Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wawa non stop

Polecane posty

Gość gość
najlepsza jest dobruśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie fajna, nie to co aśka flądra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko troche przeginają z tym bałaganem. maciek każe im sprzątać ale nie po sobie tylko po nich więc nie kumam tego ich wkurzania skoro sami nabrudzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lena z przyklejonym do głowy kapeluszem... koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tylko sie zaczyna ten "reality show" to od razu przeskakuje program na "swiat wedlug "Bundych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest serial dla debili!!! w ogóle tvn serwując nam takie gooowno ma ludzi za totalnych pustaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ktorym leci swiat tg bundych? ja o 18.00 ogladam klan naprzemiennie z pierwszą miłością i amor bravio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kanale 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczęłam to oglądać i po prostu nie mogłam, nie zdzierżyłam.... gniot jakich mało, dla ludzi ograniczonych umysłowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem ze Oliwia nie ma kompleksow i akceptuje swoje ciało.... ale te wiecznie wywalone cycki i materialy przez które widać tłuszcz to przesada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ten wlasciel Maciej ze mu sie podoba ta Dobrusia-brzydka jak noc zamiasta sie to nowa fajna zaintersowac. Nie kumam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i te pionowe brwi dobruski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobruska jest brzydka i zamiast do serialu powinna udac sie do logopedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobruśka ma wadę wymowy, ale jest znośna. Co do urody to brzydsza od niej jest Marta. Zastanawia mnie ile wzrostu ma Łukasz, praktycznie każda dziewczyna jest od niego wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mysle ze ona sepleni przez kolczyk w jezyku. ja nie cierpie Aski!!!!!!! od zawsze była glupawa!!! juz od kilkunastu lat probuje się wybic w showbizie ale jej nie wychodzi wiec omoglaby się w końcu wziąć za jakas prace~!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też Aśki znikąd poza Wawą Non Stop nie kojarzę :D Ale fakt wygląda na głupawą podstarzałą laskę, która ma o sobie wysokie mniemanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aśka w 2001 roku zdobyła tytuł Miss http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/56,34939,10710935,Joanna_Drozdowska___Miss_Polonia_2001_,,4.html Tak czy siak ja jej nie trawię,Dobrusi w sumie też.Wygląda jak by się z cyrku urwała,ale dobra z niej dziewczyna i wolałabym żeby Maciej wybrał Dobruśkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezle się zapowiada :D Maciek się całuje z Aśką a potem z Dobruśką :D Wstrętna jest ta Dobruśka nie mogę na nią patrzeć ani jej słuchać :O ale już lepsza jest od tej pseudo damy Aśki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie maciek calowal sie z dobrusia :D tylko jakis nieznany typ. ja tam ja lubie, aska to flądra manipulantka nie cierpie takich scierw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie Maciek? :O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie, chyba typ z salonu tatuazu, bo dobruska chyba pojdzie se yebnac nowa dziare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha to pewnie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Maciek sobie sprowadzi na chatę kolejną lafiryndę piosenkarkę :D Haha, nie mogę, jaki z niego lovelas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a aśka była też w big brotherze pamiętacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marck53
serial ma parę wad 1.to przerywniki z warszawskich ulic na cholerę to ,aby zabiera czas filmowy 2 to zbyt krótkie kolejne odsłony tyko 9 minut zdecydowanie za mało by coś przekazać widzowi .3. od groma reklam .sama konstrukcja serialu jest ok. . po tych poprawkach serial będzie całkiem fajny lubie ten serial bardziej niż ten wcześniej nadawany jeżeli nie poprawią go to będzie zdjęty na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czegoś nie rozumiem - od dłuuugiego czasu lecą w tv jakieś gnioty z aktorami-amatorami typu Szpital, W11, Ukryta prawda i kilka innych. W porównaniu z nimi Wawa naprawdę nie jest najgorsza, a wszyscy tak narzekają. Mało oglądam tv, ale w to się wciągnęłam, czasem jest zabawnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciej to jednak straszna dupa wołowa :o Pozwala żeby była żona ograniczała mu kontakty z synem, szantażowała go, a ten sobie potulnie stoi i się pyta Aśki co on ma zrobić, no paranoja jakaś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Denerwuje mnie janek za to lubie niskiego lukasza i jego kolege piotra z kobiet najbardziej mi sie podoba ta grubsza blondi ma ladna twarz moim zdaniem i jest zabawna, chcialabym byc taka....za to denerwuje mnie lena tak duzo gada okropne a dobruska ciagle meczy tego beznogiego psa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość archi
Fatalna podrobka Berlin Tag&Nacht... Dobrusia najgorsza postac w tym Reality

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobr***a jest taaka BRZYDKA. A ta gruba blondyna jest zalosna, w kazdym ubraniu ma cycki na wierchu to jest zalosne. A ryj ma jak swinia spasiony wiec na bank nie moze byc ladna a ten blond platynowy tylko dodaje jej kg na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×