Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona30_

Niesexowna piżamka od kochanka

Polecane posty

Gość Ona30_

Jak w temacie. Mam partnera (kochanka), który ma gust, zawsze dobrze ubrany, jest przystojny i podobaja mu się kobiety sexowne, naturalne o wyszukanej i nietuzinkowej urodzie. Jakis czas byl na wyjezdzie i po powrocie zrobił mi prezent kupil: niesexowną piżamkę w infantylne serduszka, jest asexualna i smieszna, nalegał zebym ja ubrala ale jak ją wlozylam wyglądałam jak baba w ciązy i zaraz zdjęłam. Nawet mu sie calkiem nie pokazalam wiec wlozylam swoja sexowna koszulke, powiedzialam,wprost...ze jest idealna dla kobiet w ciązy!! :) a nie dla "kochanek" Jak myslicie dlaczego On mi ja kupil??czy mylilam sie co do jego gustu?czy jak?uwazam, ze prezent jest niewypalem! Czy jest na mnie zły, ze okazalam niezadowolenie z prezentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony h
Bylas szczera. Nie podobal ci sie prezent, i dobrze ze mu to powiedzialas. Powiedz mu co lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona30_
też tak uważam ale juz sama nie wiem??bo uwazam, ze jesli ubrałabym tę piżamkę od Niego to nasza noc po długim czasie rozlaki byla by tragicznie nieudana bo nie ma nic gorszego jak niepewna siebie, zakompleksiona kobieta w lózku a tak to wiem co mialam na sobie jak wygladalam bylam pewna siebie i tyle ...bylo fajnie sie przywitac :) a pizamka od Niego lezala i ja nie komentowalam!!a On eee tam juz nie wiem!dzis umowil sie z kumplami ...nie wiem czy to nie odwet!!ale ja mam pewnosc, ze bylam sexowna i to moja broń!! chyba sie nie mylę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony h
Jezeli jestes seksowna, to trzeba bylo mu sie nago zaprezentowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ubranie jest dla Ciebie wyznacznikiem pewności siebie, to masz je bardzo niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może on chce dziecka:D? skoro ona dobra dla kobiet w ciąży:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milaona
to jaka bys chciala dostac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona30_
ubranie nie jest wyznacznikiem pewnosci siebie ale dam porównanie lepiej leżą jeansy z np. Lee niz z chińskiego sklepu! wiec wiem co mówię! chodzi mi o to czy go nie obrazilam bo w sumie to ja poczulam male zazenowanie, ze zrobił ze mnie małą dziewczynkę która ma spac w asexualnej pizamce!! a wiem , ze lubi drapiezne kobietki wiec jestem w szoku, ze taka pizamke mi zafundowal, ten prezent nie pasuje do jego osoby i cos mi tu nie gra??moze jego matka mu kupila dla mnie hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona30_
milaona jesteś konkretna kobietą!!! dziękuje za link! mam nadzieje ,ze mnie w 100% rozumiesz ?? dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milaona
masz cos takiego w szafie;)? czy spokojnie? luz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besty77
ja kobiecie bym dał kompecik z linku popieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona30_
ja mam cos w tym klimacie co przeslalas milaona :) ale troszke bardziej w klimacie... "niegrzecznej dziewczyny z sąsiedztwa" czyli mam świadomość, ze jest sexowne ale , ze niby o tym nie wiem :) a On mi wreczyl pizamke w serduszka w klimacie "dzidzia piernik"!! piżamka jest obzydliwie niewinna i odejmuje sexapilu!!to moje subiektywne spostrzeżenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besty77
ubierz pasy i ponczochy pod ta pizamke i zrob mu psikusa hehe ja bym zdziwil sie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup mu coś równie gustownego i każ założyć. Jeżeli będzie się opierał, to przynajmniej będziecie mięli powód do dyskusji zaczynając od tej samej pozycji. Z drugiej strony, może prezent nie miał być seksowny, tylko... nie wiem, faceci robią różne dziwne rzeczy z niewiadomych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona30_
masz racje numero duo! moze to temat do dyskusji jakis powazniejszy :) bo obecnie to 95% tylko na sexie sie opiera bo to poczatkowa fascynacja 30 latki z 35 latkiem i nie dyskutujemy w tych kwestiach ale widzę, ze moda 5 lat temu był inna :) hmmm moze lubi mamuski :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besty77
kup mu meskie stringi;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może chciał po prostu być słodki, albo coś. Tak jak kupuje się dziewczynie kwiaty albo pluszowe zwierzaki. Z góry zakładasz, że wszystko, co kupi Ci facet jest związane z seksem, a może chciał Ci powiedzieć zupełnie coś innego, tylko niezbyt mu to wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona30_
besty 77 masz swietny pomysl! stringi kupuje meskie!! i bedzie w nich sie prezentował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besty77
a co bys chciala dostac ?:) ps ja dostalem taki prezent;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona30_
numero duo...On ma gust i ja to wiem!! ale wydaje mi sie, ze jego matka kupila te pizamkę i On ja dla mnie zapakowal bo naprawdę gdyby nie bylo problemu w kiczu tej pizamki nie pisala bym o tym na kafeterii, wiem jakie ma kolezanki...sa mega sexowne i nie pozwole na to zeby ze mnie zrobił "coreczkę tatusia: bo rznie mnie wtedy kiedy to ja zadbam o cały kunszt mojej kobiecosci typu: obcisły jeans, czerwony pazur, blond grzywka On to lubi i nie wiem skąd mial pomysł z ta dziwaczna pizamka??jest obrzydliwa!!włożę ja na porodówce!! powiedzialam mu to no i nie wiem czy czasem nie za ostro pojeczalam Panowie i panie jak myslicie??w wlasnego punktu widzenia?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co piszesz, to najlepszą karą byłoby ją założyć dla niego. Kolacja, świece, romantyczny wieczór, a potem babcina piżamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besty77
moze chce zaszalec? moze szuka jakiegos Twojego mocnego ruchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nazywasz go kochankiem? Ma żonę? Albo Ty męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona30_
wiem czego chcę i szaleję bez takich prowokacji!! moja pierwsza mysl na widok tej pizamki byla...o nie! to nie prawda!! poczulam ponizenie i brak szacunku!! czy uwaza, ze ja zaslugije na taka byle infantylna , asexualna pizamke??czy lubi male niewinne dziewczynki??bo mnie juz huj strzela dlaczego to cos jest tak asexualne czy On ma oczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besty77
przywiaz go do lozka :) w sexy body..wyjdz..wroc w tej pizamie i powiedz, ze w takim czyms musi obejsc sie smakiem na reszte..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona30_
on jest rozwodnikiem, lubiacym flirty z kobietami wszystkimi typu matki, żony i kochanki, jak sie poznalismy to szybko trafilismy do lozka po jaims drugim, trzecim spotkaniu! oboje wiedzielismy w co wchodzimy niby sami niby chcemy byc sami, bo odpoczywamy po poprzednich zwiazkach i tak chwilowa fascynacja i sex wiec cos nas ciagnie do siebie... moze wyzwolenie?zakazany owoc?nieokreslenie swoich relacji??wiem, ze nie ma innej aktualnie ale wiem, ze moze miec fajne kobietki wiec po huja mi funduje dziecinna pizamke?to dla mnie upokażające!! jak oczekuje ode mnie relacji damsko - meskich to niech mi nie zabiera kobiecosci bo w tym czyms to poczulam sie jak 12 latka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besty77
spytaj go czy trio z tak ubrana kobieta dalo by mu sie skupic na takiej ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona30_
besty 77 zauwazylam, ze jestes konkretnym facetem , piszesz konkretnie i dosadnie , j tak samo podchodze do zycia , nie owijamm w bawełne dlatego powiedzialam wprost!! piżamka fajna ale na porodówkę!! teraz siedzi z kumplami na piwku i rozmawiaja np o kobietach i co??On mysli o niewinnej kobietce w pizamce?? o niee! więc nie dopuscilam na wlozenie tego obrzydliwego nocnego ubranka wczorajszej powitalnej nocy!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety puszczalskie, takie jak autorka, powiny się liczyć z tym, że nigdy nie są szanowane przez mężczyzn, którym się oddają. Są na pewien czas a później kop w cztery litery. Pewnie jakiejś innej kupuje już markową bieliznę. Naprawde kobieto, masz większy problem niż piżamka w serduszka, a Ty się trzęsiesz tylko o swoją atrakcyjność jako kobiety, bo trzydziestka stuknęła...Stara a mentalność galerianki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×