Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

no ale fajne ceny tych rzeczy :) też mam taki kocyk na głowke z mikrofibry, ale pisze, ze to do kąpieli, więc nie wiem, chyba do wycierania taki miękki, uwielbiam oglądac takie rzeczy, już mi też zaczyna bić na łeb chyba :) pościelke musze jeszcze jedną kupić, ale ja bym chciała z ochraniaczem :) mam taką : http://www.3kropki.pl/p/komplet-poscieli-ankras-6-el-konik-bezowy-135/100.html ale boki są z paseczkami, nie gładkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile paczek trzeba kupic tych wielkich podpasek? i podkładów na łóżko po porodzie? a wkładki laktacyjne? nie wiem ile sie tego kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Puscilam sobie muzyke mozarta i moja dzidzia zamiast sie uspokoic to sie rozszalala w brzuszku, ale tak jej sie spodobala albo wrecz odwrotnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu najlepiej udaj się do zus i zapytaj, ale interesowałam się tym kiedyś i czytałam, że w takiej sytuacji przysługuje cały roczny urlop. Płaci zus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładna ta pościel i szczerze mówiąc nie droga ;) ja to w kwietniu zawezme się za wszelkie dodatki chciałam teraz ale czekam na pieniądzę ale nie wiem czy dostaniemy z mężem bo coś szef kantuje :/ ale cóż ... Ja to spałam w miare ale mąż się przeziębił i obudził ;P mnie ostatnio boli krzyż ... i muszę troszkę leżeć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FLAVIA,ale cudne te kocyki i pościel:-)Ja kupiłam wanienkę różową z motywem Disney'a.Po chłopcach miałam białą wanienkę,ale pękła bo dzieci nią rzucili podczas zabawy i wywaliłam.Pościeli mam kilka kompletów,ręczniki też mam po synkach,takie z kapturkiem z misiem koala.Muszę tylko kupić podgrzewacz do butelek,smoczki,oliwkę.Pampersy mam jedną paczkę z Rossmana Baby Dream.Wózek mam,ubranka na pierwsze tygodnie tez mam.Łóżeczka dwa.Jedno bedzie stało na piętrze domu,w sypialni.A drugie,na dole domu,w dużym pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agata ja mam2paczki tych podpasek duzych dziewczyny mowia ze wystarczy,wkladki laktacyjne mam z belli jedna paczke,2podklady na lozko(u mnie w szpitalu daja).oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja jestem troche wystraszona bo w mojej okolicy panuje sepsa, niedawno zmarła młoda dziewczyna jakis tydzien temu, a sobote 3 letnie dziecko w szpitalu dzieciecym. Ja się bardzo boje że ten wirus będzie się rozprzestrzeniał w szpitalach. Mamo kubusia słyszałaś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia,nie każdy zachoruje na sepse.Organizm musi być bardzo osłabiony,wyniszczony,podatny na infekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie cudowna pogoda słońce i 21º w cieniu ;) właśnie wróciłam ze spacerQ aż się wracać nie chciało ;) ale zaczol mnie brzuch a raczej podbrzusze boleć maleństwo jest ułożone główka w dół i albo on mnie tak ucieka albo nie wiem ale chodzić nie mogę ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia nie bój sie sepsa nie zaraża sepsa wytwarza się w osłabionym organiźmie możesz się zarazić bakteriami jakie ja wywołuja ale u ciebie moze to byc np zapalenie płuc u ciebie te bakterie nie musza wywolac sepsy jakos tak. Słyszałam o tej 3 letniej dziewczynce z calego serca wspolczuje rodzicom o jakiejs dziewczynie nie slyszalam, ale to nie ma tak ze sepas panuje w regionie w kazdym szoitalu na intensywnej terapii jest podejrzewam sepsa. Nie wiem czy dobrze mówie niech się wypowiedza mamy pracujące w medycynie jak to jest. Co do szpitalnych podarunków to jak rodziłam kube dawali takie pudełko/ teczke i tam jakieś próbki były nie pamietam co ale nic super:). Flavia jak bede juz rodzic to zapytam czy ktoras dziewczyna to ty:) Aik nie miej depresji ze maly ja mam raczej ze duzy:). Spokojnie dzidzia sie ułożyła :) i jest jej napewno wygodnie:). Ja tez czekam na kase i kupie juz wzzystko fajna cena wanienek skorzystam z allegro chyba posciel kupilam firma troll niebieskie misie a dwie inne mam po kubusiu z amy polecam jakosc super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam że sepsa najczęsciej atakuje jak organizm jest po antybiotyku albo jakiejs infekcji. Ale nie będę o tym w ogole myslec bo tyle tych chorób że zwariowac można. Wczoraj był pogrzeb ten małej dziewczynki, coś strasznego. Mój maluch własnie sobie energicznie poskakał po pomarańczach a mnie teraz brzuch pobolewa, teraz on juz się tak mocno wypycha ze pozniej mam brzuch obolały takie mięscie brzucha zmęczone. Przyszedł dziś materac do łózeczka, jest dosc gruby, ale nawet nie odwijałam z opakowania bo jest tak fajnie złożony ze narazie go zostawie dopiero jak będzie łózeczko to rozłożę mamo kubusia może będzie taki przypadek że się spotkamy na sali jak urodzimy maluchy. Ja teraz na sali leżalam z dziewczyną której nie widziałam 15 lat i taki przypadek że przywiezli ją na moją sale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak uwazacie lepiej kupic leżaczek do 9kg czy do 18kg. Ten drugi ma takie grubsze porządniejsze nózki i wystarczy na dłużej. Ale tak pomyslec realnie 18kg to jakoś 3-4 latka. czy 4 latek będzie chciał jeszcze siedziec w takim leżaczku? chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Byłam w środę na wizycie i okazało sie ze mam niedoczynność tarczycy. Muszę brac lekarstwo. Mam nadzieję że to nie będzie miec wpływu na dzidzie. Oczywiście mam anemie. Musze brac żelazo. W ostatnie 4 tyg. przytyłam nie cały kilogram. Z ostatniego USG termin wyszedł na 14.06 niewiem czy dzidzia wolno rośnie. Miałam nadzieje ze urodze początkiem czerwca. Mam pytanie jest jakas mama z podkarpackiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam do 9kg potem zmienisz na krzesełko do karmienia. Udało się zrzucić moje zdjęcie brzuszka:-), zaraz wyśle, raczej brzuchola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tarczycy to się nie martw ;) te leki nie mają wpływu na maleństwo ja biorę je od 3 miesięcy a z maleństwem wszystko dobrze ;) Mi też udało się wysłać zdjęcie mojego wielkiego brzuszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie śliczne brzuszki ;) Mi mama z babcia mówią ze mi się obniżył, nie wiem nie zauważyłam tego choć czuje jak siedzę że bardziej mi się opiera na udach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja kupuje leżaczek taki do 9 kg, zeby zobaczyc czy mały w ogóle będzie chciał z tego korzystać. kupiłam ostatnio kilka rzeczy na allegro dla małego, taka byłam zadowolona, ale mój entuzjazm opadł , bo dostałam niby potwierdzenie wysłania towaru , ale paczka coś dojść nie może... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Mi sie strasznie kreci w glowie, chyba jutro bedzie lalo. Bylam na zakupach, kupilam chusteeczki z biedronki. Zjadlam pyszne kopytka a teraz leze. . Maz posprzatal szafe komandor, oczywiscie smial sie ile rzeczy powinnam wyniesc do pracy. . Gosciu o rocznym macierzynskim zglaszasz pracodawcy a on do zusu. Tak powiedziala mi moja kadrowa. . Flavia piekne rzczy. Zyrafa rwelacja. Oczekujaca a jak sie czujecie? Mozeniejeden odezwij siee co tam u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej dziewczyny ja dzisiaj zemdlałam na wizycie u ginekologa, na krześle,Ostro:( - mam skierowanie drugi raz na glukozę CZY WY TEŻ MIAŁYŚCIE 2 RAZY GLUKOZĘ ROBIONĄ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie mieszkam bardzo daleko od zusu,takbym podeszła i bym się dowiedziała co i jak,kurcze...mi kadrowa mówiła ze zus będzie płacić do 20 tygodnia,ale mam jeszcze nadzieje że się okaże jednak ze macierzynki będzie płatny jednak do roku bo przecież weszła jakaś ustawa ...ehh d**e wam tylko zwracam ale to dlatego że serce mi się kraja ze bede z maleństwem tylko 20 tygodni bo z czegoś trzeba zyć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ale w czym rzecz?Gościu jeśli masz umowę do 31 marca to zostaje ona automatycznie przedłużona do dnia porodu, nastepnie macierzyński wypłaca zus, jeśli wybierasz sie na rok to jest płacone 80%, jeśli na pół to 100%. Bez względu na to ile przepracowałaś w danej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Mam juz wyniki glukoza na czczo 83 po wypiciu 75gr po 2 h 107, czyli z tego co wyczytalam ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewinka,dzięki za info,odrazu mi się chumor polepszył :-) :-) :-) i powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc awiesz co to telefon? wystarczy zadzwonić do inforamcji zus i tyle do telefonu tez masz za daleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33ona ja mialam raz tylko glukoze.my czujemy sie dobrzre tylko maly uciska mi na trzustke i pecherz i jesc nie daje i siku ciagle sie chce.maly chyba czuje ze do domu idziemy.pewnie za miesiac znowu tu trafie na wymazy i umowic cesarke.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość skoro jesteś taka madra to dlaczego się nieujawnisz? bo co boisz się? bo cie dziewczyny poznają jaką jesteś zołzą! niepytałam ciebie o zdanie tylko mam które mogłyby cos wiedzieć na ten temat,więc po co te nerwy? forum niejest twoją własnoscia to po pierwsze a po drugie mam tel kom w domu i na dodatek ci powiem że swój ;-) przestań się czepiać bo forum jest po to by sobie pomagać jestem przekonana że jesteś jedną ze stałych piszących tutaj tylko się obawiasz dziewczyn bo by cie zjechały za takie dziecinne zachowanie,wydoroslej i zachowuj się bo kultura tego wymaga!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×