Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość mama w czerwcu bede
mucha, trzymam za ciebie kciuki. daj znac co i jak. ja mimo wszystko widze plusy tej ciazy. rzucilam dzieki niej palenie. i juz do niego nie wroce !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czerwcu bede mama bardzo mi przykro ,ja sama sie martwie czy u mnie ok wszystko.iwka ty masz juz troche ciuszkow a ja nic kompletnie zero.teraz juz bym chciala kupic jakies ubranka smoczki butelki itp ale jeszcze z 2miesiace i bede kupowac jak dzidzia bedzie zdrwa i ja.ja mam termin na koniec maja a wg ostatniego usg to na25maja juz wiec bede juz na polmetku w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam się zastanawiać czy by jednak nie skonsultować z kimś jeszcze Mama w czerwcu będę bardzo mi przykro :( dokładnie wiem co czujesz Przeczytaj sobie ten temat w całości http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5697203 Mi ta historia dała inne spojrzenie na to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama w czerwcu bede
dlaczego zycie bywa tak okrutne? nie moge tego pojac dlaczego tak sie dzieje?! jak sobie z tym poradzic? cala nasz rodzina po prostu placze i przezywa. zalujemy teraz, ze tak szybko wszystkich poinformowalismy o ciazy. drugi raz tego bledu nie popelnimy. przy nastepnej ciazy bedziemy czekac do 4tego miesiaca z rozglaszaniem tej nowiny. a pierwsze miesiace bedziemy sie cieszyc miedzy soba. mam ochote zasnac i sie nigdy nie obudzic. trzymajcie sie dziewczyny i dbajcie o siebie i swoje nienarodzone dzieci. mam nadzieje, ze juz niedlugo bede sie znowu cieszyc z dwoch kresek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mucha sprobuj pojsc jeszcze do innego gin zobaczysz co ci powie.ja w nocy mialam bol brzucha a wlasciwie tutaj jajnika boje sie ze cos nie tak jest a wizyta w piatek dopiero.u mnie pada dzisiaj i brzydka pogoda jest niestety.a wy dziewczyny macie jakies bole czy nic?oczekujaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jolka kolka,ja z moich obliczeń mam termin na 19 cz.więc podobnie,dawno tu nie pisałam,ale dziś mam wizytę u gin.i postanowiłam Was odwiedzić.Jolka napisz czy miałaś już usg i czy było widoczne serduszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka kolka 17 czerwca to super termin ;) (mój dzień urodzenia) Oczekująca umowilam się na dziś do jeszcze jednego lekarza Także mam dwie wizyty dzisiaj ale jeśli na pierwszej wizycie wyjdzie że nie ma szans i to koniec to już nie pójdę do drugiego bo po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do rozbieżności w terminie z @ a z usg to ja tez tak miałam. Chorowałam pozatym miałam nie regularne cykle nawet do 40 dni. Byłam na I usg w 6 tyg. Wg @ i nie było nic widać. Doktorka myślała ze ciąży nie ma. Ze okres zatrzymał sie z innego powodu. Nie było dalej zrobiłam kolejne testy i te juz pokazały 2 kreski. Pojechałam na usg a tam 6 tyg.(wg @ 10). rozbieżności w terminie 4 tyg. Takze głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Hej dziewczyny, nie odzywałam się jakiś czas, ale już nadrobiłam zaległości w czytaniu Was :) Asik zgadzam się z Tobą w 100% w kwestii zwolnień. Wszyscy trąbią, że ciąża to nie choroba i to prawda, ale prawdą jest też, że często dziewczyny czują się zupełnie jakby były chore i to ciężko i przewlekle... Ja w pierwszej ciąży pracowałam prawie do końca i tylko z powodu ostrych bóli zrezygnowałam na koniec, a powinnam była dużo wcześniej. Stres w pracy spowodował, że moje dziecko przyszło na świat przed czasem. Czułam się nie najlepiej w ciąży, ale zwalałam to na to, że tak musi być, a ciąża to nie choroba... Teraz wiem, że nie koniecznie tak musi być i praca może wzmagać dolegliwości właśnie przez stres i długie podróże do pracy... Drugi raz nie powtórzę tego błędu. Jolka kolka, ja też mam termin na 17 czerwca :) Jestem po pierwszej wizycie, a usg mam dopiero 14.11. Czuję się fatalnie - ból głowy, wymioty i permanentne mdłości... Dziewczyny, może wpiszcie się do tabelki, łatwiej będzie wszystko ogarnąć, bo coraz więcej nas :) .. (nik)..................... (wiek).......(które dziecko)........(data przewidywanego porodu) luckyluna.................33........................1.... ..................................02.06 maminia22...............22........................2..... ................................03.06 oczekująca23...........24........................1..... ................................03.06 mama ala.................33........................2..... ................................05.06 czerwcowa2014....... 27....................... 1........ ............................ 07.06 niebieska1.............. 28....................... 1.... ..................................07.06 Kama2014...............25......................2 (c 3 l)................................07.06 mucha21212............26........................1....... ...............................09.06 Gość 85...................28.......................1............. ..........................09.06 87_asik...................26........................1 ......................................13.06 Justi2......................32....................2 (c 15mc).............................17.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj jolka kolka :) Jak się czujesz? Mnie dzisiaj ślina zalała na widok jabłek. mama w czerwcu bede - bardzo mi przykro :( trzymaj się jakoś... oczekujaca23 - jeśli będzie chłopiec, to i tak dużo ubranek pójdzie "ad kosz" niestety albo do oddania/sprzedania. Chłopak mógłby poczuć się urażony ubrany w bodziak w różowe serduszka ;) No i pora roku jednak inna, więc część rzeczy z tego tytułu się nie nada. Rozmiar 56 i 62 to właściwie na pierwsze dwa miesiące jest. Pocieszam się, że letnie miesiące są fajne, bo od razu właściwie można na dwór wychodzić z maluchem. Tylko pewnie fałdki poporodowe będzie trudno ukryć :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi2 - ja też w pierwszej ciąży czułam się dobrze i pracowałam do 7 miesiąca. Chodziłam na fitness 3 razy w tygodniu, ostatni raz na zajęciach byłam w środę a we wtorek urodziłam ;) Powinnam pójść na zwolnienie wcześniej, bo to był fajny czas. Ostatnie 2 tygodnie tylko było mi już ciężko, nie mogłam spać, bo mnie brzuch ciągnął i w ogóle. Pierwszą wizytę u lekarza mam w sobotę. Widzę, że ty też szybciutko się postarałaś o drugiego malucha ;) Planowane? przeklejam tabelkę ale nie wiem jak wyjdzie... :-/ (nik)..................... (wiek).......(które dziecko)........(data przewidywanego porodu) luckyluna.................33........................1.... ..................................02.06 maminia22...............22........................2..... ................................03.06 oczekująca23...........24........................1..... ................................03.06 mama ala.................33........................2..... ................................05.06 czerwcowa2014....... 27....................... 1........ ............................ 07.06 niebieska1.............. 28....................... 1.... ..................................07.06 Kama2014...............25......................2 (c 3 l)................................07.06 mucha21212............26........................1....... ...............................09.06 Gość 85...................28.......................1............. ..........................09.06 87_asik...................26........................1 ......................................13.06 Justi2......................32....................2 (c 15mc).............................17.06 iwka78....................35...................2 (c 12mc).............................około 30.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Iwka, planowane planowane :) i udało się za drugim razem :) Chcieliśmy z mężem małą różnicę wieku, żeby się dzieciaki dobrze dogadywały i przyjaźniły. Tak naprawdę to ja marzyłam już za pierwszym dzieckiem o bliźniakach, no ale nie każdemu to dane ;) A Wasze Iwka planowane, bo też szybciutko :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
planowane :) też chciałam małą różnicę wieku i też miałam nadzieję na bliźniaki ;) trochę nam się przyspieszyło, bo teraz po prostu będzie dobra sytuacja finansowa (do końca listopada jestem zatrudniona na 2 etatach i będę miała podwójny macierzyński, płatne zwolnienie itd.). Wcześniej myślałam o "zaciążeniu" jak córa będzie miała 2-2,5 roku. Zaskoczyłam pierwszego miesiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika28dg
czesc Dziewczynki :) chciałabym do Was dołączyc moj termin jest na 2 czerwca .... To moja pierwsza ciaza :) Pozdrawiam wszstkie dziewczyny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Cześć Nika, to już pewnie jakiś 11 tydzień u Ciebie. Jak się czujesz, jesteś już po usg? Dopisz się może do tabelki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika28dg
Justi2 to jeszcze 10 tydz :) tak byłam na usg serduszko bije i wszstko jest wporzadku. co do mojegp samopoczucia to teraz jest juz niezle ale pod koniec wrzesnia do prawie konca pazdziernika nie było mi wesoło cigłe mdłosci osłabienie i bark chceci wstanai z łózka a wieczorami było najgorzej bo nawet telewizor mnie draznił heh ale jest juz lepiej co bardzo mnie cieszy. A Wy tez dziewczynki miałyscie takie straszne poczatki ??? (nik)..................... (wiek).......(które dziecko)........(data przewidywanego porodu) luckyluna.................33........................1.... ..................................02.06 maminia22...............22........................2..... ................................03.06 oczekująca23...........24........................1..... ................................03.06 mama ala.................33........................2..... ................................05.06 czerwcowa2014....... 27....................... 1........ ............................ 07.06 niebieska1.............. 28....................... 1.... ..................................07.06 Kama2014...............25......................2 (c 3 l)................................07.06 mucha21212............26........................1....... ...............................09.06 Gość 85...................28.......................1............. ..........................09.06 87_asik...................26........................1 ......................................13.06 Justi2......................32....................2 (c 15mc).............................17.06 iwka78....................35...................2 (c 12mc).............................około30.06 Nika28dg................28........................1..........................................02.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja na razie mam uczucie takiego permanentnego kaca... :-/ Niby nie konkretne mdłości, ale tak mnie muli jakoś... bleee! I ciągle mi się spać chce, siły nie mam. Trochę brzuch ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika28dg
Tez tak miałam budziłam sie rano wstawałam i czułam sie jak bym dobrze poimprezowała w żołądku kreciło, i tak dziwnie mi było inaczej ... nie mogłam sie do tego przyzwyczaic ale mija powoli :) A ty Iwka78 w którym tyg jestes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika - no ja tak na prawdę to nie jestem pewna, bo trochę na spontan z M poszliśmy ;) nie zanotowałam ostatniej @ i jak sobie próbuję przypomnieć kiedy miałam, to termin mi wychodzi na 8.07, ale myślę, że koniec czerwca będzie. Czyli jakiś 6-8 tydzień. Pójdę w sobotę do doktorki, zrobi usg, to powie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika28dg
No u mnie tez tak jakby spontan bo plany były na przyszły rok na dziecko no ale wyszły wczesniej :) Pewnie na usg wszystko wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nika to masz termin zaraz po mnie bo ja mam niby30maja.ja mialam straszny poczatek wymioty mdlosci szpital krwiak tragedia.powiedz mi bo jestem w 11tygodniu a brzuch mnie wczoraj bardo bolal i w nocy u ciebie bole wystepuja?ja od wczoraj nie wymiotuje piersi tez nie bola tak jak dawniej.co o tym myslicie?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca - pierwszy trymestr się kończy, możesz czuć się lepiej po prostu. A brzuch to może pobolewać całą ciążę. Nospę można brać. nie martw się na zapas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iwka nospe bralam ale niepomoglo taki bol jak by ktos igla mie klul masakra,dzisiaj w sumie nie boli wcale mnie tyle ze spac mi sie strasznie chce .ale chyba jutro pojade bo moj gin zaleci usg napewno i bede musiala jechac innym razem a niestety niebede miec auta w przyszlym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego się nie spodziewałam..:(, zanim kogoś obrazicie pomyślcie o tym, czy przypadkiem ktoś nie podszywa się pod tą osobę jak to jest w zwyczaju na tym forum. dziękuję za miłe towarzystwo, poprzednie posty to podszyw, nigdy nikogo nie oceniałam i nie krytykowałam i nie mam tego w zwyczaju. Poza tym styl wypowiedzi odbiega od mojego standardu. Życzę udanych ciąż, jakoś odechciało mi się już pisania. czerwcowa 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika28dg
Wiesz brzuch mnie nie boli ale czesto mam i czuje takie klucie i jak za szybko wstane to boli tak jakby sie nie zdązyło przestawic jak wstaje :) ale czytałam ze to macica sie rozszeza i takie bóle i kłócia wytepuja... Moja kumpela która urodziła 2 tyg temu do 11 tyg po nocach spac nie mogła tak ja brzuch bolał.... Kazda z Nas przechodzi to pewnie indywidualnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwcowa 2014 - najlepiej zastrzec nik hasłem i jest spokój, nikt się nie podszyje. Nie ma się co denerwować, taki urok forów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika28dg
Dziewczyny mam prosbe podeslicie mi stronki z kalendarzem ciązy Z góry dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny. Moglybyscie mnie dopisać do tabeli. Mam problemy z kompem i korzystam z telefon. Termin mam na 02.06.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×