Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

CZy kiedyś spotkam mężczyznę w którym się zakocham

Polecane posty

Gość znawca obrzydliwości kobiet
nie bo kobiety nie kochają. czym dla ciebie jest miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes nienormalna. az mi cie zal ile mozna o tym samym w kolko. nie masz kolezanek, przyjaciol rodziny idzi do ludzi kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochają :) nie chcę definiować, zamykać w ramy, by stało się to czymś płynącym z umysłu a nei z serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale że ja wybredna? Czy to dlatego, że chcę prawdziwego mężczyznę z sercem i honorem? To aż tak wiele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze zostaje kwestia,co ty możesz dać od siebie.Wymagania czasem trzeba obnizyć,ale..co do honoru i szacunku nie,tutaj trzeba trzymać poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Statystycznie rzecz biorąc poznałaś minimum kilku takich zainteresowanych Tobą. Ale każdego z jakiegoś powodu skreśliłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może szukają bardziej przystępnej osoby, która wyraźnie odpowiada na ich zainteresowanie. Nie wiem, ale jakiś powód musi być, że sprawy toczą się tak a nie inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca obrzydliwości kobiet
"nie chcę definiować, zamykać w ramy, by stało się to czymś płynącym z umysłu a nei z serca." a może po prostu nie wiesz, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisal Ci ktos , ze Nudna juz jestes? Pomysl jakie ludzie na Forum maja o tobie zdanie idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otwartość, pewność siebie i szczerość to niekoniecznie przejmowanie inicjatywy ;) Ale przy takim podejściu faktycznie musisz mieć pokaźną konkurencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdanie ludzi z forum mnie nie obchodzi (no chyba, że są to konstruktywne opinie, które dają mi spojrzenie an siebie z innej strony) ----------- jakbym sie nie siliła i tak nie wyrażę tego słowami. Mam przy sobie osoby, które kocham (rodzina), zatem wiem co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robisz z siebie posmiewisko, desperackie tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie zauważasz wszystkich przejawów zainteresowania i nie umiesz na nie reagować ;) Jak dla mnie lepiej zastanowić się nad sobą bo na to mamy wpływ, niż nad setkami innych osób. Ale robisz co uważasz za słuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawczyni obrzydliwości samcow
Ciesz się, że są jeszcze jakieś kobiety, które mimo waszej podłości jeszcze marzą o was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego sugerujesz że mieszkam na którymś końcu Polski ? Jestem Z Centurm :D , no chyba że Ty mieszkasz na końcu Polski ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ch25
ile masz wiosen na karku dziewczynko? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×