widziałam jeszcze tak pięknej puszystej dziewczyny. A Dobrusia mogłaby chociaż tyci tyci przytyć! Pozdrawiam wszystkich aktorów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja tez uwazam Oliwie za najladniejsza z nich wszystkich, chociaz sama jestem raczej koscista, ale (OLIWia ma tez fajny charakter pozostale laski sa moze i glosne, wyszczekane ale strasznie mdle, oliwia jest super, zazdroszcze jej twarzy, ale tego faceta to malo fajnego wyrwala ;p okropna jest ewa! A tego fajnego piotrka wyrwala. Nie lubie janka/ jacka i problemy macka z ex zona i synem pijakiem nudza mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też nudzą problemy Maćka z byłą,ta jego żona ma paskudny głos i charakter też ma paskudny,synalek rozpieszczony do bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i Janka cwaniaka też nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jatez nie lubie janka ale ta jego lidka to dopiero porazka, ostatnio jak gadala z dobruska o swoim raku to zagrala tak sztucznie,ze az sie zle poczulam. Ten dom to koszmar, wolalabym siedziec chyba na wsi z rodzina niz z takimi dziwadlami. Jedynie lukasz i piotr wydaja sie byc normalni. Chociaz nie - lukasz taki romantyk a przespal sie z ta sliczna brunetka po kilku dniach, piotr za to sypia z baba co mogla by byc jego matka. Dobruska przespala sie.z mackiem, zaraz mackowi aska wskoczy do wyrka, patrycja bedzie sie kotlowac z marta, janek zaliczyl lidke czyli po prostu kazdy z kazdym okropne. Poki co to chyba tylko lena jest okej. No i w sumie aska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ ta Oliwia ma cyc wielgachny jak siedziała na tej dyskotece to jakby piłki trzymała pod pachami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maćka to nawet lubię,bo jest w porządku.Czasami jednak denerwuje mnie np.nie ma czasu na próby i w sumie koledzy mieli racje,że zastąpiła go ta dziewczyna . Fajny jest wątek z Oliwią i jej nowym facetem,ciekawam jak to się zakończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkurza mnie lena, jaram sie, że w sensie... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janek - "biedny człowiek nie dość, że inwalida to jeszcze psa ma kalekę" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka paskudna jest ta kolezanka aski, a nosi sie jakby byla najwieksza pieknoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoikowa
kto chce być chrzestnym dziecka Dobrusi? Tylko poważne oferty z uzasadnieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maciek stary chłop a gumki nie założył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie,pewnie trochę głupie,ale zaryzykuje.To jest program typu reality show,czy oni grają wg scenariusza?Widziałam tylko kawałek jednego odcinka,więc pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę ze maciek pasuje do aski,nie do dobrusi, glupio sie porobilo,jedna noc o której juz dawno zapomnieli tak pogmatwa im życie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg scenariusza, ale postacie odgrywaja jakby siebie, swoj charakter itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta blondyna lepiej by wyglądała w ciemnych włosach, i do tego te brwi ma takie brzydkie. a dobrusia jeszcze gorsze. a ta lena ciągle nosi jakiś czarny worek na sobie jakby nie miała nic innego, najfajniejszy jest ten niski, chyba łukasz ma na imię. ale ogólnie to nic ciekawego tam się nie dzieje...a no i te lesby...scenarzyści chyba nie wiedzą jak wyglądają prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
często piszecie,że Ewa(ta która ma agencję modelek) jest brzydka ,ja uważam ,że szpecą ją okulary,które całkowicie przysłaniają oczy.Powinna zmienić oprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Ewa jest koszmarna:Ostara rura a za mlodych sie bierze:O Dobrusia tow ogole wyglada tak ze uciekajmy nie wracajmy:Oale dobra z niej dziewczyna, Maciek tak skacze kolo niej na badania chce chodzic i w ogole nienaturalne to wszystko.Lukasz i Piotrek sa spoko ale Piotrek jak bezmozg zaklada agencje bez zadnego pomyslu czy zaplecza, ulotki wydrukowal i co dalej.Lukasz jest najmadrzejszy z calego domu.Polska Pamelcia niedlugo peknie z tej grubosci:Oa Dobrusia znowu zasuszona widac ze wegetarianka.Marta z tymi piegami i tatuazami tez zalosnie wyglada ale dobra dziewczyna z niej w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janek jest słodki na początku mnie wkurzał ale teraz go uwielbiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym zobaczyć mine Joasi jak się dowie że Dobruska jest w ciazy z Mackiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie jak pojdzie do lekarza to sie okaze ze nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że Dobruśka w ciąży nie jest...zrobiła jeden test, który pokazał dwie kreski....no zobaczymy. Ja to powtarzałam test 4 razy..;) no i oczywiście odrazu lekarz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aśkę to nawet lubiłam ,myślałam jednak ,że gdzieś pracuje ,okazało się jednak że obija się i żyje chyba na krzywy ryj w tej kamienicy .w Warszawie przecież nie trudno o pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a maciek teraz to co niby robi? pracuje gdzies, bo jakos nie umie chlop sie ogarnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden wart drugiego w tej kamienicy ,ot choćby dobruska raz pracuje,raz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×