Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

asik mnie też martwi mój brak objawów a konkretnie te piersi które prawie wcale nie bolą tylko od strony pach trochę ale tylko jak dotykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez tak samo bolą czasami az zapieką , dodatkowo ta temp wyzsza przez co na zmiane mnie trzęsie i uderza ciepło i dzis kłuje brzuch po bokach najwazniejsze zachowac spokoj , ja fiksuje im wiecej czytam to chyba źle dziala na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa2014
zazdroszczę gratisów ciążowych :D , właśnie dzieczyny wiecie od którego meisiąca można używać mustelle? ja smaruję się oliwką,a le to nic nie daje, mam starsznie suchą skórę, juz meisiąc przezd ciążą zauważyłam rozstępy, widocznie musiałam przytyć i chcę działać profilaktycznie. Z tymi uderzeniami gorąca to faktycznie coś jest, koleżanka jak ginekologowi o tym wpsomniała to powiedział jej, że menopauze pewnie ma, ale ja też co jakiś czas mam takie fale gorąca. Mi położna powiedziała przez telefon, że nie mam stawiać sobie diagnoz na podstwie porad doktora google:D także odpuściłam, teraz nie mogę się doczekać piątku. Nie mogę pracować, myśleć nic, nie dość, że kręci się wgłowie to myśli krążą przy słowie ciąża:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama2014
Czerwcowa 2014, może to ja źle licze... ja mam tak około 28,29 cykl.. ostatnią @ miałam 30.sierpnia.br ... to sory pomyliło mi sie - 5 tyd i 3 d.. hehe. Ja mam apetyt na zielonkę.. codziennie jem michę zieleniny... nigdy tak nie miałam.. wiec jestem w szoku... Może mój maluch domaga się kwasu foliowego. Ostatnie leki co musiałam brać to wypłukiwało mi kwas foliowy... oczywiście biorę od 2 miesięcy tabletki... Idę tez do lekarza, bo chce zwolnienie. Po pracy zaczyna mnie bardzo bolec biodro i ciągnie brzuch i twardnieje, wiec to nie żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama w czerwcu bede
czesc. jestem w ciazy tak jak wy. termin mam na 5.06. udalo nam sie w pierwszym cyklu staran, zaraz po slubie :) zycze wam powodzenia i dbajcie o siebie ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie czytam niczego o ciąży (no może oprócz ciąży biochemicznej) bo to bez sensu Człowiek tylko się stresuje a wiadomo że fasolki tego nie lubią ;) Ja ostatnią @ miałam 02.09 przy cyklach 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama w czerwcu bede witaj na forum! Gratuluje ciąży i życzę zdrowia i żeby fasolka pięknie rosła :) Zaglądaj do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa2014
kama- ja ostatnią też miałam 30 sierpnia i mam 28,29 cykle, więc jest dobrze:) Już myślałam, że coś mieszam, te wyliczenia są skomplikowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa2014
właśnie dziewczyny jak wasze brzuchy, to może śmieszne, ale mój jest taki napompowany jak balon :), ogólnie jestem szczupła, mam waskie biodra i teraz taki śmieszny wzdęty brzuch jak pająk - nie mam wzdęć, żeby było to jasne, może to woda mi się w organizmie się zgromadziła, wyglądam jakbym się najadła za wszystkie czasy:) Nawet nie myślę o tym, że już mi urósł, bo jestem świadoma tego, że to fizycznie nie możliwe, tak czy inaczej wyglądam dziwnie i nie tylko ja to zauważyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem wzdeta jak balona i to non stop... Wiem ,ze przytylam bo zre jak swinka i niestety zawsze mialam problemy z wzdeciami, wiec u mnie to norma.. Chociaz jak wstawalam rano to mialam plaski teraz mam balonik... Dziwna sprawa, ale tez stawiam na zatrzymanie wody w ogranizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa2014
luckyluna - dobrze, że nie jestem sama w tych swoich problemach :) Faktycznie może ja też przytułam, waga mogła nie drgnąć a cm tak, może to te wczorajsze hamburgery tak mnie rozciągnęły. Teraz tak poważnie, nie mam pojęcia czy dam radę wysiedzieć w pracy do 3 miesiąca, a planowałam pracować do 6 nim brzuszek sporo urośnie, teraz chcę wytrzymać chociaż 3 tygodnie, tyle muszę z uwagi na pilne zobowiązania w pracy. Może później z zaświadczeniem jakoś 4 h w ciągu przepracuje, tylko te zawroty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama2014
Mój tez taki opuchnięty jest jak w czasie miesiączki... Jestem szczupła ale brzuchal mam... Ja w moich 2 ciążach chudłam po 15kg, a teraz coś czuje, że bardziej będę utrzymywać swoja wagę niż chudnąc... ale to się okaże później.. Ja wiedziałam, że jak zajdę w ciąże pójdę odrazu na zwolnienie, nie po to płace składki itp, żeby jeszcze maksymalnie się męczyć w pracy i nie spać ze zmęczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa2014
kama- widzisz, ja mam dużo do starcienia, jeśli teraz odejdę na zwolnienie i nie wytrzymam tych minimum trzech tygodni to zniszczę to na co pracowałam przez 6 lat w tej firmie, a jestem teraz przed szansą awansu, także chodzbym miała tutaj spać na siedząco przyjdję i będę wegetować nawet całe 8h, muszę być obcena by wszytsko skoordynować, reprezentowac firmę gdy będzie trzeba,a że mój logiczne myślenie i umiejętnośc wyciągania szybkich wniosków z uwgi na złe samopoczucie całkowicie mnie opuściła to jest jak jest :) Ktoś coś mówi, a ja próbóję go zrozumieć heh. Ja 15 kg nie mogę schudnąć, bo wtedy napewno opieka społeczna się mną zinteresuje hehe:) Dowiedziałam się już od mamy, że przytuła w każdej z ciąż po 10kg, także nie będzie chyba ze mną, aż tak źle :) Czerwcowe mamy widocznie mają takie brzuszki w standardzie:) Faktycznie to takie opuchnięcie okresowe brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama2014
Na szczęście ja mam klarowna sytuacje w pracy:) Ale też z moim ogarnięciem jak ktoś coś do mnie mówi długo i muszę przy tym myśleć to szybko odpadam i udaje, że wiem o co chodzi:). Za 1,5h wizyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama2014
Jestem już po... Ciąża potwierdzona... ale jak to moja ginekolog powiedziała, że początek początków.. Powinnam być prawie 5/6, a jestem poniżej 5 tygodnia...;/ Mówiła, że na pewno owulacja przesunęła mi się 2, 3 dni i dlatego tak jest. Mam przyjść za 2 tygodnie i w tedy wszytko ustalimy co i jak:):) wiec termin 7 czerwiec może być pod znakiem zapytania:) Luteinę przepisała doustnie przez ból podbrzusza... i zwolnienie od razu, że nie ma co narażać się w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupie pytanie cofam :) bedziesz ok 7/8tydz. to sie uspokoilam bo ja tak tez ide wiec chyba to bedzie akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama2014
Wychodzi z miesiączki ze będę 7 tygodniu.. ale może by z usg ze w 6 tygodniu... ja już się zamieszałam... heheh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) chwile mnie nie było a tu tyle wpisów :) luckyluna mam identycznie terminy jak Ty 27.08 ostatnia @ 28 dni cykl lecz ze wszystkich mądrych kalkulatorów w necie wychodzi na to że owulacja była 10.09 ... :) no ja osobiście już z wrażenia nie pamiętam kiedy była dokładnie :) A po za tym już myślałam że tylko ja fiksuje bo praktycznie nie mam żadnych ... fakt jem bo muszę ale nie koniecznie mi sie chce za to dziś wypiłam 2l soku pomarańczowego bo miałam tak na niego ochotę ale mimo to że nie ciągnie mnie do jedzenia mój organizm i moje ciało mnie nie lubi w te wakacje tak naprawdę po 3 latach dopiero doszłam do siebie z przed pierwszej ciąży bo przytyłam aż 28 kg i miałam wielki problem aby to zrzucić niestety brzuszek mi został :( a również czuje że jest inny niż zawsze :) Jak ja byłam u gina to mi powiedziała że też jest to 5/6 tydzień a byłam w czwartek 3.10 a według moich obliczeń jutro wejdę w 7 ale idę za tydzień na pierwsze podstawowe badania za tydzień w środę do gina i sie okaże co tam ciekawego sie kryje :) :D chodź obawiam sie jednego bo jest u mnie prawdopodobieństwo dwóch pociech w pierwszej ciąży też sie tego obawiałam ale nawet jeśli będzie wesoła gromadka :) Wybaczcie że tak sie rozpisałam :) Pozdrawiam Was cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama2014
widziałam:) bardzo mały pęcherzyk:) myślałam, że trochę będzie większy... Dziewczyny jak wam lekarz będzie proponował luteinę podjezyk... to proście o ta dopochwowo... coś okropnego, aż głowa mnie zaczęła bolec!!!!!!!!!! smak okropny......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama a na jakiej podstawie ginekolog Ci potwierdzila ciaze ? Robila Ci usg czy tylko badanie reczne ? Jesli mialas usg to co widzialas na nim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama2014 Już Ci zazdroszczę ja już też bym chciała zobaczyć maleństwo albo chociaż pęcherzyk :( :) i mieć tą pewność że już rośnie we mnie a tak mam wiele rożnych dziwnych myśli skoro nie mam jako takich objawów tylko piersi mnie bolą i wieczór w wieczór głowa mi pęka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maminia to super, ze mamy takie podobne terminy :))) ja tylko cykl 32 dni, ale liczac ciaze to nie ma znaczenia bo i tak sie liczy od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki. Ja jutro tez tak jak Ty wchodze w 7 tydzien :) Umowilam sie dodatkowo na kolejne usg ( wszyscy hejterzy nie place, wiec luzik ) strzaszniascie bym juz chciala zobaczyc zarodek, bo pecherzyk mam i to spory tylko babla brakuje dostrzec :) Narazie nie wybieram sie do gina pojde dopiero po potwierdzeniu ciazy przez usg czyli musza zobaczyc zarodek i serce, inaczej pisza w usg ,ze to MOZLIWA ciaza jak jest tylko pecherzyk :( Wiec nie ma sensu isc do gina.. A Ty Maminia kiedy idziesz na pierwsze usg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dopochwowo :) kama a widzialas pecherzyk z zarodkiem czy sam? zalozyla ci karte ciazy bo mojej kol na podst pecherzyka nie zalozyla dopiero jak zarodek byl czyli w 8 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbowrain
Justi2 jak długie masz cykle? Trzymam mocno kciuki zeby okres jednak się nie pojawił :) ja czekam do czwartku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luckyluna co do długości Twoich cyklów chyba źle doczytałam sorki :) idę do gina 16 czyli za tydzień w środę to już wejdziemy w 8 tydzień i mam nadzieje ze mi zrobi już usg bo ide prywatnie a na nfz dostałam skierowanie dopiero na 12 13 tc ale nie ma opcji abym tak długo wytrzymała a po za tym już do ginekoloszki na nfz w życiu nie wrócę poszłam tak naprawdę po to aby potwierdziła ciąże ale oczywiście o usg mogłam pomarzyć bo nawet takiego sprzętu nie miała w gabinecie !! i po skierowania na pierwsze badania które ide robić 2 dni przed wizytą u prywatnego aby były na świeżo :) może już wtedy mi kartę założy mam nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×