Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Hej dziewczyny. Mialam dzisiaj robiona krzywa cukrowa. Na czczo74, po wypiciu 75gram ,2 godz pozniej 102. To chyba dobry wynik. Ja tez mam mokre plamy na majtach, chyba nietrzymam moczu to jest jakas masakra. Dziewczyny czy was maluszki tez kopia po zebrach mnie ciagle boli po tej stronie co watroba, jak dlugo siedze to wytrzymac sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mój malec dziś wkurzony cały dzień, bo na czczo miałam badania i fika jak szalony,ale wiem,że niezadowolony i zły....tak czuję, ciągle nie mogę się najeść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mi się chce pić dzisiaj, a siku robię często,czasami co godzinę,zależy jak mały się ułoży;) w nocy wstaję chyba już nawykowo: o północy, 1-2 rano, 3-4, pózniej 6-7 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, nie sugeruj sie tym, ile razy w ciagu doby sikasz. Mozliwe, ze za jednym razem wydalasz nawet pol litra, wiec bilans I tak wychodzi na zero. Duzo zalezy tez od tego, czy to dla Ciebie normalne, ze rzadko chodzisz na siku. Ale z lekarzem bym porozmawiala tak, czy siak. Ja dzisiaj wypucowalam caly dol domu, posprzatalam szafy I komody, spakowalam chyba z pol tony ciuchow i ksiazek, jutro zawioze je do miasta do sklepu z uzywanymi rzeczami. Perfekcyjna pani domu bylaby ze mnie dumna :-D Zbyt dlugo to odkladalam, ale jutro jeszcze odgruzuje pietro I spokoj. Maz ma w ten weekend skonczyc remont lazienki, potem tylko odswiezyc sciany w chalupie I fajrant. A ja w koncu, na spokojnie, wezme sie za kompletowanie wyprawki. Dostalam 25% znizki na butelki I wyparzacz z Aventu I 30% znizki na laktator, kupony dzisiaj przyszly poczta. Tez mam uplawy I w ogole takie uczucie, jakbym sie zesikala w majtki. Non stop zmieniam bielizne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mama3chłopców-ja też mam wrażenie że popuszczam,to chyba normalne, zwłaszcza jak zrobie siku pózniej wyjdę z wc i czuję kropelkę, taka natura w ciązy ;) ja używam wkładek , czasami wymknie się kropelka jak mocno smarkam.trochę krępujące,ale cóż wolę wkładkę niż wilgotna bielizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33ona, ja wlasnie wkladek nie moge, podobnie jak podpasek. Na cos w tym cholerstwie jestem chyba uczulona, bo mi sie wszystko na dole odparza :-D Czasami musialam sudocremu uzywac, bo myslalam, ze sie wsciekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mama3chłopców- a próbowałaś wkładek Bella?one są chyba najlepsze-bawełniane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo3chłopców dzięki za odpowiedź;-)przyuwazylam i faktycznie jak zacznę to nie mogę skończyć. Też mam tak że jak wyjde z łazienki to coś mi poleci,itd. Też chodzę non stóp we wkladkach bo bym nie nadazala zmieniać bielizny. Ja niemoglam używać podpasek z alwaysa,zawsze bralam bella i było ok. Always mnie bardzo uczulal ,krostki ,luszczaca się skóra,swiad ,masakra.... Mamo3 nie przemeczaj sue za bardzo rozłóż na badania2 dni takie pracę ,w końcu to ostatni trynestr;-) Wszystkie już jesteśmy na ostatniej prostej? Ja wciąż cierpię na dziasla do tego czuje jakby mnie żeby zaczynały boleć. Jutro pojadę po antybiotyki,moja gin mówiła coś o amotaksie,czyjeś bezpieczny?wiecie coś na jego temat?proszę o wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja sikam duzo i czesto jak jestem zajeta to mniej, nie wiem czym to jest spowodowane. Mam pytanie czy wy też macie takie zmienne nastroje ja sie zachowuje jak wariatka:(, kurde druga ciaza wiem czego sie spodziewac a humorki mam moze tej luteiny brac mnie to w sumie hormon zobacze jak bedzie jak bede brac po jednej czyle dwie dziennie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znacie jakieś domowe sposoby na bol gardla ?? Od tamtego tyg zmagam sie z bolem lewego migdala. Bylam u lekarza i przepisal mi antybiotyk Duomox, ale powiedział zeby go brac w ostatecznosci.. ssam herbitussin, fukam tantum verde i acatarem, ale zbytniej poprawy nie widze :( Co do matury to jak zdaze to podejde, ale mnie wiem jak to bedzie. Mój Maly pierwszy raz dostał dzisiaj czkawke, bylam w szoku. Maz byl zachwycony bo było widac glowke i nozki :)) Z początkiem kwietnia zaczynamy 8 miesiac :D Ale ten czas leci !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Kasia, ostatnio mój mąż wszedl w dyskusje z lekarzem na temat antybiotyków w ciąży, powiedział,ze na tym etapie gdyby dziecko bylo poza brzuchem również dostawałoby antybiotyki,ze nie nalezy sie ich bac bo w większości przypadków dolegliwosci mamy są o wiele bardziej niebezpieczne i niekomfortowe dla dzidziusia niż antybiotyk... myślę,ze nie ma co sie zastanawiać,już wystarczająco sie nacierpiałaś:-( . ja używam wkładek naturella, maja dobry klej, są cieniutkie i naprawdę komfortowe i nie są sztuczne. . ja albo źle spalam, albo mnie zawiało,nie mogę ruszać szyją bo bardzo boli:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33ona, Kasia I Ewinka - dzieki za podpowiedz. Nigdy nie probowalam Belli ani w ogole niczego innego poza Always, chyba czas to zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie,ja wczoraj szybko zasnelam i spalam jak nigdy do6 ale siku w nocy bylo3razy:/mi tez poleci cos jak sikam i musze nosic wkladki podpasek nielubie wole tampony.pytalyscie o antybiotyk ja bralam duomox na nerke wzielam chyba5tabletek.dziewczyny co kupujecie na odparzenia?kupuje ktoras zasypke?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Stawiam kawusie bezkofeinowa i witam sie pieknym sloneczkiem, jak sie ciesze ze taka piekna pogoda bo od kilku tyg albo snieg albo deszcz tylko. Dzis w nocy pobilam chyba rekord co pol godzinki wstawalam do toalety ehhh. Ja dzisiaj zaczynam 30 tydzien. Brzuch strasznie ciagnie w dol, nie czuje ze boli ale jest troszke niekomfortowe uczucie. Co do wkladek higienicznych takze slyszalam ze bella jest dobra. Ja na szczescie nigdy nie musialam uzywac, teraz tez jakos bielizne mam suchutka. Procz ostatniej malej wpadki, dobrze ze bylam w domu hehe kichnelo mi sie no i polecialo po nogach, mimo ze nie chcialo mi sie siusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje linomag na odparzenia podobno jest bardzo dobry bede miala tez bepanthen awaryjnie jakby mocno sie odparzala no i na sutki ;) mam jeszcze zapas kremow f18 to tak na codzien chyba... Aaaj ja tez nie raz boje sie kichnac bo moze cos poleciec :/ mam nadzieję ze po porodzie bedzie lepiej a nie gorzej... Dziewczyny ktore mowily o bólu spojenia lonowego co mowia wasi lekarze? Ja wczoraj z moim rozmawialam i tak mi nacisnal na wzgorek i pachwiny ze myslalam ze z fotela spadne tak mnie bolalo sprawdzal chyba czy bardzo sie rozchodza te kosci, powiedzial ze mam wiecej odpoczywac a jak te dolegliwosci beda sie poglebiac to w takich przypadkach robi sie cc ;( :/ bo mose dojsc to pekniecia czy cos wiec nie do konca jest dobrze jak to boli a ja nieraz nie umiem sie ruszac i zrobic kroku. Teraz sie boje ze jak bede rodzic sn to peknie mi ta chrzastka a to ponoc masakryczny bol i 3 miesiace lezenia bez ruchu. Zestresowalam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczatek czerwca na gardlo chyba tak jak dziewczyny pisaly to plukanie woda z sola jedynie ale nie wiem czy nie lepiej wziac antybiotyk, zalezy jak bardzo Cie to boli. Tak jak ktoras dziewczyna juz mowila czasem to mniejsze zlo niz stan zapalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Dzisiaj wstalam wcześniej,bo wczoraj wieczorem męczyłam sie strasznie z zaśnięciem... ja do pupy ba co dzień będę używała oliwki lub alantan, jeśli pojawiają sie odparzenia zastosuję sudocrem. Ostatnio byla dyskusja o specjalnych płynach do kąpieli, czytałam i jest udowodnione,ze póki skóra nie ma problemów nie powinno sie używać na zapas kosmetyków do wrażliwej czy suchej skóry,bo przez to skora problemy zaczyna mieć. I ja i mąż mamy normalna skórę,zobaczymy jak bobas, póki co zakładam,że będzie ok. . a u nas pogoda zupełnie odwrotnie, wieje i pada:-( ja jeszcze pod kołderką ogladam ddtvn:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja byłam rano na krwi i moczu i się delikatnie mówiac zdenerwowana,bo w godzinę dwie pielęgniarki pobrali krew 7 osobom! Masakra jakaś . Naszych nie ma bo pojechały się szkolić czy coś,jeden gość siedział 15 min i wyszedł mega zły. Ewinka dobrze mówi twój mąż w sumie ma rację;-) dziś jest troszkę lepiej i sama nie wiem czy jechać po ten antybiotyki czy nie... Ja zjadłem i leczę narazie . U mnie deszczowy i brzydki dzień się zapowiada... Nie mam pomysły na obiad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Cześć Kasia, to mówił lekarz, a mąż sie wypytywał:-) ponieważ wczoraj był leń obiadowy i pierogi z pierogarni, to dziś bardziej zdrowo, ale nie żebym miała sie napracować,bo warzywa na patelnię +pierś z kurczaczka(smażona na patelni bez tłuszczu z przyprawami). dzisiaj chcę jechać na małe zakupki, w kapahl jest promocja 2+ 1 gratis ubranka dla dzieci, no i mam kilka kuponów do h&m ważnych do jutra... Ale pod kołderką tak fajnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kicham to krzyżuję uda i zaciskam je-żeby nic nie poleciało i to działa.U mnie nie pada,ale wieje i zapowiada sie ponury dzień.Popołudniu zebrania w szkole i w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam wodniste upławy, po nocy jak wstane to wylatuje ze mnie biały płyn po luteinie. Lekarz mowił że po tabletkach dopochwowych tak własnie jest. nie ma co się przejmowac. też noszę wkladki albo te cieniutkie podpaski. od jakiegoś czasu po jedzeniu boli mnie brzuch, teraz tez zjadłam kanapki i już zaczyna mnie bolec, zaraz pewnie bede musiala leciec na kibelek. przewaznie z rana tak jest że brzuch zarżnie jak przy jelitówce. słyszalam że te kości mogą pęknąc podczas porodu sn ale aż tak negatywnie ise nie nastawiam , poza tym mnie nie boli spojenie tylko biodra. Po jutrze mam wizytę to powiem lekarzowi że bardzo nisko czuję główkę dziecka na linii majtek i rączki przy pachwinach. czy któras z was też czuje nisko główkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia Ja tak wlasnie mam strasznie nisko czuje dziecko i do tego taki napor straszny czasem nawet klucie. Jak sie poloze i poleze to przechodzi, najgorzej jak pochodze troche, ale ja w miejscu nie umiem usiedziec to jest najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Tak, ja tez czuje główkę na wysokości linii majtek, ale to moim zdaniem zupełnie prawidłowo i naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Aaj no wlasnie, bo dzidzia naciska na szyjkę, ja ostatnio o tym gadałam z lekarzem i mówił,że to naturalna dolegliwość ciąży. Chyba,że cos się dzieje z szyjką. Ale szyjka o długości 2,5 jest jak najbardziej prawidłowa, ja mam trochę ponad 3 wiec sie nie martwię. rozwolnienia są po magnezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naporu nie czuje bo prawie cały czas leżę ale jak maluch zaczyna ruszac główką albo rączkami to czuje że jego główka jest bardzo nisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuśki. 33ona dziękuję za pocieszenie, m dostał pracę więc jestem trochę spokojniejsza. A szybę chyba uda nam się założyć jeszcze w tym tygodniu, teraz jeździmy autem moich rodziców. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczatek czerwca- wez sobie cebulę i podziel ją na takie warstwy. wrzuć ją do garnka i podgotuj, ale tak żeby była ciepła a nie gorąca. potem przyłóż sobie ją na szyję w okolicach gardła i migdałow czyli tam gdzie dokladnie Cie boli i obwiąż to sobie jakimś bandażem lub chustą tak, aby ta cebula Ci nie spadała a trzymała się skóry. trzeba ją co kilka godzin wymieniać i nie zdejmować tego. zacznie Ci też smierdzieć skóra cebulą i Twój mąż nie będzie chciał Cie całować :P ale mi ten sposób wyleczył zapalenie gardła i zapalenie dziąsła w ciągu 1 nocy. a tak w ogóle to cześć wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Początek czerwca ja brałam duomox w grudniu czyli jeszcze w pierwszym trymestrze, mój gin powiedział że bardzo dobrze bo choroba może więcej krzywdy wyrządzić dziecku niż antybiotyk. A duomox podaje się już małym dzieciom. Ja niestety miałam anginę, więc tu się już inaczej nie dało. Ale na gardło mogę ci polecić tabletki do ssania dla ciężarnych, coś na P. Ale pełnej nazwy nie pamiętam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×