Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

Ciężko prawdziwego mężczyznę z charakterem

Polecane posty

Gość gość
Przeleciec??? Czy co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz to co dobre zawsze amatora znajdzie a konkurencja duża . Kobiet też to dotyczy nikogo nie obrażając .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta, po prostu nie masz nic do zaoferowania facetowi, a masz o sobie niewiadomo jakie mniemanie, a potem siedzisz i gadasz głupoty o tym, jak to brak facetów z charakterem. Zastanów się nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co po co? Taki mam charakter, jestem dumna, zaborcza, uparta, trochę złośnica, ciężki przypadek, dobrze, że w stopniu umiarkowanym, nie zawsze i wszędzie tylko gdy coś mi nie pasuje i sie burzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz przerąbane . Większość mężczyzn woli płaczliwe mimozy którymi mogą się opiekować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drasklica
moj chlopak jest wg mnie prawdziwym mezczyzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płaczliwa mimoza to już dawno by stąd uciekła a Ty jesteś tu pomimo że czasem jadą po Tobie niemiłosiernie a to oznacza że ,,charakterek " to Ty masz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...czytalem juz kilka twoich wypowiedzi wiec male wyobrazenie o tobie juz mam (wiem, wiem zawsze moge sie mylic) ale do caloksztaltu brakuje mi jeszcze swiadomosci jak wygladasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pulchny, wiele rzeczy mnie dotyka, ale nie da się tego uniknąć, życie ;) ---------- Wybacz, ale nie mam zamiaru zaspakajać niczyjej ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to dobrze nieczułe nie są kobiece a te z ,,charakterkiem " to dla konesera wyzwanie a nie obiekt jak tzw sierotki losu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że tak łatwo Cię usatysfakcjonować :) Podzielisz się przemyśleniami o Fikuśnej, zawsze czytam z wypiekami na policzkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pulchny, w pewnym sensie jestem taką sierotką, słodka blondi, która robi maślane oczy i czeka na mężczyznę, przy którym poczuje sie kobietą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rób te oczęta a ja idę się upić z rozpaczy że taki stary a na kobietach się zna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×