Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Sidretella 30 czy ktoś bierze

Polecane posty

Gość gość
1 op sidretella 30 ważne do 10.2017 po 20 zł Warszawa karolinamichalska8@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam do sprzedania 5opakowan Sidretella 20 wazne do 06/2019r -70zł za wszystkie 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamamonikalodz
Cześć, ktoś ma na zbyciu sidretelle 30 ale z terminem dłuższym niż do 10.2017? Pilnie potrzebna. mamamonikalodz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 2opakowania Sidretella 30, po 15zl. Zapraszam katarzyna.skwarek25@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 2

Hej dziewczyny a ma ktoras z was odsprzedać jedno opakowanie sidretella 30? Lekarz nie przyjmuje już a ja kończę ostatnie opakowanie i nie wiem skąd wziąć w aptece trzeba recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka, ja po porodzie zaczęłam brać Sidretella 30. I o ile ból miesiączkowy był zerowy a sam okres trwał 3 dni to libido spadło do -500 a samopoczucie dotknęło dna.. Stany depresyjne, lękowe po prostu samodestrukcja. Wstawałam zmęczona, wieczny ból głowy o tak się ciągło..całe dwa lata, aż w końcu zdecydowałam się na wkładkę niehormonalną i dzięki Bogu bo wróciłam do życia..libido rośnie, zniknęły stany depresyjne i czuję, że żyje. Nigdy więcej nie wezmę do ust pigułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×