Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość AIK
narazie kupuje na 62 wszystko, zobacze jak dzidzia bedezie rosla, poki co jest spora jak na swoj wiek ;) najwyzej pod koniec kupie pare 56 jak sie okaze ze urodzi sie "normalnych" wymiarów. pamietaj rozmiar rozmiarowi nie rowny jednej firmy 62 odpowiada 56 innej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena111
Dziękuję AIK za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
nie ma sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
a na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Hej jestem najpierw co u gina szyjka jak to powiedział jeszcze jest:) zmierzyliśmy nic się nie skróciła, zamknięta także to nie to,łożysko podniosło się:) jest ok.Tylko maluszek wielmożny leży zupełnie poprzecznie i rozpycha macice, a macica się broni poprzez skurcze. Tak to bede odczuwać mam 2xnospa,2xmagnez,4xluteina na dobe bo zaden skurcz nie jest wskazany nie zgodziłam sie na mocniejsze leki tak jak w poprzedniej ciazy miałam:). Jeszcze żelazo musze brać. Zrobił mi 3d dziewczyny rewelka:) mały ma super buzie mam wiecej lezec to moze z płytki na @ wrzuce dziś załoze wieczorem :) jest na 100%chłopcem,a może piotruś? Wazy 1613g czyli ok, nereczki spoko wszystko spoko:). Moj starszy synek prosił zebym zapytała kiedy bede mogla wziąc go na raczki:( teskni za tym,ale jest mega dzielny:). Pampersy mam 2 paczki rozmiar 1 nastepne kupuje 2. Fajna ta promocja w lidl ale jeszcze nie kupuje. Aśik masz białko w moczu co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena111
Termin mam na 7 czerwca, w sobotę zaczęłam 28 tydzień. Wszystko było super, dobrze się czułam aż do poprzedniego tygodnia. Lekarz powiedział, że szyjka ma długość 25mm i może się skracać więc trzeba założyć krążek pessar. Byłam w szpitalu 3 dni i tam mi założyli. Teraz się boję że nie wytrwam do czerwca, boję się wcześniejszego porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Cześć dziewczyny ! Trochę mnie tu nie było . Remont, przeprowadzka i ciagle coś do załatwienia. Siedziałam godzine i czytałam wasze wpisy .Była to miła lektura do kawy :) Oczekująca w zeszły poniedziałek miałam wizyte u gina i mój synuś ważył 1200 gram czyli tyle ile powinien ważyć w 28 tyg. Bałam się , że moze być duży ze względu na moją cukrzyce ciążową ale jak widać wszystko ok. Ale twój synuś jest duży, czyli pierwsza bedziesz mamusią :) A co słychać u mozeniejeden? Odzywa sie cos? Widzę, że prawie każda z nas jest na etapie zakupów dla dzidziusia.Ja dzis kupiłam pampersy bo w lidlu była promocja 88zł za 186 sztuk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoKubusia,wiedziałam ze wszystko bedzie dobrze.Poki nie ma plamienia czy obfitszego śluzu niz zazwyczaj-to nie ma powodu do obaw.A synek naprawde spory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
te szyjki to jakas plaga czerwcowych mam, ja mialam szyjke 3cm potem 2,7 potem 4,3 a teraz 3,2. podobno moga wychodzic rozne dlugosci bo jest to cialo miekkie i wszystko zalezy od ulozenia a nawet od tego co sie danego dnia robilo. ja mam lozysko wysoko na tylnej scianie, mala narazie ulozona pupka do dolu, 24 tydzien wazy 700gr, musze lykac magnez i zelazo no i mam lekko grzybicza wydzieline wiec jeszcze przez tydzien czopki dopochwowe i mam zapomniec o basenie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalena,miałaś jakieś objawy przy skracaniu szyjki?Czy poprostu podczas wizyty dowiedziałas się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo kubusia- dobrze ze nic się nie dzieje, a te kłucie w pochwie to od czego? macie racje że to plaga te szyjki, ja tez mam rózne długosci sama nie wiem która prawidłowa identycznie jak u ciebie AIK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena111
Nie miałam żadnych objawów, żadnego twardnienia brzucha, odpoczywam dużo więc nie wiem skąd to się wzięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Ja jestem 30 tydzień to nie waży jakoś nadzwyczaj duzo wychodzi ze tydzień starszy jest ale to tylko waga niecj wazy tak do 4 kg:) aby byl silny. Aik ja tez tylko 62 ciuszki mniejszych nie kupuje. Gin mowil ze dajemy mu 7 tyg na przekrecenie i wtedy podejmiemy decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Coś zaboli coś pokuje bo rosnie musimy czuc ze jestesmy w ciazy ja sie balam czestotliwosci twardnien, troszke pewnie tez mojej paniki w tym bylo ale nic sie nie stalo 3 dni przyspieszylam wizyte i jestem spokojna tak to bym sie denerwowala jolka roznie bywa wiedzialam ze to nie porodowe bo od soboty juz dawno przy takiej czestotliwosci bym urodzila ale wolalam sprawdzic:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez lekarz mówi że w ciązy musi nas coś pobolec, nie ma tak że będzie wszystko cacy. A jednak jak coś się dzieje to się denerwujemy, w koncu chodzi o nasze dziecko. Dziewczyny ja mam dzisiaj cały dzien takie uczucie jakbym za chwile miała dostac biegunkę, oczywiście poczytałam w necie o parciu na o***t że to przed porodem i juz jestem spanikowana. Nie wiem, brzuch mnie nie boli, za wiele dzisiaj nie twardnieje, ale tak mnie dziwnie kręci w jelitach cały czas. Nie chce znowu przyspieszac wizyty bo lekarz wyznacza co 3 tyg a ja w między czasie jeszcze albo pojadę albo zadzwonie, bo coś mnie niepokoi i już się czasem głupio z tym czuje. I dzisiaj własnie tak się dziwnie czuje, raczej mi nic nie zaszkodziło bo na śnaidanie zjadłam tylko 2 kanapki a w południe pół jogurtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Flavia ja tez wczoraj latałam na kibelek 3 razy i rano dziś znów nie bój sie moze nasz jelitks przygniecione spokojnie:) nie czytaj :) przed porodem mi sie nie chcialo kupy:) i nie czulam parcia na tylek:) to nie regula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie juz nie będę czytac. malutki kopie ciągle, jest ułożony tak jakby po przekątnej może coś tam uciska. a dzisiaj sprawdzałam i kasa juz mi przyszła z ubezpieczenia:) cały czas oglądam rzeczy na allegro, juz poplątanie z pomieszaniem dostałam, nie mogę sie zdecydowac na kolory, najbardziej mi się podoba żółta wyprawka tzn posciel kocyk rożek, ale nie mogę znalezc w rozsądnej cenie takich ładnych żywych żółtych kolorów, najwięcej niebieskiego i zielonego. chyba wezmiemy jasno zieloną pościel w misie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamokubusia09 dpobrze ze wszystko ok białko w moczu moze swiadczyc o zatruciu ciazowym o infekcje a tez moze byc naturalne w ciazy jesli nie przekracza granicznychy wartosci swiadczy o obciazeniu nerek porpostru , ja dodatkowo mam jeszcze nitraty co swiadcza o obecnosci jakies bakterii , wiec mam na posiew mocz i na ogolne i zobaczymy czy cos wyjdzie , do szpitala nie chce sie klasc bo antybiotyk moge wziac w warunkach ambulatoryjnych wiec nie widze sensu aczkolwiek wiem ze klada ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamakubusia09 (30l)----24.05-----Dominik Początekczerwca (18l)--28.05----chłopczyk gość85-(28l)--------------29.05----- chłopczyk oczekująca(24l)---------30.05-----------Igor brzuchatka 28l---------- 01.06---------Laura mozeniejeden(18l)------02.06------dziewczynka asiula84 (29l)------------ 03.06----- nieznana ewinkaa (29l)-------------03.06-----------Staś maminia22-(22l)---------03.06-------chłopczyk agu_28 -(29l)-------------03.03-------chłopczyk esmi90 (23l)--------------04.06------chłopczyk Agata89R (24l)----------05.06- ---------Adam Flavia23 24l-------------- 06.06 --------Krystian A A A J (28l)-------------08.06-----dziewczynka onamama------------------10.06-----dziewczynka 87_asik (27l)-------------13.06 ---------Milenka Kruszynka3--------------13.06--------chłopczyk maałaa23-(23l)----------13.06-------dziewczynka tacia (30l)-----------------13.06---------chłopczyk mama3chłopców.-------15.06----------Leoś ilonek (25l)---- -----------16.06-----------Pola mamowa (20l)------------16.06----------Artur kasia2014 (23l) ---------16.06---------Sandra gochaaaaaa (27l)--------17.06 -----chlopczyk Justi2 (32l)-- --------------17.06 ------chłopczyk Jolka kolka( 32l)---------17.06.-----dziewczynka Nitka999(31l)--------------20.06---------Paweł swierszczyk(26l)---------20.06-------Nikodem marika-(28l)----------------20.06------nieznana 19magda91-(22l)---------21.06 ------Mikołaj Majaaa85--(28l)-----------22.06-----nieznana Angii91--(22l)--------------23.06-----chłopczyk Sisilka (28l) ---------------23.06 -----chłopczyk Gosiaczek201(23l)------23.06-----chłopczyk 33ona (33l) ----------------24.06-----chłopczyk spiacakrólewna-(22l)----27.06---- nieznana lacerta (31l)------- --------28.06 -------Marta AIK---------------------------29.06-----dziewczynka guziczekgg (29l)---------30.06------ nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wózkow Brzuchatka wyslalam joggera , i powiem ci tak zdenerwowal mnie ten wozek heh chcialam sie do niego przekonac ale niestety nie dosc ze zdejmowanie poszczegolnych elementów typu gondola spacerówka itp jest ciezko przyciski ciezko wcisnac i jakby chwycic objac gondole w tym samym czasi , skladanie tez cos sie cieło nie wiem czy to juz wyrobiony model ale jesli tak to kazdy pozniej taki bedzie a ja wybieram miedzy jumper ligth a tako city move ale raczej ten pierwszy bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
mamakubusia09 (30l)----24.05-----Dominik Początekczerwca (18l)--28.05----chłopczyk gość85-(28l)--------------29.05----- Michał oczekująca(24l)---------30.05-----------Igor brzuchatka 28l---------- 01.06---------Laura mozeniejeden(18l)------02.06------dziewczynka asiula84 (29l)------------ 03.06----- nieznana ewinkaa (29l)-------------03.06-----------Staś maminia22-(22l)---------03.06-------chłopczyk agu_28 -(29l)-------------03.03-------chłopczyk esmi90 (23l)--------------04.06------chłopczyk Agata89R (24l)----------05.06- ---------Adam Flavia23 24l-------------- 06.06 --------Krystian A A A J (28l)-------------08.06-----dziewczynka onamama------------------10.06-----dziewczynka 87_asik (27l)-------------13.06 ---------Milenka Kruszynka3--------------13.06--------chłopczyk maałaa23-(23l)----------13.06-------dziewczynka tacia (30l)-----------------13.06---------chłopczyk mama3chłopców.-------15.06----------Leoś ilonek (25l)---- -----------16.06-----------Pola mamowa (20l)------------16.06----------Artur kasia2014 (23l) ---------16.06---------Sandra gochaaaaaa (27l)--------17.06 -----chlopczyk Justi2 (32l)-- --------------17.06 ------chłopczyk Jolka kolka( 32l)---------17.06.-----dziewczynka Nitka999(31l)--------------20.06---------Paweł swierszczyk(26l)---------20.06-------Nikodem marika-(28l)----------------20.06------nieznana 19magda91-(22l)---------21.06 ------Mikołaj Majaaa85--(28l)-----------22.06-----nieznana Angii91--(22l)--------------23.06-----chłopczyk Sisilka (28l) ---------------23.06 -----chłopczyk Gosiaczek201(23l)------23.06-----chłopczyk 33ona (33l) ----------------24.06-----chłopczyk spiacakrólewna-(22l)----27.06---- nieznana lacerta (31l)------- --------28.06 -------Marta AIK---------------------------29.06-----dziewczynka guziczekgg (29l)---------30.06------ nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po wizycie u poloznej Nie powiedziala mi nic ciekawego czego bym nie wiedziala, pozatym moge powiedziec ze wiedze ma naprawde kiepska, chyba poszukam innej. Poopowiadala ogolnikowo a na kazde moje pytanie o jakiekolwiek sprawy, to opis ksiazkowy albo tak ogolny, ze to nawet dziecko wie. Jedyne co to posluchalam serduszka dziecka i to by bylo na tyle z pozytywow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuśki ;) jestem po wizycie u gina. uspokoił mnie synek ładnie rośnie, kazał łykać magnez b6, albo jeść :) gorzką czekoladę. . Właśnie zaczął się 26ty. Dzisiaj usg nie widziałam, jakoś tak wyszło. Ale wiem że wszystko w porządku. Mam już zwolnienie, kolejna wizyta za 3 tygodnie. Mamuśki chodzące na NFZ, poszłyście prywatnie na 3D? . Oczekująca jakbym tylko mogła to przesłałabym ci mój charakterek do walki z teściową. Ale nie mogę więc będę Cię bardzo wspierać. Nie wiem która z nas pisała, abyś ją nagrała na telefonie, ale to naprawdę dobry pomysł. . A jak nie to czas abyście się wyprowadzili, mąż może dojeżdżać aby pracować. A ty pewnie będziesz najszczęśliwsza na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Ja zaraz wieszać ostatnie pranie do 17 na podwórku a potem znoszę żeby nie zwilglo . U mnie pogoda wręcz letnia:-P Umylam sobie autko,wysprzatalam,wypastowalam ,jest śliczne i błyszczące;-) hehe... mam dość boli mnie teraz kręgosłup i ta bolaca kostka, ale poprawił mi się humor;-) Jak cały dzień jestem na nogach to nie czuje młodej żeby kopala ,bardziej się przeciąga ostatnio;-) Zjadlam bigos i teraz odpoczywam;-) Później może pocwicze;-) A pytałam notę wkładki testowe i nie ma nigdzie u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
mamakubusia@op.pl mam już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
sorry mamakubusia09@op.pl chyba asik na dwa:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
ciesze się Kasia, ze już masz lepszy humor:-) Ja się szykuje powoli bo na 17.20 jade na USG. Miłego popołudnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
To zobaczysz maleństwo;-);-) Ja swoją zobaczę za miesiąc,dopiero;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja bylam u rodzinnego i dal aby tabletki na gardlo i syrop.bede teraz wygrzewqac sie zeby wyzdrowiec.pojechalam z m po kuchenke o wybralam sobie i kupilismy okap.meble ogladalismy i trzeba na zamowienie zrobic.ja tez kupuje ubranka na62-68 a w lidlu u mnie juz niebylo pampersow same duze zostaly.maly kopie coraz mocniej i czuc glowke pod zebrami.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej, ja dziś umyłam okno w sypialni, efekt mnie nie zadawala-są smugi, ale po moich ostatnich przygodach wolę robić wszystko powoli jak żółw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×