Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Ewianka dziekuje za informacje moze sie przyda nie tylko mi ta informacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie a to nic sie nie stanie jak sie tak brzuchem ruszac bedzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Jolka kolka nie strasz, ja jeszcze nie spakowana i pedicure nie zrobiony hehehe oczywiscie żartuję:-) myślę,że oni wiedzą co robią i raczej nie chcieliby zaszkodzić maleństwu. Powiedziano mi wczoraj,że maluch ma coraz mniej miejsca i będzie sie rzadziej ruszał,co tez trzeba wziąć pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej ja się objadłam u rodziców:) mamy jechać na ognisko,ale chyba olewam, chmurzy się;) a była ładna pogoda mamo3chlopcow- ja też nie mam jeszcze ani jednej rzeczy, jestem w praawie 28 tyg., ale namierzyłam kilka sklepów stacjonarnych i za jednym zamachem wszystko kupimy:) ja na razie czekam na szafę, w piątek ma przyjechać i wtedy zajmę się ubrankami dla syna itp. mój mały leży główka w dół już bardzo długo,mam nadzieję,że mu się podoba ta pozycja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę,ze to dobrze jak dziecko nie zmienia połozenia,bo gdy często zmienia pozycje w brzuszku,zawsze jest ryzyko ze zapląta się w pępowinę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka, nie kupiłam jeszcze ale mi to i tak mało pomaga, zaraz wraca to paskudztwo :) moj mały już od 20 tygodnia jest głową w dół, ginekolog oglądał ostatnio szyje, czy nie ma pępowiny owiniętej, ale ze względu na to, ze ciagle ma czkawke, wiem, ze sie nie obraca i ciagle ma głowe na dole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszecie o czkawce a moj mial tylko raz i tyle.ja go czuje czesto ale delikatniej niz 2tyg temu.w piatek32tc i8miesiac bedzie sie zaczynac ale szybko zlecialo.ja zaraz bede jesc loda.a na kolacje kanapke z salata rzodkiewka,i ogrokiem.u mnie deszcz bedzie padal i takie duszno ciezko oddychac:/oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już po uczelni i po obiadku a jak odbierałam paczkę z paczkomatu to zaszłam do cerfura i loda sobie kupilam jejku jakie pyszności :D hehehe Ewinka to super że wszystko z dzidzią dobrze, mój to teraz chyba czkawke ma :D właśnie pije sobie kawkę rozpuszczalną bo bym padła normalnie :D Ja tak samo jak flavia, biorę sobie podusię między nogami i śpi się dobrze :) ale slyszałam, że ten rogal jest super :) U mnie w szkole rodzenia staniki do karmienia kosztują 50 zł ale popatrze również na allegro koszul oraz innych dodatków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w sklepie co pracowalam staniki do karmienia po 15zł, ja akurat zamówiłam na allegro. ale 50zł na pewno bym nie dała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem, czy w ogóle kupie, cycki jak piski mam, chyba kupie sportowy biustonosz i tyle. zjadłam kawałek murzynka, wczesniej pomarancze, czekam na zgage. A tak naprawde teraz tak mysle, ze chciałabym zeby mały już był na swiecie a ja mogła usiąść i sie napić zimnego piwa i tak posiedzieć z tym piwem, bez zgagi, ale niestety nie prędko to nastąpi, uwielbiam piwko zimne w lato, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz bym chciała , żeby mały był na swiecie, żebym mogła jak człowiek wstac i isc na zakupy albo coś zrobic bez sapania. lekarz powiedział że po 34tyg mam odstawic luteinę i oszczędzac się do zakończenia 35tyg. w sumie to zostało jeszcze troszke ponad miesiąc, żeby to tak szybko zleciało to by było fajnie. Ostatni miesiąc u mnie to juz pewnie będzie jak na szpilkach. ja kupiłam ten jeden stanik do karmienia 75c wziełam własnie boje się zeby nie za duzy bo te piersi mam malutkie, 1 mam tez sportowy. więcej nie kupuje. koszule do karmienia tez kupiłam 1, a drugą wezme zwykłą tylko z większym dekoltem albo coś na ramiączkach. Aj już nie mogę się doczekac tej mojej dzidzi:) A bolą was mięsnie brzucha? bo mnie bolą od tego kopania, maluch tak nózki wypycha że czuje zakwasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia ja tez biore luteine ,.. i chodzic nie moge w domu siedze...bierzesz 100 czy200?? Luteine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onamama- mam luteinę 50. i biorę 2x2 dziennie czyli 200 na dzien wychodzi. i 3x magnez. Ja mam zalecenie jak najwięcej wypoczywac, leżec. mało chodzic ogólnie nie przemęczac się. Praktycznie cały czas siedzę w domu, nigdzie nie chodzę.Wole spokojnie dotrawac do terminu niż szalec i pózniej zalowac. Jeszcze troszkę zostało ale już jestem spokojniejsza bo maluszek waży teraz juz ok 1600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wieksza dawke biore bo 200 a ty luteine masz dopochwowa tak?? Bo ja tak a to ty w ktorym tyg jestes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dopochwową, jestem w 30 tygodniu teraz i będę ją brała jeszcze do 34tc. A muszę brac ponieważ twardniał mi brzuch i z tego powodu skróciła się szyjka macicy. Na szczęscie teraz to ustało, szyjka się zatrzymała ale lepiej uważac skoro juz jest skrócona. A ty z jakiego powodu bierzesz luteinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez twardnial brzuch i skurcze mialam w sumie ctak od 16 tyg i w szpitalu tez lezalam z tego powodu ogolnie to w czasie tej ciazy 3 razy bylam w szpitalu 2razy w angli a raz w polsce a jak teraz z ta szyjka u ciebie ?? Masz krotka ogolnie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 2 razy leżalam w szpitalu. raz z powodu tych twardnień a raz z powodu złych wyników. Teraz szyjka w miare ok, jest skrócona na 2,7cm ale dalej dzięki bogu nic sie nie dzieje. gin na kazdej wizycie kontroluje.mam nadzieje ze tak juz zostanie do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Apropo szyjki moja jest podobno wiotka i ok 3 cm lekarz chyba nie chciał mnie straszyć. Wyczytalam w dr Google że można urodzić wcześniej itd ale staram się nie nakręcac nie dał mi nic i też nie powiedział nic w tym temacie ... ;( ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę luteina z powodu twardnień brzucha u mnie to jest tak napina się cały brzuch trzyma, jak puszcza to aż siku się chce jak idę i złapie to czasem muszę się zatrzymać, jak do tej pory nie wywołało to skrócenia szyjki a miękka to sobie jest od początku, mój gin tez na każdej wizycie monitoruje to ponieważ w pierwszej ciąży miałam zgładzoną. Ja biorę luteinę 2x2 następną wizytę mam 28 czyli w piątek a jutro zaczynam 32 tydzień. Któraś z was pisała że m wyprowadził ją z równowagi mój to robi dość często i tez nie kuma co trzeba kupić i przygotować matko boska najpierw było nie kupuj bo za szybko a teraz zdziwienie że tyle trzeba na raz, ech z chłopami:-) Kupiłam wczoraj ręczniki, a dziś w home and you kocyk była promocja -25%, powysyłam linki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi dawali kroplowki w szpitalu i nospe.. tobie pewnie tez podobnie...to ty w bezpiecznym tyg juz jestes ja 2 tyg mniej od ciebie jestem... a do lekarza co ile musisz chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam sprawdzana szyjke jak jestem na wizycie...teraz juz nie mam skurczy wczesniej mialam tak ze w nocy mnie lapalo...i budzilo w nocy teraz przeszlo... oby nje wrocilo...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczny kocyk i ręczniczki, ja zrobie może jutro zdjęcie i pokaże jakie ja mam, Mam dwa kocyki, jeden zielony, drugi mniejszy taki ecri i mysle, czy kupić taki gruby jeszcze, ile Wy kupujecie kocyków? w netto mają być takie grubsze za 29,99 jutro, a z reguły te koce koło 60 zł kosztują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata- ja mam 2 kocyki i rożek. i pościel do wózka także już nie kupuje. sądze,że mi starczy. ale czasem warto kupić na pózniej. taki kocyk jak troche poleży to przecież się nie zmarnuje :) jestem załamana z powodu pogody. Niby u mnie nic dziwnego, bo mieszkam w górach, ale wczoraj było tak pięknie. 15 stopni już cała przyroda ruszyła do przodu a tu dzisiaj jak nawaliło śniegu to mój facet pół wieczoru spędził na dworze z łopatą do odśnieżania. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej Flavia- ja od może 2 tyg.mam zakwasy pod prawym żebrem od małego,strasznie mi niewygodnie jednak byłam na ognisku,zjadłam tylko trochę kiełbaski,nigdy nie lubiłam takiej z ogniska była jeszcze jedna ciężarówka oprócz mnie a koleżanka urodziła dziewczynkę o wadze 4800 . coś czuję,że mój mały może być duży też;) -powiedzieli mi,że "ściagneło mnie na twarzy"- chyba ze starości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata ja ma 2 kocyki na zime mam po kubusiu mam posciel do wozka tez po kubie ale uzywałam ją w domu. MAminia a w jakim wieku jest twoj synek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×