Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie wyprawić wesele w Kaliszu

Polecane posty

Gość gość

Szukam lokalu, aby wyprawić przyszłoroczne wesele. Niestety nie wiem na co się zdecydować. Jakie są wasze propozycje? Gdzie smacznie, przyjemnie i w miarę cenowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PDMG
Może Sala pod Dębem? Ale to tuż pod Kaliszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hotel Europa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sal pod dębem mi się bardzo podoba, na dodatek smacznie. byłam kiedyś na bankiecie firmowym. było ekstra. ktoś w ogóle wie do ilu osób sala pomieści? ciekawość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna koleżanka miała w restauracji Szałe - bardzo się gosciom podobało i było smaczne jedzenie, a druga w następnym roku, bedzie miała w Alio (ona sporo się na śluby nachodziła - szczególnie w Kaliszu) i też dobra kuchnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PDMG
Ciężko ocenić ile osób wejdzie do tej sali, wiem, że sporo osób tam się pomieści. Na stronie internetowej to bardzo fajnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michu Kalisz
Ja polecam Dwór Stary Chotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europe 67
A czy ktoś jeszcze miał sposobność być na imprezie w sali pod dębem? Najlepiej jakby to było wesele.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Sali pod Dębem, wydaje mi się, że pomieści do 150 osób. Nie dam sobie jednak ręki uciąć, ale gdzieś o tym czytałam chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleczek
To dość pojemna sala byłem tam ale ile dokładnie osób zmieści to jest mi też ciężko powiedzieć. A czy tam warto wyprawić wesele? Myślę, że tak to na którym byłem wyszło super i zarówno młodzi jak i goście się bardzo dobrze bawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś chce tutaj wyprawić wesele, proponuję latem, bo można dodatkowo ognisko zrobić, co zdecydowanie wzmacnia klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILoveYou
Dziękuję. Przydało się bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po galerii zdjęć wnioskuję, że to mają bardzo ładną salę. Niedługo organizuję 18ste urodziny syna dla niewielkiej grupy osób, może się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Jeśli szukacie lokalu lub pomocy w sprawie wesela to polecam zerknąć tutaj https://www.gdziewesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wesele można wyprawić w tym miejscu http://www.karczma.turek.pl/. Byłam tam na super imprezie. Bardzo podoba mi się wystrój tej karczmy w połączeniu z dekoracjami zrobił super wrażenie. Do tego serwowali pyszne jedzonko. Zabawa była na wysokim poziomie Mam nadzieję że jeszcze tam zawitam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja sistra miała piękne wesele w Starej Stajni w Pleszewie. Piękny hotel urządzony z klasa i gustem. Ładna okolica. Perfekcyjnie przygotowana impreza z dobrym jedzeniem. Obsługa kelnerska na wysokim poziomie. Zabawa była na medal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×