Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

28 tydzień ciąży

Polecane posty

Gość gość

Drogie forumowiczki... Bardzo proszę o radę.. Jestem w pierwszej ciąży 28 tydzień. Dwa tygodnie temu odebrałam wyniki po teście obciążenia cukrzycą norma po wypiciu glukozy do 140 ja miałam 147.. skierowano mnie do diabetologa- tam delikatna dieta plus kłucie się 4 razy dziennie plus rano na czczo sikanie na paski.. cukier cały czas wręcz bardzo dobry ani raz mi nie przekroczył norm... Odnośnie tarczycy moje tsh na początku ciąży 2,8, później 2,1 i znowu 2,8 i tutaj robiłam pierwszy raz ft4 i wszystko w normie, od 3 tygodni piję euthyrox 25. Ale no właśnie schudłam kilogram za dwa tygodnie... czy to normalne takie chudnięcie pod koniec miesiąca ciąży, czy może to być spowodowane dietą.. JaK myślicie może któraś z Was miała podobnie.. Bardzo proszę o odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też schudłam, przez dietę cukrzycową.... :( Ale teraz jestem w 36tc to nadrabiam. Mój lekarz powiedział, że jeśli się niedużo chudnie w ciąży jak się ma cukrzycę to dobry objaw... Ale nie możesz aż tak bardzo przywiązywać wagi do diety bo zwariujesz... Musisz jeść aby maluch był zdrowy. Spisuj sobie co jesz np na obiad i czy jesli dodasz jeszcze do tego jakąś sałatkę z jogurtem jaki bedziesz miała cukier...i stopniowo coś dodawać.... Bo ja na początku zrobiłam błąd i ograniczyłam zbyt dużą ilość jedzenia, którą jadłam wcześniej.... i od razu miałam złe wyniki!!!!! Tzn morfologia i mocz, tak więc uważaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×