Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
to jest publiczne forum czemu mam podawac swojego meila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju ale ktos Cie nie lubi Asik, co bys nie pisala to problem. Kto nie ma ochoty niech nie podaje mejla i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj dziecwzyno chcesz korzystac ze skrzynki chcesz sie bawic w jakies weryfikacje to sie baw bo ja nie mam checi i czasu ty jestes na tyle tępa ze nawet nie chcesz sie przedstawic ??? jestes jedna z nas to pisz z nika boze czemu jestes paszkwilem na forum? nie kumam nie chcesz korzystac z meila to nie podawaj go i nie pisz mi tu jakis glupot!!!!!!!!! ja tez nie chce zeby ktos taki jak ty ogladal moje fotki i tyle pozniej wyjdzie latwo kim jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok nie bede asik oczywiscie wie lepiej a reszta nie umie pomyslec tylko przytakuje asikowi do ktorej nic nie mam ale chwilami pisze glupio i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszedzie sie podaje meil w meilu nie ma zadnych twoich danych itp jesli masz zaloz sobie nowego kwietniowki bodajze tez maja meila i tez tak to przebiegalo a tu siedzi jedna iditoka i probuje wszystkim udowodnic jaka jest mądra najwiecej udowodnisz jak sie przedstawisz i spie### z tego forum nie wiem po co sie wypowiadasz CZY JA CI Z IMIENIA I NIKU KAZALAM PODAC MEILA?? jesli nie chcesz miec dosytepu nie podajesz go i tyle jak chcesz to sie przedstaw proste ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wszedzie węszysz teorie spiskowa idz na kawke do Macierewicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale asik jestes niespawiedliwa ja cie nie obrazam ! odrazu widac jaki masz poziom. poziom glupiej laski zamiast dac argument to mnie obrazas bez komenarzadlatego wole pisac z goscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotka nie jestem i przestan obrazac ludzi bo brakuje ci argumentow idz do gimnazjum i tam porozmawiaj z kims na swoim poziomie piszesz jak glupia nastolatka zamiast normalnie odpisac zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalas ze jestem chora a dla mnie chora jestes ty dziwczynko bo dorosla osoba nie boi sie odpowiedzialnosci za swoje slowa zachowujesz sie jak 8 letnia gowniara wyslyajaca lisciki milosne podpisane anonim- nie masz na tyle odwagi by wypowiedziec swoje zdanie osobowo? ja ci nie popuszcze wysylam prosbe do kafe o twoj ip czy pokrywa sie z ip jakiejs z nas i tyle bo nie bedziesz mnie anonimowa gowniaro obrazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kim ty tutaj jestes ?? bo ja pisze z dziewczynami od poczatku a ty jako lipcowa mama moze sie podszywasz i robisz nam takie zarcicki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdzie cie nie obrazilam nazwalas mnie tepa i sprowokowalas tez umiem taka prosbe wyslac pozdrawiam buzuja ci hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jaka kulturalna a niezle wyzywasz inne od tę### dzi### i ty jeszcze mi uwage zwracasz pytam cie poraz kolejny kim ty jestes ? haha dla mnie smieszna osoba w tym momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohhh i teraz ty węszysz we wszystkim podstęp?Podczytuję was bardzo często... No ale dzisiaj to przeszłaś samą siebie. To , że jesteś tu od początku nie oznacza ,że możesz wyzywać i bluzgać. Będziesz kobieto niedługo mamom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje kulturalne zachowanie i malo wulgarne rzeczywiscie oto twoje cytaty : szczesliwaMama91 Ja rzygam pamarańczowymi suczami , które zakładają chore tematy. A same siedzą w ukryciu jak szare myszy szczesliwaMama91 Łoooo matko co za patologia. Jak się kogoś suki jedne uczepią to nie ma rady. jak nie daga-jaga to led, gościówa, wcześniej RoR. W deklu macie nasrane szczesliwaMama91 To w*********j pamarańczowa damo ;-D Mój nick nie oznacza ,że jestem mamą tempa dziffko jeszcze masz cos do powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi i nawet pofatygowałaś się i poszukałaś ? Brawo :-D Plus dla ciebie. To moje drugie konto kochanieńka :-) Jak mam ochotę po bluzgać to po bluzgam ale ty w tym momencie dopiero pokazałaś swą kulturę mamusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik to ty mnie nazwalas pierwsza chora ! przeczytaj jeszcze raz nasza krotka rozmowe jak mnie prowokujesz nie zamierzam juz kontynuowac tej rozmowy dobrze wygralas nie chce sie juz klocic juz zic nie pisze przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Co się tu dzieje to szok,dajcie spokój asikowi dobrze się udziela i nie pamiętam żeby kogoś obrazila ,po co te teksty z waszej strony,proszę o kulturalne zachowanie. Asik nie reaguj szkoda nerwów. Jak zignorujesz to dadzą spokój;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahha, umarłam. Idz na kawkę do Macierewicza.... jesteś Asik gwiazdą dzisiejszego wieczoru:D strasznie kłuje mnie pępek dzisiaj. jakby ktoś mnie szczypał. Myślicie , że mam się martwić tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kasia ale jakas laska co jedzie innych ona bedzie mnie pouczac na kafe mozna wszystko znalesc jak sie chce i poprosi a ja jestem taka ze dojde kto to :) mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczesliwa mamo dziekuje za kilka slow wsparcia ale widisz nie mozna miec tu swojego zdania od razu nazywaja cie chora i tepa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahahahaha jak ja będę chciała :-) ja mogę sobie klnąć i wyzywać ,bo piszę z doskoku , ale ty " pisząc od początku na tym forum" jakim prawem obrażasz inne? Ps ta co nie chciała podać maila to kruszynka. Ma specyficzny styl pisania :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik jestes niesprawiedliwa. szczesliwego rozwiazania przykro mi :( papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kochana mamusiu to nie kruszynka ja sie domyslam kto to jest i to osoba po ktorej akurat najmiej bym sie tego spodziewala ale bardzo latwo mozna do tego dojsc jak sie jest od poczatku na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×