Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Transport gości

Polecane posty

Gość gość
Też postaraliśmy się z mężem postarać się o komfortowy transport dla gości,żeby miło zapamiętali nasz ślub i wesele. zamówiliśmy bus od http://sprintbus.eu/ Nikt z gości nie narzekał na niewygody podczas podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zorganizowanie przejazdu i noclegu dla gości jest zawsze w dobrym tonie. my korzystaliśmy z usług firmy www.asik.com.pl podstawili komfortowy autokar i sprawnie przewieźli naszych gości na ślub i wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszpans
Jeśli mam sugerować konkretną firmę to dar-trans, przynajmniej jesli mowa o okolicach Warszawy. Znakomicie specjaliści, z fajnymi autami, terminowi - nie sprawiają żadnych problemów. Zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkas
Dzięki za namiar, przyznam, że sprawdzałem już kilka firm w Warszawie i flota dramatyczna. Rozpadające się siedzenia. Zobaczę co mają też w Dar-trans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość priks
Można wiedzieć jakie auto konkretnie od Dar-trans wynajmowaliście? Ta scania na 55 osób w jakim jest stanie? Piszę o tej pokazanej na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postanowiłam, że na moje wesele wynajmę busa. Wiecie, dla komfortu naszych gości :) Wybrałam warszawską firmę Dyniewicz. W mojej rodzinie już korzystali z usług tej firmy. I przedstawiali firmę mega pozytywnie! Bardzo fachowo i profesjonalnie. Bez problemów. Przy podpisywaniu umowy wszystko dokładnie zostało nam wyśnione i opisane :) Czuję, że to był bardzo dobry wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, ,że zagwarantowanie transportu gościom na weselu to jedna z lepszych opcji, bo goście mogą się spokojnie bawić. Znajomy wynajmował od http://www.artour.pl/ i z tego co wiem był zadowolony, bo nie są droga firma a bardzo rzetelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiko
Uważam to za obowiązek - o ile jest wielu gości z jednego miasta, a odległość jest spora. Jednak załatwianie kierowcy, jazda własnym autorem to spory problem - a przecież jedziemy po to, aby się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z mężem wynajęliśmy autobus. Niby gości do przewiezienia nie było dużo, ale woleliśmy aby goście mieli komfortową podróż :) Po prostu muszę pochwalić firmę Dyniewicz z Warszawy. Super! Wywiązali się z umowy, wszystko bez problemu. A najważniejsze, że goście zadowoleni! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My natomiast jesteśmy w siódmym niebie, bo nasz hotel, w którym będzie przyjęcie ma od niedawna w ofercie również wynajem busów (http://forum.szafa.pl/46/5552861/transport-gosci-weselnych,3.html#msg-8091366) więc plan jest taki, że dla gości z daleka rezerwujemy nocleg, natomiast dla tych z okolicy busa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj to jak my ostatnio szukaliśmy firmy gdzie mozemy wpożyczyć auto osobowe ,a tu prosze znalezione na forum . Juz wiem gdzie dzwonić w Krakowie. DO tego oni maja jeszcze tak fajna ofertę ze organizują wyjazdy narciarskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie macie sie jak dostać na lotnisko w Pyrzowicach o spokojnie oni własnie też organizują takie grupowe przejazdy. Takze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga autorko tematu nie wiem z jakiej jesteś wsi i jak Cię wychowano ale jeśli Ty zapraszasz gości na tak ważną uroczystość to Ty masz obowiązek im zapewnić jedzenie i picie, transport z kościoła do domu weselnego i z domu weselnego do ich miejsca zamieszkania dlaczego? bo to Ty chcesz by spędzili tą uroczystość z Tobą i z Tobą cieszyli się tym dniem. Teraz Panną przewraca sie w głowie bo by chciały grube koperty i walić gości. A ślub i wesele polega na tym by cieszyć sie szczęściem z najbliższymi - rodziną i przyjaciółmi - a nie na zbieraniu prezentów. I tak ja tak do tego podeszłam i nie oczekiwałam niczego innego jak kartki z życzeniami by mieć co wspominać i tak zapewniłam odpowiednią ilość jadła, trunku i przede wszystkim transport dla każdego gościa by mógł się o nic nie martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto wybierać pewne fimy jak wspomniana tutaj OES. Wiele osób poleca to znaczy ze wszystko jest jak najbardziej dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tata na wesele zamówił bus w firmie DIAtransport Kraków ( www.diatransport.pl ). W tej samej firmie wynajęliśmy również elegancką limuzynę. Ceny były przystępne, samochody naprawdę dobre się prezentowały, obsługa kulturalna i na poziomie, polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapratio
Ja dajmy na to nie wyobrażam sobie, żeby goście nie mieli zapewnionego transportu, bo chodzi przecież o zapewnienie im komfortowego wesela, co nie? Mieliśmy busa od http://www.dar-trans.pl/wynajem-busow który przewoził gości ze ślubu na imprezę, a w nocy odwoził do domu. I goście zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my wynajelism pare autek z firmy www.forcar.com.pl i bylismy zadowloenie . Nawet nie kosztowalo nas to drogo takie wynajęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My na wesele wynajęliśmy autokar od www.logobusexpress.pl razem z profesjonalnym kierowcom, było to ogromne ułatwienie dla wielu gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem to jest najlepsze rozwiązanie. my także wynajeliśmy busa od nich http://www.sprintbus.eu/ super sprawa, koszty też nie duże, a goscie zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci busy Dyniewicza. Kierowcy znają języki, więc nie będzie problemu z gośćmi z zagranicy, w środku jest wygodnie i czysto a do tego mają klimatyzację. Przejazd bardzo komfortowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy sporo gości z zagranicy, odbiór z lotniska do hotelu, i później na wesele i z powrotem do hotelu, na lotnisko zapewnił na krakowski oes. Fajne nowoczesne busy, z klimą tv. Goście z USA zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po moim ślubie transportem gości do Sali weselnej zajęła się firma www.radiotaxi919.pl . wynajęliśmy od nich kilka busów, więc wszystko szybko i profesjonalnie się udało ogarnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałem z usług firmy www.wypozyczalniasamochodowbydgoszcz.com.pl. Przewieźli wszystkich gości w wyznaczonym terminie i nie było żadnych problemów związanych z transportem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie na taką uroczystość jak ślub czy wesele, warto zainwestować w elegancki autokar. Moja siostra miała ślub w wakacje i busa wynajmowaliśmy od tej firmy transportowej http://www.emkatrans.com.pl. Maja nieźle wyposażone busy i z tego co wiem, to spore doświadczenie w przewozach na imprezy okolicznościowe. W każdym razie goście byli zadowoleni i dotarli na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także zamawiałam transport dla gości. Myslę, że nawet jak kościół jest blisko sali weselnej, jakimś takim nietaktem jest zostawianie ich na przysłowiową pastwę losu. Nie każdy ma samochód, a tramwajem czy autobusem jechać...no sorry..to chyba nienajlepszy pomysł. W każdym razie moja sala była oddaona o 20 km, więc nawet trzeba było wynająć autokar. Ale znalazłam fajną firmę http://www.raf-bus.pl/ i wszystko poszło sprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja natomiast wynajęłam busy i transport był zorganizowany na czas, wygodne pojazdy i ogólnie cenowo wcalnie nie nadszarpnęło naszego portfela. a jesli chodzi o wygląd busów to możecie sobie podpatrzyć tu: http://mar-cars24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×