Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona30_

Niesexowna piżamka od kochanka

Polecane posty

Gość besty77
ona30 wiec co z tymi szalonymi dzialaniami w zyciu;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona30_
szalenstwo?? to np to, ze pada deszcze bardzo pada...jest goraca jestem po rozstaniu z partnerem i siedze na portalu randkowym , pisze z obcym 34 On zaprasza mnie na bieganie po deszczu o 00:00 i ja sie zgadzam . Ja podaje miejsce spotkania ....wychodze , mam gęsia skórke nagle ktos biegnie...to nie mój kolega z portalu tylko malolat...po chwili typ w sportowej bluzie z kapturem na głowie, trzy dniowy zarost....tak to On :) ma wino w tylnej kieszeni spodni co zauwazam :) On mi sie przyglada i usmiecha , slychac bicie naszych serc i ja zapraszam do siebie na wysuszenie...ja włączam szuszarke a obcy 34 rozlewa wino...jest 00:10 pijemy...rozmawiamy tak powtarzamy 3 nocki rozmawiamy do 4 lub 5 rana a On zadaje pytanie czy cos z tego bedzie dzis Słono??........I like....uwielbiam w tej fazie męzczyznę poniewaz On ma wyobrazenie, ze skoro kobieta byla tak spontaniczna w zachowaniu to rownie spontaniczna bedzie w sexie i On zrobi sporo, jest ulegly w dyskusji, gestach, przynoszeniu wina, i zapraszaniu nad jezioro, to najfajniejszy etap poznawania się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besty77
zamiast sie szuszyc nie lepsza wspolna kapiel;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona30_
z szacunku do prawdziwego samca pozwalam, daje mu szanse na "polowanie" przynety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besty77
upolował po tym winku;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona30_
tak upolowal po jakims czasie nocnychpogawędek :) dzwonil jeszcze kilka razy ale nie sprawdzil sie i nie odbieralam juz od niego telefonow :) według mnie byl "panem od szalonego biegania po deszczu" wiecxej nie oczekiwalam od Niego bo poza fajnym tatuazem i ladnym usmiechem oraz piwnymi oczkami i fajnym autkiem, nie mial nic do zaoferowania w sensie intelektualnym :)więc z takim typem koncze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besty77
sex na pocieszenie :) tez dobra terapia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona30_
a Ty besty77 co zrobiles szalonego??ale szczerze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besty77
np.przy wypadzie na basen z kolezanka wiadomo poplywalismy, jacuzzy sauna itp...a po.. zabralem ciuchy i zapytalem czy moge do jej kabiny przebrac sie choc mała..zasmiala sie, ze "tak pewnie" z ironia..wiec wszedlem i kiedy stala plecami..wiadomo mokro trzeba sie wytrzec..nie pytajac pomoglem sciagnac jej gore...nie protestowala kiedy przyparłem do scianki..sciagajac dół bikini klekajac..zajeła sie czym trzeba..pozniej wiadomo co i jak ze kabina skakala...po wszystkim odwozilem ja..lecz zajechalismy w ustronne miejsce..po czym po godzinie w aucie....odwiozlem ją pod sam domek i byl juz srodek nocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona30_
besty77 dosc luksusowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besty77
co masz na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona30_
to,ze masz jakies priorytety, wymagania typu kobieta wysportowana, zadbana, znasz źródło i obserwujesz , po czym "polujesz" no ale czy Wasze spotkanie zakonczylo sie tam w kabinie czy byly jeszcze podejscia?? bo ja zawsze otrzymuje wiadomosci , telefony o wiecej ...mam z takimi osobami kontakt telefoniczny, nie wskakuje tak do nieznajomego bo roznie bywa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besty77
tak kilka spotkań konczacych sie sexem..ale to chyba nic zlego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besty77
a do kabinie..rzecz dziala sie eszcze w aucie tego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besty77
cos jeszczd ciekawego mialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka idiotka, zapewne jest blondynką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wino w tylnej kieszeni ... hahahahahahaha jakim trzeba być ślepym, żeby dawać Ci cokolwiek, nie mówiąc już o piżamce w serduszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie koleś pomylił kochanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka i besty 77 ani chybi erotomani-gawędziarze. :P Grube pasztety, które w necie tworzą sobie swój świat...bo w realu nikt nawet kijem nie chce ich dotknąć...Monitor przyjmie wszystko...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besty77
i jak tam Ona30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co besty77 ? Czujesz latwa zdobycz? Uwazaj autorko bo Twoim ostatnim gosciem bedzie prokurator jesli Ty takie numery odstawiasz...do tego jeszcze to wygorowane mniemanie o sobie...przemysl to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona30_
a dlaczego prokurator??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×