Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

A ja dziś byłam na półgodzinnym spacerze i powiem że czuję się jak hipopotam i męczę niebywale... Od tego zaczęłam odczuwać jakieś kłucia w pochwie i bóle z rodzaju miesiaczkowych. Chyba jestem rzeczywiście skazana na stacjonarny tryb życia już do końca ciąży. Następne mierzenie szyjki mam 18.03. Oby tylko się już nie skracała... Asik, podaję jeszcze raz mój adres, bo nic do mnie nie dotarło: justip222@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
erwinka jem normalnie to co przed ciaza.nawet godz przed usg zjadlam batona a on palce ssal bo glodny byl:)mamakubusia podobno to wszyscy chlopcy maja ale niekazdfy lekarz o tym mowi,bo to przechodzi z pierwszym oddaniem moczu po urodzeniu.zapytam swojego gin tez o to.mnie maz wkurzyl i sie nie odzywam do niego.a maly kopie.a wiecie jak wstydzil sie buzi pokazac na usg super takie cos warto bylo zrobic sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
chyba my juz tak bedziemy po spacerach mozże poprostu część może a cześć z nas nie od teraz bede chodzila z synkiem kolo domu i bedziemy zbierac skarby typu kamyki i patyki i na balkonie zbierać no trudno odbijemy sobie po porodzie. Ja do szpitala z tym nie jade jutro jak tok bedzie zadzwonie do gina i sie poradze:). Ale wypoczynek robi swoje musze sie oszczedzac bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
mnie tez m wkurzył miał jechac jutro na ryby co weekend jezdzi ale zostaje pomoc mi i co wkrzony siedzi juz, zawsze tak jest dzis tez sama wszystko ach szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mojego prosilam zeby sprzatnal w pokoju a on ze mu sie nichce a dzis jak lekarka zabronila mi to powiedzial ze on bedzie robil i dalej nie posprzatal poszedl cos szwagrowi swojemu pomagac i oczywiscie wrocil pozny po piwkach ,no malo szlak mnie nie trafil.juro sie nie odezwe slowem do niego.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale sie rozpisalysciie jesli ktos nie dostal jeszcze haselka to piszcie :) lacerta - zalozylysmy meila zeby nie wstawiac zdjec brzuchow na forum i pozniej fotek dzidziusiow czy tez np linkow jakis ktore blokuje kafe to tam mozna : czerwcowemamy@wp.pl Oczekujaca ale chłopak! stad te twoje kilogramy , teraz duzo odpoczywaj nie wiem czy ktos tam ci ejst w stanie pomoc zebys troche sie oszczedzala zebys jednak dotrwala chociaz do 36tyg ,Ewinka chyba tez masz rozwarcie jakos 2cm z tego co pamietam Satanna wlasnie sie zastanawialam ktora to dziewczyna miala arytmnie :) dobrze ze wrocilas moja arytmia poki co jest uspokojona An79 - Witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początekczerwca (18l)--28.05----chłopczyk gość85-(28l)------------29.05----- chłopczyk oczekująca(24l)---------30.05--------Igor brzuchatka 28l---------- 01.06----dziewczynka mozeniejeden(18l)------02.06------dziewczynka asiula84 (29l)------------ 03.06----- nieznana ewinkaa (29l)-------------03.06-------chłopczyk maminia22-(22l)---------03.06-------chłopczyk agu_28 -(29l)-------------03.03-------chłopczyk esmi90 (23l)--------------04.06------chłopczyk Agata89R (24l)----------05.06- -------Adam Flavia23 24l-------------- 06.06 ------Krystian A A A J (28l)-------------08.06-----dziewczynka 87_asik (27l)-------------13.06 -------Milenka Kruszynka3--------------13.06--------chłopczyk maałaa23-(23l)----------13.06-------dziewczynka tacia (30l)-----------------13.06---------chłopczyk mama3chłopców.-------15.06----------Leon ilonek (25l)---- -----------16.06---------Pola mamowa (20l)------------16.06--------Artur kasia2014 (23l) ---------16.06---------Sandra gochaaaaaa (27l)--------17.06 -----chlopczyk Justi2 (32l)-- --------------17.06 ------chłopczyk Jolka kolka( 32l)---------17.06.-----dziewczynka Nitka999(31l)--------------20.06-------chłopczyk swierszczyk(26l)---------20.06-------chłopczyk marika-(28l)----------------20.06------nieznana 19magda91-(22l)---------21.06 ------Mikołaj Majaaa85--(28l)-----------22.06-----nieznana Angii91--(22l)--------------23.06-----chłopczyk Sisilka (28l) ---------------23.06 -----chłopczyk Gosiaczek201(23l)------23.06-----chłopczyk 33ona (33l) ----------------24.06-----chłopczyk spiacakrólewna-(22l)----27.06---- nieznana lacerta (31l)------- --------28.06 -----nieznana AIK---------------------------29.06-----dziewczynka guziczekgg (29l)---------30.06------ nieznana Dziewczyny dopisujcie imiona sprawdzcie czy nic nie pomieszalam , Flavia wpisalam poki co Krystian jak cos to popraw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Oczekujaca mam to samo tylko nie pije piwek ale jak ma pomoc to masakra w tamtej ciazy jak lezalam to wojny byly mi przeszkadzal balagan a on nie widzial ciezko mi bylo chcialam szykowac dla dziecka a nie moglam a on wkurzony eee tak to jest z chlopami moj pomaga ale jak juz tak ma wiecej sie wykazac to łaska ja powiedzialam ze jutro nic nie robie tylko sie z synkim bede bawić zbudijemy cos z klockow, potem moze puzzle , jakas baja, cos porysujemy, itp. nie wieszam prania, nie prasuje, nie gotuje, nic nic jutro:) swieto bede miala:). Dziś moj tata dal mi na fyyzjera kase:) bo ja maluje apropo czyms bez amoniaku z kuba tez malowalam , paznokcie tez maluje . a wyniki sobie z netu wzielam z ststemu bo jestem pod opieka placówek lux med, ale do gina swojego chodze prywatnie mimo to wyniki za darmo bez kolejek:). no i wyszla mi obnizona hemoglobina pewnie bedzie zelazo któraś z was przyjmuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej. Wlasnie sie wykapalam m rozbiera lozko i macie racje bede odpoczywac. Maly sie odzywa, kopie nisko. Nie panikuje, poprostu pierwszy raz odczuwam jakis niepokoj. Mam nadzieje ze to kwestia odpoczynku. Jutro postaram sie nie nadwyrezac. Dobranoc mamuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik mam nadzieje ze spadnie cos po porodzie tych kg.ja zaloze tez poczte druga i wyslesz mi haslo:) wiecie zmierzylam sie z ciekawosci i iagle ten sam wielkosc brzucha a dziecko rosnie a dokucza strasznie.zmusze meza zeby prasowal sprzatal i cos ugotowal bo on potrafi tylko mu sie niechce.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Mnie też mąż wkurza a im dłużej jestem w ciąży tym bardziej mnie denerwuje... Chyba wpadam w depresję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Coś mi ucielo ... Non stóp smutna chodzę,widzę że brzydne w oczach czuje że nie dam sobie rady z dzieckiem,dopada mnie strach,cały czas mam obawy że z cia za jest coś nie tak... Może jutro będzie lepszy dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Kobiety!musicie ustawić troche tych Panów:-)ja wyjechałam na dwa dni, jak wróciłam to szampan picolo, truskawki, tulipanki i kolacja pyszna zrobiona:-) ale baterie w lazience nie wypolerowane na błysk jak lubię:-P ale to mogę wybaczyć. No ja dziś akurat nie mam co narzekac, a jutro podobno kolejna niespodzianka mnie czeka:-) kupilam fajną bawełnę w pastelowe kolorki i sama będę szyła literki do pokoju. podobno ciężarne juz tak mają z tym bólem i kłuciem brzucha od chodzenia dłuższego, ale tak czy siak jak jest okazja to trochę lenistwa nam nie zaszkodzi, jeszcze się nabiegamy od czerwca:-) tak, ja mam rozwarcie 2cm ale na zewnątrz szyjki(czyli tam od strony krocza), od strony macicy szyjka jest zamknięta, a to chyba ma znaczenie. W poniedzialek idziemy na usg a we wtorek do lekarza. ktoś pytal o toksoplazmozę -ja mialam robioną trzy razy. żelazo brałam jak oddawałam krew przed ciążą, są zatwardzenia, czarna kupa i czasami ciężko sie wchłania. asik-u nas będzie Staś, najwyzej później dopiszę,bo teraz z komórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka jak zbiore wiecej imion to dodam hurtem :) , ja mam wizyte w piatek ale nie wiem czy bede wogole miala usg hmm ciekawe Oczekujaca a ty ktory tydzien dokladne bo stracilam rachube ? jeszcze troche i znowu bedziemy piękne poza workami pod oczami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Kaśka no zaraz Cię walnę;-) taka kobitka, ćwiczy sobie, wie czego chce, a tu jakiś dół? po pierwsze-jesteśmy piękne!!!kochane!nosimy życie nowe pod serduszkiem, nigdy nie będziemy bardziej kobiece!okrągłe brzuszki są super, ja swój uwielbiam! mamy niebywałe szczęście -będziemy mamami!przecież to największy cud! czasami trzeba iść do fryzjera, z koleżanką na lody, męża poprosić o masaż -moze wtedy będzie lepiej?:-) pozdrawiam ciepło i wierzę,że to tylko chwilowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia2014- dokładnie Cie rozumiem. mam ostatnio to samo. czuje się fatalnie i jak widzę siebie w lustrze to nie mogę patrzeć. jak tylko ktoś zaczyna temat o dziecku w stylu " juz niedługo nie prześpisz żadnej nocy" albo " do porodu jeszcze 3 miesiace to zobaczysz na koniec jaka będziesz grubiutka" . Ludzie są tak mało wrażliwi i życzliwi ,że szok. Mnie to tak nie boli, ze ja bede musiała wstawać w nocy. Ale ludzie to tak jakby czasami chcieli komuś przykrość zrobić. Zamiast usłyszeć coś miłego na temat wyglądu albo zachowania... moze tylko mnie otaczają nie życzliwi ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Mój teść ostatnio u nas nocował,bo byl przejazdem i taka oto sytuacja: mamy nowe lóżko w sypialni i stary materac do niego bo juz kasy nie starczyło,jak materac byl na podłodze to jeszcze ok, ale jak przyszedł stelaż to materaz jest za miekki, ja sie nie wysypiam, bolą mnie plecy i teść pyta-jak nowe lóżko? Ja mówię,ze szuper, ale jeszcze materac porządku musimy kupić bo ten za miękki, a on na to-bo Ty już jesteś chyba za ciężka i dlatego! ... Tak mnie to zabolało,ze przepłakałam pół nocy, ale potem byłam zła na siebie, mama moja mi tłumaczy -dziecko, to tylko o nim źle świadczy,ze cos takiego powiedział kobiecie w ciąży, szkoda dzidziusia. No i racja!postanowiłam się nie przejmować głupimi uwagami. A ludzie rzeczywiście bywają co najmniej dziwni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie. zero taktu. nie chodzi o zasypywanie komplementami, ale ja nie chodze np do mojej tesciowej i nie mowie jej przykrych rzeczy, ale ona nie ma problemu z tym, żeby mi cos powiedzieć. Zreszta moja tesciowa jest ciut lepsza od teściowej Oczekującej. Uwielbia wszystko komentowac i sie wtracac. Ostatnio powiedziała mi, ze jak mi zabraknie pokarmu to ona kupi mi mleko i kasze mannę , żebym jakimś modyfikowanym nie karmiła przypadkiem. Moja mina była bezcenna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swierszczyk
Hej nasz synek będzie mial na imię Nikodem,a mam pytanko od czego zależy ze ma się badanie na tooksoplazmoze raz albo trzy?Ja mam wizytę w środę i znów musimy sprawdzić malemu górną wargę bo od badań prenatalnych nie chce pokazać albo leży źle albo ma pepowine w tym miejscu,oczywiście czasem dopada mnie panika ze jest cos nie tak... Rozumiem dziewczyny które źle się czują tzn brzydko,ze nie dadzą rady itp,ja wybralam się na zakupy zawsze jakis ciuch poprawia mi nastroj,:-) a juz u nas wiosnę czuć wiec tez mi lepiej, powoli robię porządki ciuszki jeszcze nie wyprane z wyprawki brakuje kosmetyków pampersow i dla mnie kilka rzeczy a wlasnie może mamy doświadczonych pomoga ile koszul do szpitala?a w domu w czym po porodzie bo ja nienawidzę koszul ale nie wiem czy pidżama będzie wygodna chyba ze rozpinana do karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak rozmawiałam z położną to powiedziała mi ,żeby mieć jedną do porodu i dwie takie na pózniej. Najlepiej koszule , dlatego ,że krocze " oddycha". i że nie trzeba mieć jakiś specjalnych,że bardzo wygodnie karmi się też w zwykłych koszulach na ramiączkach i żeby kupować duży rozmiar po prostu. Tyle ja wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Ewinka od wczoraj mnie tak coś dopadlo ,może ta pogoda też ma jakiś wpływ jutro mam być słonko wygrzeje się może mi przejdzie,naprawdę jakoś mi tak źle,chciałabym już mieć mała a z drugiej strony strach... Widzę że nie jestem sama:-) A mam pytanie do was wiecie jak odróżnić wody plodowe od sluzu /uplawow ? Wszystko mnie martwi i jakoś mi tak mokro ostatnio i pomyślałam czy mi się coś nie sączy,mogłabym nie zauważyć że to wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swierszczyk
A pamiętajcie temat o przepuszczaniu ciężarnych w kolejkach?wczoraj w rossmanie normalnie stalam z m w kolejce i kasjerka upomniala mnie ze mam chodzić do specjalnej kasy i chyba 3razy przeprosila ze mnie wczesniej nie zauważyla,dzis w kwiaciarni stal am z m w kolejce po kwiatki dla obu mam i babka od razu nas obsluzyla,wczesniej nie mialam takich sytuacji ale teraz brzusio taki widoczny ze puszczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja podam mojego maila lacerta_82@o2.pl Asik to i u mnie dopisz imię Marta.No chyba,że małej coś wyrośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swierszczyk
Kasia dobre pytanie ale ja tez nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, 3 koszule w sumie wystarczą. W szpitalu koszule bardziej praktyczne też ze względu na badania, nie trzeba się co i raz rozbierać ze spodni, a nie ma się na to siły naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wód, to mi się wydaje, że są bardziej jak wody, tzn bardziej płynne z tego co pamiętam, a śluz jest bardziej taki przyczepny, rozciągliwy. Woda jak woda, przez wszystko przecieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
mój mail ewinkaa@o2.pl. jak to jest z tymi woadami plodowymi, sączą się chyba dopiero wtedy jak pęcherz pęknie? a jak pęcherz pęknie to chyba na pewno zauważymy?? Czy moga sie jakos sączyć wczesniej? Bo ja nie wiem i nigdy sie tym nie martwilam... chociaz to pewnie i lepiej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka mi się wody sączyły przy drugim porodzie .A pęcherz mi dopiero pękł jak miałam skurcze parte.A przy pierwszym porodzie pęcherz mi przebijali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
A no to dzięki za odpowiedź,bo nie wiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×