Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

ja na początku bede uzywala tanich pieluszek np.dada bo noworodek na początku mało siusia.Jak dzidzia bedzie miała np.6-7 miesiecy,to bede kupowala oryginalne pampersy bo sa najbardziej chłonne a dziecko wtedy duzo siusia.Inne pieluchy przemakają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bo sudocrem jest na odparzenia juz a nie przeciw trzeba uwazac i nienaduzywac kremow z tlenkiem cynku i dla dziewczynmek absolutnie nie smarowac warg sromowych tytmi preparatami , na szkole rodzenia odnosnie obcinania paznokci mowili zeby nie wczesniej niz 3tyg od narodzin bo podobno same sie odlamuja :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Agata-tak samo położna nam mówiła apropo pupy. Ręcznik dla dziecka mam wymieniony jako część tego co trzeba zabrać, a co do paznokcie tak jak u Asik mowili,ze piierwsze same sie wyłamują,a juz na pewno nie żeby obcinać w szpitalu tylko w domu, chodzi o jakieś bakterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a tej kolezance położna kazała obciąć, tzn ona sama obcieła bo miał za długie, nie wiem jak to jest... Teraz czytam o termometrach i też fatalne opinie maja te do czoła i ucha, źle mierzą, jedyne co to są wygodne, a po co mi coś, co nie spełnia najważniejszej funkcji czyli pomiar? chyba kupie taki zwykły do dupci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rteciowe wycofane dawno w UE , ale sa z inna substancja albo elektroczniczne , i takie najlepiej mnierzyc w pupie i 0,5 stopnia odjac a co do paznokci to dzieci z reguly rodza sie z dlugimi ale po to te niedrapki sie zaklada , lepiej tak wczesnie nie obcinac to takie wrazliwe zeby plytki nie uszkodzic a juz tym bradziej w szpitalu kiedy czlowiek nie mysli napewno o paznokciach uwazam ze to absolutnie nie miejsce i czas na to ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata a skad jestes bo tak mnie zaciekawila zupa z kalarepy bo nie jadlam nigdy i czytam teraz przepisy ze na śląsku jest popularna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego dziewczynom nie wolno warg smarowac ? To ja też na początek zdecyduje się na dade a potem zobaczymy. Ja kupię kosmetyki z hippa. Ale oliwek też a na odparzenie bepanten. Ale będę go używać jak oskarżenia będą. Jolka jak skurcze? Oczekujaca jak się czujesz?jutro wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szkole rodzenia mowili ze sklejaja wargi sromowe i dochodzi do zarastania podobno problem masowy , az firma produkujaca sudocrem puscila swego czasu spostowania i wyjasnienia jak nalezy ta masc stosowac , bo w sumie to nie wina masc tylko jej nieumiejetnego stosowania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka ale ja nie mówie o rtęciowych, tylko np elektronicznym dla dzidziusia są specialne z miękką końcówką :) ja jestem ze śląska, mieszkam niedaleko Katowic:) ja tam kalarepe wcinam nawet surową, a zupka pyszna i szybka, ale na udku, nie na kostce rosołowej. Co do paznokci, nie mam zielonego pojecia, nie znam sie na tym:) dziwna położna widocznie, skoro sie nie powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Agata89 ja tez jestem ze ślaska. Gdzie rodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia jutro wizyta bo ordynator mnie wypuscil wczoraj bo mialam wizyte ustalona.ma sprawdzic szyjke i wypelnic mi dokumenty do przeluzenia zwolnienia.ja coraz gorzej znosze ciaze.brzuch sie obniza ciagle chociaz pani na targu powiedziala ze mam ladny i nieduzy.kregoslup boli i krocze,skurcze tez sie pojawiaja.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obcielam w domu a tak zakladalam lapki niesrapki bo kubus mial cała buzke wydrapana:). Wlasnie myslalam zeby nie kipowac nozyczek ze kuby obetne ale piszecie o zarazkach nie chciakam zaoszczedzic tylko zeby nie przesadzac z higiena ale chyba kupie na ostatnich poswiatecznych zakupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca ja tez juz jestem zmeczona, mam dosc ale jak wszystkiego w zyciu rozwiazania tez sie doczekamy:). najlepszy termometr jest elektroniczny pod paszke i do pupy te do czola ucha sa niedokladne, w uchu 39 na czole 35:). moze mam jakis beznadziejny mam babyono ale nie uzywam go. Oby sie nie przydaly za szybko:). Ja mam poki co pampers 1 dwie paczki i w maju kupie juz rozmiar 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamakubusia czemu beznadziejny? ja kupie ten babyono własnie, tak jak piszesz, oby sie nie przydał.Gość 85 na Goduli planuje, w Rudzie Śląskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata z jakiego miasta jesteś? Ja do katowic mam 30km. A jaki termometr najlepszy bo ja myślałam o takim elektronicznym do czoła,ale jak piszecie że kocha,to jaki warto kupić? Oczekujaca napisz jutronjak szyjka . Ty się zaraz rozwiazesz to ci ciężko;-) ale nos jak najdłużej. Ja znów czuje mała tak strasznie nisko jakby ręce miała na wylocie ,i boli to klucie . Oczekujaca kluje cię tak w środku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia dam znac jak po wizycie ale to wieczorem.ja czuje klucie i takie parcie a w spojeniu jak by rozrywalo mi na pol poprostu tak boli rozchodzi sie.mam nadzieje ze wytrwam2tygodnie jeszcze chociaz ale juz ani lezec ani siedziec.siku co pol godz chodze tak cisnie mi glowka i raczkami lapie ze sprawia straszny bol.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
oczekujaca- kurcze u Ciebie to tuz-tuz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beznadziejny jest ten do ucha/czoła jak dla mnie nie mozna dobrze zmierzyć najlepsze sa te pod paszke. Sgata a ty chceszten do czoła/ ucha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Oczekująca,mnie tez spojenie boli jakby się rozrywało, straszny ból. Najgorzej jak z łóżka się wstaje, albo w ogóle z pozycji leżącej:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termometr braun, elektroniczny, taki do uszka I jestem z niego bardzo zadowolona. Temperatura w uc****est bardziej dokladna, nieco zawyzona, niz z czola albo pachy, bo w ten sposob mierzy sie temperature skory, a nie ciala. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny.dzis noc tragedia przekrecalam sie z50razy bo brzuch bolal.mleko zalalo mi cala koszulke i poszewki.bol cholerny wlasnie jak przekrecam sie i wstaje.dzis wizyta pewnie po swietach wroce do szpitala i zostane do konca.maly spi jeszcze ale pewnie sie rozbudzi zaraz.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej oczekująca idz do lekarza,albo na pogotowie, nie mogę czytać o Twoim bólu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
może u Ciebie już coś się dzieje? ból to niedobrze, to,że zakłuje to pikuś,ale jak cały czas boli......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33ona jade dzis na wizyte na16wiec sie dowiem co sie dzieje ale przypuszczam ze szyjka sie skraca i gin znowu wysle po swietach na szpital.jak rozchodze sie to mniej boli ale nadal.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wogole tesciowa mysli ze ja wszystko kupie porobie na swieta a ona aby gosci sprosi sobie,to jest w bledzie.ja upioke dla nas2ciasta i tyle salatek nierobie bo niebede sie meczyc.wczoraj prala firanki i cala lazienke zalala bo wlala plynu do prania.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my wczoraj kupiliśmy wózek 4 in 1 wraz z fotelikiem samochodowym :) Jesteśmy bardzo zadowoleni :D Oczekująca powiedz koniecznie lekarzowi co z Tobą się dzieje. A z teściową to olej kobietkę :D i nic nie rób , musisz odpoczywać ! A ja zauważyłam, że mi jest coraz ciężej chodzić ... obciążenie to na pewno ale nogi strasznie bolą. Jeszcze miesiąc dać radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na swięta robie tylko jaja w majonezie,a reszte teściowa-jak co roku.Do stołu zasiądzie 12 osób.Wiec jedzenia musi byc nie mało.U nas pada,pochmurno.Brzuch mi twardnie,ale skoro wszystko jest o.k to nie martwię się.Dzidzia się rozpycha i to tez jest takie nieprzyjemne bo trochę boli i zaraz brzuch twardy.Jescze 7 tygodni i będzie po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ją miałam tragiczną noc, bardzo mnie kaszle ,schodzi mi flegma i mnie to dusi i nos zatkany . Do tego wieczór strasznie mnie kulo, a w nocy spać że nie mogłam tak mnie biodra bolały i nogi do kostek to jest jakąś tragedia,jakbym miała połamane nogi taki ból. Oczekujaca a nie możesz przyśpieszyć wizyty? Wg mnie ty do końca kwietnia się rozwiazesz bo bardzo szybko to u ciebie idzie. Emsi a jaki to wózek 4w1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×