Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
ja mowilam mezowi ze juz niemoge,nie daje rady poprostu psychicznie,cala sie telepie z nerwow.maz klocil sie z nia mowil jej na spokojnie a ona dalej swoje robi.ja powiedzialam jej ze wnuka niezobaczy niema mowy,za to jak napoczatku powiedziala''urodzisz chore dziecko i sama bedziesz chora bo lezysz a powinnas z********lac''to jest normalny czlowiek?maz tez ma dosyc i od jutra robi kuchnie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik ja to boli ze niemoze rzadzic mna i mezem.ale druga synowa mowila mi ze tak bedzie tylko ze za pozno powiedziala.powiedzialam jej ze teraz oplaty na pol dzielimy a ona ze nieuzywa pradu ani wody nic.widzailam ze poszla sobie gdzies bo uslyszala ze moi rodzice przyjada powiedziec jej pare slow.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, oczekująca moge napicac tylko, ze mi przykro, ze masz taką teściową, ale wiesz co, to świadczy o niej, nie o Tobie, ja sie jednak zgadzam z AAAJ, nie wypada tak sie odezwać, tzn ja bym sie nie odezwała tak do kogokolwiek, taka już jestem.Rob kuchnie i sobie siedź na górze, nie schodź na dół, nie zwracaj na nią uwagi, ciekawe kto jej teraz będzie gotował. ewinka, fajnie, masz zajęte już pół tygodnia, kolorki super do pokoju, dla mnie też takie zakupy i rozmyślanie co gdzie będzie stało to sama radość. Dzis pogoda na sląsku piękna, więc jade na wieś na cały dzień pospacerować, w nocy mało spałam bo młode buszowało okropnie, chyba się wsciekł :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczekujaca ja tez bym lepiej jej nie wyzywala po co sie znizac do jej poziomu ? pokaz klase mimo wszystko asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca - współczuje Ci bardzo. Moim zdaniem nie powinnaś dać sobie wejść na głowę ale z drugiej strony jak się zaczniesz z nią kłócić to może zaszkodzić Tobie i Maleństwu. Po co? Szkoda nerwów. Ja bym ją ignorowała a nawet wprost przeciwnie - ze słodkim uśmiechem odpowiadała "ma mamusia rację". Wiem, ze to najbardziej może zdenerwować ale jest jedna sprawa - twoja teściowa wygląda na bardzo zaburzoną i taki brak reakcji z Twojej strony ( lub lekceważenie) może spowodować wybuch agresji u niej. Czasami nie tylko słownej. Jednak nie poddawaj się i staraj się myśleć o czymś innym - o pokoju dla Dzidziusia albo wyprawce. Wszystkim co Cie uspokaja i wprawia w dobry nastrój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staram sie niemyslec wogole,maz tez mowi ze olej ja i tyle.najlepsze to bylo jak m przyszedl a ona w placzi ze ona mi zlego slowa niepowiedziala.ja w zyciu jej niewyzwalam czy cos.ja w poludnie jade do rodzinnego bo teraz duza kolejka jest wiec wole polezec sobie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczekujaca bierzesz telefon i ja nagrywasz alatwisz ja szybko jka puscis takie nagranie na obiadku przy mezu i rodzicach :) moja rada hehe asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik dobry pomysl:)dzieki dziewczyny ze moge sie wygadac do was.nastepnym razem ja nagram i puszcze jej corce i moim rodzicom.mialam do siostry m zadzwonic powiedziec co jej matka wyprawia ale ona wie jaka jest.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
czesc dziewczyny na pomorzu tez pieknie zabiore sie dzis za mycie okien, choc troche mi szkoda bo przewaznie jak myje okna psuje sie pogoda ale sa tak brudne ze siwata nie widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
mam pytanko z innej beczki w weekend popsul nam sie odkurzacz i zdecydowalismy na zkup nowego jaka marke odkurzaczy polecacie? zastanawiamy sie miedzy zelmer a elektrolux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aik ja mam zelmera i powiem ci ze taki sobie jest,chociaz moja mama tez kupila zelmera ale inny to lepszy jest.w moim jest taka wada ze musi byc worek taki piankowy bo jak wloze papierowy to wogole nie ciagnie.i dosyc glosno chodzi ten moj.kasia kupujesz te pampersy z lidla?ja sie zastanawiam mam 2paki dwojek i niewiem czy kupic mala jedynek czy wogole.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
no wlasnie powiedzcie jakie pieluchy na pierwsze dni zycia maluszka kupujecie, do tematu pieluch jeszcze nie doszlam i jestem w nim zupelnie zielona, wiem ze sa newborn, 1, 2 to zalezy od wikeu dzidzi czy wagi, dlugosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca naprawdę współczuję ale najlepsze wyjście to kup kuchenkę zmień zamki i pomału rób kuchnie jakoś dacie radę a co do wody i prądu zawsze można założyć osobne liczniki, ty się nie stresuj bo nie ma czym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aik 1to waga2-5kg a2to3-6kg.sasiadka mowila ze uzywala1przez miesiac a maly mial3400 i byly dobre dopiero po miesiacu kupila2.teraz jej ma8miesiecy i uzywa4 bo kupowalam jej kiedys w biedronce.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dziewczyny mówiły że się 1 nie opłaca bo miały dzieci około 56 cm i 2 używały 1 to chyba tak dla wcześniaków albo bliźniaków jak są małe dzieciaczki, a poza tym niczego teraz w sklepach nie brakuje i jak się okaże że trzeba mniejsze to mąż podskoczy do sklepu i za chwilkę bedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena111
Mam termin na 7 czerwca i mam wielka prośbę. Czy mogłybyście podać listę co należy kupić dla siebie, dla dziecka na sam początek. Nie mam jeszcze nic. Założyli mi kilka dni temu pessar i boje się, że urodzę wcześniej. Wiem, że taka lista tu była ale nie wiem na której stronie. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
magdalena111 wpisz w googlach wyprawka dla noworodka i wyswietli Ci sie masa stron, ja pozbieralam sobie 4 takie listy i z nich zrobilam 1 to co dla mnie wydaje sie potrzebne i na co powinnam zwracac uwage, a jsli chodzi o rzeczy do szpitala to chyba kazdy szpital na swojej stronie ma taka liste co nalezy zabrac. jak chcesz podaj meila to podesle Ci ta moja opracowana liste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena111
AIK już podaję maila, w necie strony przeglądałam ale listy są różne. Chciałam dowiedzieć się bezpośrednio od kogoś kto już kupił. To moje pierwsza ciąża i nie mam doświadczenia. mój mail: amalka@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
moje tez pierwsza, liste konsultowalam z kuzunka, znajoma z opiniami w necie juz wysylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
magdalena111 wyslalam , daj znac czy doszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena111
AIK dziękuję ślicznie za listę i pomoc, wszystko doszło na maila. Teraz będę szukała pewnie na allegro. Rzeczy kupowałyście w sklepach czy na necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca, dziewczyny maja racje, nie znizaj sie do jej poziomu. Jak na nia naskoczysz to tylko jej frajde sprawisz, a po co? Ja z tesciami tez swoje przeszlam, ale wlasnie przyjelam taktyke kompletnego ignorowania, az w koncu ich malo szlag nie trafil i zaczeli sie zalic mojemu mezowi, ze ja to sie chyba uwazam za lepsza i madrzejsza od nich, bo strasznie zadzieram nosa. Maz i jego siostry zaraz przytakneli, ze biorac pod uwage ich kretynskie zachowanie, to owszem, ja jestem madrzejsza. Ich miny - bezcenne :) Tesciowa sie poplakala, ale jakos mi jej wcale nie bylo zal :) Od tamtej pory jest spokoj, pelna kultura i w ogole. Dalej ich nie lubie, oni mnie tez nie (nadal maja pretensje, ze jedyny syn nie poslubil ksiezniczki, hehe), ale jak sie juz spotkamy raz na ruski rok, to potrafimy normalnie rozmawiac o pogodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
87_asik poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
jak bedziecie mialy jakies sugestie do tej litsty to dajcie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
magdalena111 ja wiekszosc bede kupowala w sklepie, u nas w miescie jest fajny sklep z akcesoriami dla dzieci, lozeczko kupie na allegro, i chyba wozek, reszta ze sklepu, czesc ubranek dostane od szwagierki a reszte pomalutku bede kompletowac w ze sklepu chyba ze na allegro trafi sie fajna mega paka z roznymi ubrankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od nikogo nie dostanę ciuszków,pomimo tego ze w rodzinie są malutkie dzieci.Jedno ma roczek,drugie 2 miesiace,trzecie miesiąc.Jest to najblizsza rodzina,jednak nikt nie zaproponował ze da mi ubranka.Napewno sprzedadzą,albo trzymają dla drugiego dziecka bo to ich pierwsze dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena111
AIK mam jeszcze pytanie, jaki rozmiar ubranek dla dziecka, wszystkie kupić 62? czy kilka mniejszych kilka większych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
ja tez mialam od nikogo nie dostac bo w rodzinie to malych dzieci nie ma, my z mezem jakos sie ociagalismy z dzidzia wiec wszyscy pomysleli ze nie chcemy miec dzieci i posprzedawali ciuszki, a tu nagle przyszla na nas pora. szwagierka trzymala ubranka po swojej corci ale to tak z sentymentu bo strasznie sie jej podobaly, no i ostatnio stwierdzila ze chyba nam je odstapi ;) nie ma tego wiele bo to takie ciuszki na "wyjscie" sukieneczki itp. body i spioszki sama musze pokupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×