Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Justi2
no jasne, wszystkie dziewczyny nowe dopisujcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie bez zmian nie czuje sie wogole w ciązy heh :) nic mi nie dokucza narazie boje sie tylko mdlosci i wymiotów bo podobno Luteina nasila a Ty Mucha brałas Duphaston w poprzdniej ciązy ? wpływał on na nudności , ja co prawda biore Lutke tylko raz dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi mam nadzieję, ze mój kiepski nastrój jest właśnie objawem tego na co czekamy. Jeśli chodzi o Twoje pytanie odnośnie śluzu to Ja tak samo jak Ty nie obserwowałam wcześniej, aż do ubiegłego miesiąca. W ubiegłym m-cu po owulacji nie miałam w ogóle śluzu, a w tym jest taki przeźroczysty z odrobinkami białego. Nie ma go specjalnie dużo ale jest. Tak więc nie wiem od czego to zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek wszystkim :) Mucha ja @ mialam miec w zeszla sobote 28 go, ale ja mialam 32 dniowe cykle... Wiec ja jestem dla pewosci w 5 tygodniu i 3 dniu wedlug kalendarzy, dowiem sie dokladnie po usg. Ja tez sie czuje wysmienicie musze przyznac, oprocz tych boli brzucha co jakis czas, ale da sie wytrzymac :) No i cycki booooola , no ale zawsze przed @ bolaly, wiec teraz troszke dluzej moze to potrwac :) Nic mi nie dolega normalnie skakac tylko ze szczescia :) Asik a Ciebie brzuch czy piersi nie pobolewaja ? Ninna z tym sluzem to jest roznie, ja mialam odrazu suchu po owu, potem sie cos pokazalo, potem znow sucho i potem raz wodnisty, raz klejacy brrrrr... Czytalam ze zarowno dziewczyny co mialy sucho okazywalo sie ,ze byly ciazy jak i te ktore mialy i malo i duzo sluzu, wiec ja bym na sluz nie patrzyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie patrzę na śluz, bo tak jak piszesz każda ma inaczej. W pierwszej ciąży nie pamiętam jak miałam. W ogóle w pierwszej było wszystko inaczej. Nie była to ciąża planowana, tak jak teraz więc na wiele rzeczy po prostu nie zwracałam uwagi. Jeśli chodzi o teraźniejszość to z racji nie udanych starań w ubiegłym m- cu postanowiłam nie doszukiwać się żadnych objawów w tym m- cu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuję :) kiedyś pewnie się uda, nie powiedziane, że w tym miesiącu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wam powiem z tym śluzem zawsze mialam w tym cyklu ciagle byl bialy i gęstyu wogole nie zauwazylam plodnego !! i co zaszlam w ciaze. Brzuch czasami ale rzadki piersi tak jak przed @ przy dotyku ale do tego bolu jestem przyzywczajona wiec to raczej nic nowego dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik ja to w ogóle jestem w szoku, ze tak wcześnie wyszedł Ci test. Z tego co pamiętam to dziś miałaś termin @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez byłam w szoku , ale testy łapią od 25 ja mialam na drugi dzien bete 40 z krwi:) heh a owu wcale niewczesna bo mialam 14/15 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa2012
Witam :) u mnie zaczął się 6 tydzień:) Dziewczyny nie martwcie się niższa betą, wszystko zależy od tego w jakim dniu nastąpiło zagnieżdzenie, ja już nie powtarzam bety, nie chce się stresować wizytę mam dopiero w połowie 8 tygodnia, ale wydaje mi się, że to trochę późno, więc będę próbowała przesunąć termin chociaż o 1,5 tygodnia. luckyluna - z jakiego kalkulatora wyliczałaś tydzień ciąży, że podał Tobie również dzień? U mnie dzień po zagnieżdzeniu pojawił się biały wodnisty śluz, nie dało się tego nie zauważyć. Ja wyraźnie odczuwam wzrost bety, mdłości pojawiają się rano i wieczorem, zawroty głowy cały dzień, czuję się jak pod wpływem alkoholu :) doszedł teraz ucisk żołądka, ale co tam ogólnie jestem szczęśliwa i nie zmaierzam narzekać, wiem, że wszystko się dopiero rozkręca:D Dziewczyny nie wyliczajcie dni, działajcie psontanicznie uwierzcie, że można zajść w ciąże działając tylko raz:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tym bardziej w sumie 9 dni po owu. Super :) Ja nie wiem kiedy miałam owu - jestem tak pesymistycznie nastawiona, w tym miesiącu, że na nic nie patrzyłam, nic nie liczyłam. Nie będę Was tu zarażać moim fatalnym humorem więc jak coś to odezwę się jeśli się uda. Miłego weekendu dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam strone do fajnego kalkulatora ciazy co liczy dni itd jak bede w domu to podesle :) ale co do wyliczania ja w sumie w tamtym mc zawalilam sprawe wlasnie przez to ze nie wiedzialam kiedy owu a wrecz bylam przekonania ze mam ja zawsze ok 12-13 dzien a tu wyszlo 14/15 i dzieki testom owu zaszlam w tą ciąże wiec uwazam jednak ze lepiej sie przypatrzec swojemu organizmowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa2014
czerwcowa2012 to ja :) pomyliłam nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Czerwcowa2012, a skąd wiedziałaś że nastąpiło zagnieżdżenia? Odczuwałaś to jakoś, albo miałaś jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa2014
u mnie tydzień temu w sobotę miało to miejsce, od rana było mi słabo bardzo się męczyłam, a w śluzie typowo płodnym pojawiła się kropka krwi. Więc od razu zapaliła się kontrolka ostrzegawcza, że coś jednak mogło się zadziać, a w poniedziałek miałam już wyraźne objawy ciaży, we wtorek zrobiłam test i bete:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwcowa2014 tak z ciekawości jeszcze zapytam - jakie miałaś objawy ciążowe o których piszesz??? tak wcześnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwcowa ginekolog mi powiedzial date obliczajac na podstawie pierszego dnia ostatniej miesiaczki :) ja tez sie czuje jak bym wypila alkohol hehhee jakos to nie sa objawy krecenia sie w glowie tylko jakos inaczej, ale na pewno nie normalnie heheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama2014
Hej, wydaje mi się, że ja tez miałam biały śluz bo sama ginekolog mi powiedziała jak byłam u ginekologa kilka dni po zagnieżdżeniu. Pierwsze dwa tygodnie czułam się jak wy dziewczyny, zdenerwowana, słaba, senna i zbierało mi się na wymioty.. tak jak wcześniejsze dwie ciąże.. Pierwszy raz w ciąży ćwiczę na zajęciach ruchowych. Jestem w totalnym szoku bo wszystkie dolegliwości prysły jak ręką odjął.. Tylko czasem mam napady płaczu. Do ginekologa ide w poniedziałek potwierdzić, że jestem w ciąży:) dziś zaczyna się 6 tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa 2014
Ninnna - w sobotę miałam 30 dzień cyklu (cykle 28-30 dniowe), wybrałam się na zwykłe zakupy jak to co tydzień, niosąc siatkę z zakupami strasznie się zmęczyłam, miałam zadyszkę, jakbym maraton przebiegła, a to do mnie nie podoobne, całe życie biegam, pośpiech zawsze mi towarzyszy. Parę godzin później pojawiła się plamka krwi, o kórej pisałam, w śluzie, taka smóżka. Od soboty mam ogromne pragnienie na wodę. W niedziele kręciło mi się w głowie było mi słabo, w poniedziałek po przebudzeniu czułam się tak jakbym miała grupę ( stan podgorączkowy, osłabienie, zmęczenie, zawroty głowy), w nocy z pon na wtorek nie mogłam już spać, zapachy atakowały mnie ze wszystkich stron, doszły uderzenia gorąca, wstawałam kilka razy w nocy, zamykałam drzwi do sypialni by ograniczyć ilość zapachów, zakrywałam się kołdrą przekładałam na wszystkie strony i tak się to zaczęło we wtorek wiedziałam już, że muszę zrobić test. W 30 dniu cyklu pierwsze było pragnienie, osłabienie, stan podgorączkowy, zawroty głowy, ale inne niż "normalnie" jak po alkoholu, to najbardziej do tego zbliżone. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa 2014
niestety ja mam jeszcze 2,5 tygodnia do wizyty, nie wiem jak to wytrzymam. Jak pójdę to maluch będzie miał już oczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja az do 28 pazdziernika czekanie .. , a co do pragnienia to rzeczywscie ja tez je mialam i mam ale to chyba przez ta ciągłą podwyższoną temp ciala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbowrain
Witam dziewczyny! Podczytuję was od jakiegoś czasu :) i chciałabym do was dołączyć, mam szansę załapć się na czewiec. To mój drugi cykl starań. Rok wcześniej byłam w ciązy jednak jak sie okazało puste jajo płodowe, zabieg... Ale teraz jestem dobrej myśli :) mam cykle 35 dniowe tydzień do okresu, mam nadzieje że nie nadejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj rainbowrain :) napisz prosze cos wiecej o tym pustym jajeczku, kiedy sie okazalo ,ze tak jest ? A teraz kiedy masz miec @ ? Zycze powodzenia w zaciazaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do objawów to ja czułam owulacje 15.09 a już 17.09 zaczął boleć mnie brzuch jak na @ a 18-ego bolał mnie strasznie mocno Wiedziałam że mogło się coś udać bo nigdy przed @ mnie nie boli Potem temperatura ciągle podwyższona nawet prawie 38 stopni i oczywiście pragnienie, a do tego zaczęłam czuć zapachy których inni nie czuli :) Mdłości rzadko miałam i minimalne A co do piersi to prawie wcale mnie nie bolą Tylko wieczorami i to tak od strony pach a rano tylko przy mocniejszym dotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do objawów to ja czułam owulacje 15.09 a już 17.09 zaczął boleć mnie brzuch jak na @ a 18-ego bolał mnie strasznie mocno Wiedziałam że mogło się coś udać bo nigdy przed @ mnie nie boli Potem temperatura ciągle podwyższona nawet prawie 38 stopni i oczywiście pragnienie, a do tego zaczęłam czuć zapachy których inni nie czuli :) Mdłości rzadko miałam i minimalne A co do piersi to prawie wcale mnie nie bolą Tylko wieczorami i to tak od strony pach a rano tylko przy mocniejszym dotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminia22
Hej Dziewczyny również pozwoliłam sobie was tu trochę poczytać ;) mam juz 3 letniego synka i nadszedł czas na rodzeństwo :) pierwsza ciąża udała się w pierwszym cs a teraz potrzebowaliśmy z mężem dwuch cykli i się udało :) byłam wczoraj u ginekologoga ciąża potwierdzona ;) gin twierdzi że to 5/6 tydzień bez usg lecz ja bardzo obserwowalam skrupulatnie moj cykl i według moich obliczeń to 6 tc chwilę przed 7. Tak czytałam wasze wcześniejsze objawy zagniezdzenia u mnie owulacja była mniej więcej ok 7-11września lecz myślę że ten dzień to był 9.10 ponieważ strasznie słabo się czułam podbrzusze bardzo mnie bolało jak nigdy nawet przed @ tak nie miałam nigdy później wszystko ucichło myślałam że znów nie wyszło :( ale że jestem nie cierpliwa zrobiłam test 2 dni przed spodziewaną @ i byly te dwie upragnione kreski lecz strasznie blada ta jedna ale była :) teraz czekam do 8 tygodnia aby pójść prywatnie do gina ;) jestem w szoku trochę bo nie mam żadnych objawów prócz tego że piersi mnie pobolewaja :) pozdrawiam Was :-) i pozwólcie że będę tu zaglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY robimy tabelkę nową z ciążami bo juz zamieszanie sie robi :) nick--------wiek---------ktore dziecko------------termin porodu zaczynam :) 87_asik...........26...............1...................13.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×