Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość mamakubusia09
Flavia w miejskim no i mówimy o olsztynie w warmińsko-mazurskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
kiedys mnie dopiszcie do tabelki 30 lat chłopczyk Dominik. Jolka ja dzis lezalam do teraz m zajmowal sie malym i domem od 2 godzin nie twardnieje mi brzuch i przestala mnie bolec glowa uwazaj bo tez skarzylas sie na twardnienia. FLavia dzis mi narobilas smaku slodyczami zjadlam pol czekolady i loda:)- dietka:). NApisz gdzie lezalas i jacy lekarze cie przyjmowali z poprzedniej ciazy z miejskiego znam wiekszosc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamokubusia jeszcze termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo kubusia- ja tez leżałam w miejskim i zapewne tam będę rodzic. a ty starszego syna też tam rodziłaś? nie wiem czy mogę tak rzucac nazwiskami moze przejdzmy na priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wam mija niedziela?mnie niestety gardlo boli.bylam troche u rodzicow posiedziec a teraz bede lezec.rano dzwonie do gina zapytac go co zrobic.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Chyba można nazwiskami:) ja chodze do dr.szarejko w pierwszej ciąży też chodziłam do niego. Rodziłam kube w tym szpitalu, nie miałam pryw położnej lekarz nie pracował wtedy chwilowo ale byłam zadowolona znieczulenie dostałam nie musiałam prosić ani płacić. Lekarz się trafił bardzo fajny nie pamietam nazwiska ale wiem ze już tam nie pracuje. Jedynie to te położne nie za miłe nie za wiele mówią i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byl raz na obchodzie ten lekarz szarejko ale nie znam go. bardzo miła była taka starsza pani ginekolog która do mnie przychodzła jak leżałam oraz taki wysoki siwy gin jakoś na M nazwisko ale nie pamiętam. a ordynator krasucki nie miły i traktował z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca mozna tantum verde i te tabletki prenalen ale to takie miodek malinka, a tantum znieczula i plukac woda z sola albo z wodą utlenioną , szałwią itp czyli naturalnie Mamokubusia podaj mi jeszcze termin porodu do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolejna mame :) Ja chyba dzisiaj przesadzilam, bo od rana sprzatalam, pralam i wieszalam jak glupia i teraz krzyz mi peka :( Maz pozbieral towarzystwo i pojechali w pilke grac, a ja ogladam 'Ugotowanych'. Licytuje tez wozek, trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie zapomnialam o ugotowanych bo maz oglada mistrzostwa w lekkiej wrr a jaki wózek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Termin na 24 maj chyba. Kurde sraczke mam chyba po lodach:) i owocach nie stosuje zazwyczaj takich mieszanek. FLavia tamten to chyba mieloch bardzo spoko lezalam 2razy dlugo i przed porodem tez troche dlatego kojarze ich ale ten ordynator masz racje ham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leebruss 3 w 1. Wiem, ze w Wejherowie jest sklep, ktory je sprzedaje, ale nie wiem, czy sa jakies bardzo popularne w Polsce. Takiego jeszcze nie mialam, ale tak sobie mysle, ze po porazce z Graco gorzej byc nie moze :) Wozeczek fajny, kremowo - brazowy, uzywany, ale ma tylko 8 miesiecy. Mialam juz tak serdecznie dosc szukania po internecie, ze postanowilam lapac okazje, bo ta dziewczyna mieszka doslownie pare kilometrow ode mnie, gotowka do reki, jak mi sie nie spodoba to zawsze sie moge wycofac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamakubusia09 (30l)----24.05-----Dominik Początekczerwca (18l)--28.05----chłopczyk gość85-(28l)--------------29.05----- chłopczyk oczekująca(24l)---------30.05-----------Igor brzuchatka 28l---------- 01.06----dziewczynka mozeniejeden(18l)------02.06------dziewczynka asiula84 (29l)------------ 03.06----- nieznana ewinkaa (29l)-------------03.06-----------Staś maminia22-(22l)---------03.06-------chłopczyk agu_28 -(29l)-------------03.03-------chłopczyk esmi90 (23l)--------------04.06------chłopczyk Agata89R (24l)----------05.06- ---------Adam Flavia23 24l-------------- 06.06 --------Krystian A A A J (28l)-------------08.06-----dziewczynka 87_asik (27l)-------------13.06 ---------Milenka Kruszynka3--------------13.06--------chłopczyk maałaa23-(23l)----------13.06-------dziewczynka tacia (30l)-----------------13.06---------chłopczyk mama3chłopców.-------15.06----------Leoś ilonek (25l)---- -----------16.06-----------Pola mamowa (20l)------------16.06----------Artur kasia2014 (23l) ---------16.06---------Sandra gochaaaaaa (27l)--------17.06 -----chlopczyk Justi2 (32l)-- --------------17.06 ------chłopczyk Jolka kolka( 32l)---------17.06.-----dziewczynka Nitka999(31l)--------------20.06-------chłopczyk swierszczyk(26l)---------20.06-------Nikodem marika-(28l)----------------20.06------nieznana 19magda91-(22l)---------21.06 ------Mikołaj Majaaa85--(28l)-----------22.06-----nieznana Angii91--(22l)--------------23.06-----chłopczyk Sisilka (28l) ---------------23.06 -----chłopczyk Gosiaczek201(23l)------23.06-----chłopczyk 33ona (33l) ----------------24.06-----chłopczyk spiacakrólewna-(22l)----27.06---- nieznana lacerta (31l)------- --------28.06 -------Marta AIK---------------------------29.06-----dziewczynka guziczekgg (29l)---------30.06------ nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik biore tantum verde ale kiepsko pomaga przed snem wezme jeszcze halset lekarz pozwolil je brac.pozniej jeszcze wypije septosan moze cos pomoze.jak myslicie z przeziebieniem dostane te sterydy?nie wiem wlasnie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej każdy mnie pyta o imię mego synka- a my nie możemy się zdecydować na żadne ;) - to samo dotyczy ubranek i innych akcesoriów dziecięcych- jesteśmy "zieloni"- taki duży wybór:) dziewczyny a Wasze pieluszki tetrowe są kwadratowe czy prostokątne?wydaje mi się,że powinny być kwadratowe, a w Auchan są prostokątne po rozłożeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc ja rodze na jaczewskiego skad dokladnie jestes i na kiedy masz termin??? Moze pogadamy na @ ?? 1 ciaza a twoja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Oczekująca popłucz wodą z solą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo kubusia tak to mieloch i jeszcze taki gruby siwy lekarz lipski tez fajny. ten ordynator. mnie doporowadził do depresji prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczęta :) Witam nowa mamusie;) teraz mój m mnie opuścił pojechał do rodziców "na chwilę" po coś tam... nie ma go już 1, 5 h ;/ a niedziela to jedyny dzień który możemy razem spędzić dodam że po śniadaniu poszedł spać i spał do obiadu czyli do 15 no i jeszcze do mnie o co mi chodzi a ja zdążyłam posprzątać ugotować i pranie ogarnąć. ... no szlak mnie trafi zaraz ;/ a teraz leżę i odpoczywam od tygodnia tv nie mam a więc nadrabiam wszystkie programy na tel. ;) Jeny wy już macie tyle wyprawki a ja daleko w polu... ;) ostatnio listę zrobiłam to sobie uswiadamiałam ile jeszcze przede mną ... u mnie kończy się 28 tydzień i już mam dość !! W zasadzie nie narzekała bym gdyby nie to ze maleństwo czasem ułoży się tak że naciska uciska na dół i chodzić nie mogę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie mam jeszcze wyprawki niedlugo trzeba kompletowac;))jakie polecacie wozki dla dzieciaczkow chodzi mi o takie 3 w 1 mozecie mi jakis polecicbo ja sie nie znam na tym niewiem czym sie dokladnie kierowac kupujac wozek dla mojego szkrabka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam wózek Roan marita czy jakoś tak do lasu i po wybojach idealny bo miał duże pompowane koła ale nie miał regulowanej rączki co mnie doprowadziło do szału bo było nie wygodnie i był ciężki... a więc nie koniecznie polecam no i tylko 2w1 ja zastanawiam się nad czymś podobnym, tańsza wersja xlandera i dla mnie nie musi być to nowy wózek nphttp://tablica.pl/i/oferta/wozek-3w1-espiro-vector-gratisy-CID88-ID5elqN.html?code=0886c6f4cf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholercia, przerznelam licytacje :'( Doslownie w ostatniej sekundzie ktos mnie przebil o 2 funty, grrrrr. A juz sie cieszylam, ze najgorszy I najdrozszy zakup bede miec z glowy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten wozeczek jest fajny tez mi chodzi o cos podobnego żeby byl lekki i poreczny bo te x landery ciezkie sa i takie sobie troche duze sa i nie poreczne bo siostra ma moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Flavia nie można się im dać w szpitalu mi przed porodem ten robił usg jeszcze nie był ordynatorem i mówi o wadze dziecka "3900-4100 plus minus 200g woli pani w dół czy w górę "tak ironicznie powiedziałam mu że mi obojętne bo nie wiem jak się rodzi małe a jak duze dzieci, to zamkną się:). Jak juz byłam na sali z małym to on płakał jakiś czas już i przyszła położna i mówi"czego się pani nażarła że on tak płacze" ja z pszerażeniem śię tłumaczyłam że nic . Teraz jak mi jakas tak powie to po 2 letnim karmieniu ja jej dam wykład. Naciskaja na to karmienie jak nie wiem co jakby jakaś nie chciała to odrazu najgorsza wyrodna i w ogóle, szkoda ze nie mówią jak dziecko płacze i patrzy w oczy jak je odstawia się i tłumaczy ze cycusia nie ma szkoda ze nie mowia ze obojętnie czym karmione i tak beda chorować w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no normalnie nie można za wami nadążyć ja byłam na badaniach w czwartek i glukoza oki na czczo 4,36 mmol/l po 2h 6,46mmol/l norma do 7,80 poza tym wszystko oki, w 24tc waży 775g rośnie :) Asik dopisz mojego szkraba będzie Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Oczekujaca mi też woda z sola pomogła w sumie najbardziej. Wracamy od znajomych kąpiel się i padam na twarz... Dziewczyny kupujecie jutro w lidlu te pampersy bo nie wiem co zrobić czy kupić czy nie... Moja dziś pod zebrami z prawej strony bije;-) Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Hej ja dziś dzwonie do gina ten brzuch mi nie daje spokoju mam nadzieje ze rano mnie przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Ale czytania znow mialam. Nie bylo nas caly weekend, bo u przyjacol bylismy. Przyjaciolka tak samo jak ja w ciazy, tyle ze ona juz niedlugo sie rozpakuje.Jeszcze tylko 3 tyg jej zostaly. Ma straszne problemy z hemoroidami. Ja mialam spotkac sie w piatek z polozna, tak sie wkurzylam bo czekalam na nia 3 godziny prawie, dzwonila co chwila i mowila ze juz jedzie, ze zaraz bedzie a ja czekalam, wkoncu sie wkurzylam i pojechalam do domu. A ona pozniej do mnie dzwoni ze juz jest w przychodni i ze mam przyjechac. Co za babsko, powiedzialam jej ze nie przyjade i ze znajde sobie inna polozna ktora jest odpowiedzialna i ktora dotrzymuje terminow. Bo rozumiem spoznic sie pol godzinki czy cos ale nie 3 i dzwonic i mowic ze zaraz bedzie a nie bylo. Ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×