Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Sisilka
Kasiu trzymaj sie, na pewno wyzdrowiejesz, ja ostatnio z przeziebienia wychodzilam dwa tygodnie. . Ewinka kurcze jaka niespodzianka, moj m nawet by na to nie wpadl. A zeby zrobic mi zdjecie w ciazy, duzego juz brzucha to bylby cud. To ja go prosze o spacer nad morzem i zeby fotki popstrykal. Ale jest kochany. Wwczoraj wziol zdjecie usg malego, na ktorym widac buzie, pokazal swojej matce. Podobno sie wzruszyla, bo pierwszy raz widziala usg. Az wyciagnela dwie stowy. Wczoraj rozmawialam ze swoja mama na jej temat, dostalam kilka dobrych rad. Ale moja mama rowniez twierdzi ze to ona powinna pierwsza wyciagnac reke. Ahhhh tesciowa. Pewnie jeszcze nie raz bede sie wkurzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka daj znac i polez troche jak mozesz ja tez mialam czesto twardnienie niebalam sie ich a teraz sie boje doprowadzily do skrocenia szyjki wiec 2 tyg troszke ostroznosci i stresu mam potem juz bezpieczniej bedzie. Ewinka wow zazdroszcze moj m i niespodzianki niestety to 2 rozne sprawy:). Super niespodzianka:). Kasia jak goraczka spadla bedzie lepiej ja nie wiem jak odczuwa dziecko nasze choroby mi lekarka pediatra mowila zeby sie nie martwic tylko zdrowieć a gina nie putalam nigdy o to. Co do ruchow ja zaczynam miec obawy ze dziecko gigant bardzo sa silne i takie zdecydowane. A co do zalatwiania sie wstalam dzis o 2 w nocy potem my sie zanim usnelam i tez uz jais czas temu slysze "mamciu juz ranek:)" Wczoraj byla tesciowa ogladala wyprawke i powiedziala wszystko za duze nie komentowalam wole miec wieksze i za miesiac nie latac i kupowac znow bo zwyczajnie nie mam na to kasy, ale jeszcze dokupie jakis 2 pak pakacyków. Wszystko mam 62 rozmiar wiec chyba ok:). Moj m bierze urlop od momentu jak zaczne rodzic zeby byc z kuba w domu a wsi jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
ewinkaa- wow, nawet nie słyszałam o takich niespodziankach, tylko pilnuj ciśnienia;) hehe. bardzo miła sprawa:) dziewczyny u mnie mały cały czas się rusza,wypina pupę albo głowę, chyba mu ciasno się robi, a dzis w nocy to chyba w poprzek się położył, taki mały grubas:) -jak piecze cewka to niedobrze,dziewczyny pijcie jak tylko macie pragnienie,nawet łyczek-mi ostatnio się pić chce, nie piję litrami,ale małe łyki dobrze na mnie działają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w dzien wogole nie lezę.Duzo siedzę,ale jakos nie lubie lezec.My juz po mszy,dzieci mieli radochę z palmami.Tylko pogoda nie dopisała,pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka co za niespodzianka, zazdroszcze, moj by w zyciu nie wpadł na takie coś, o robieniu zdjęć nie wspomne. Tesciowe, teściowe, to temat rzeka, he he, moja jest ok, teraz w ogóle jej nie ma, ale dzowni, jak sie czuje itp. Sisilka a jak tam Twoj mąz, znalazł prace? Ja mam taki ucisk na dół jak gdzieś daleko ide, tak mnie głowa ciśnie, to jest nieprzyjemne i mam parcie na mocz, choc nie chce mi sie sikać, czuje jakbym miała popuścić, i boli mnie, taki ucisk bobasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej widze ze naszym maluchom zachcialo sie imprez, moj cala noc ;) sie rozpychal. Teraz tez daje popalic. Agata niestety u nas na jedno wolne miejsce jest dwudzieeestu chetnych. Ale niee poddajemy sie, m wytrwale szuka. Bedzie dobrze. Jutro jade do kolezanek po ciuszki dla malego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinkaa ale czad :D ja wiem że moje przyjaciółki szykują cos w majówkę ;) Uświadomiłam sobie że za miesiąc już będę mogła się Wszystkiego spodziewać że może to będzie ten czas ze maluszek będzie chciał już wyjść na świat ;) Kiedy to zlecialo to nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
erwinka ale mialas super niepodzianke od znajomych i rodziny:)ja wrocilam do domu wypuscili mnie bo we wtorek mam do lekarza.maly jak rusza sie boli jak cholera do tego bol kregoslupa straszny.moj m wysparzatal na gorze podlogi pomyl i ,ma dywan prac.az milo:)wynik na paciorkowca mam ujemny wiec nietrzeba podawac antybiotyku przed porodem.milej niedzieli.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Podczytuje was o tych tesciach i az czasem wierzyc sie nie chce jak oni was traktuja i jacy sa. Nie wyobrazam sobie gdybym takich miala. Moi byli cudowni i strasznie za Nimi tesknie, nawet teraz lza mi sie kreci jak o Nich pomysle, ze juz ich nie ma. Ze nie zobacza drugiej wnuczki, ciezko mi z tym i wogole ze strata ich, chyba do tej pory jakos sie nie moge z tym pogodzic ze odeszli. '************* A co do niektorych mezow to kobietki wezcie ich w obroty, jestesmy w takim stanie ze to oni powinni wlasnie nam pomagac a nie my kolo nich latac,Moj nie moge narzekac az czasem jestem zla ze we wszystkim chce mnie wyreczac, traktuje mnie jak ksiezniczke a ja czasem wole sama robic bez pomocy, nie lubie byc zalezna od kogos. Moj jest naprawde cudowny co bym nie powiedziala to zrobi natychmiast. ************************* Ja dzisiaj kiepsko sie czuje mialam skurcze strasznie bolalo, pojechalismy na pogotowie u nas lekarz obejzal nic wsumie sie nie dzieje ale patrzac na mnie powiedzial ze do swojego terminu nie doczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wróciłam że spaceru z mężem,musiałam się przejść bo już mnie skrecalo w domu. Teraz chce jechać do sklepu po takie frazy i gesie jajka. Chce zrobić w tym roku zrobić pisanki,są piękne,ale bardzo pracochłonne. Podczas spaceru bardzo mnie kulo w środku i chyba stawiał się brzuch,chyba bo nie wiem czy to czasem nie dziecko. W środę mam wizytę to zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaj to dobrze trafiłas że mąż cię wyrecza ,ja mojego niepotrzebnie nauczyłam że sama dam radę że wszystkim. Oczekująca fajnie że jesteś w domu. A jak się czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny a ja dziś miałam ciężką noc :( wczoraj jednak przeholowałam z chodzeniem i takie skutki, ale już jest OKI Oczekująca jak się czujesz? fajnie, że już jesteś w domku. DZIEWCZYNY A TERAZ PYTANIE Z INNEJ BECZKI: mam fotel z materiału oraz będę miała od rodziców narożnik z materiału i bym chciała je odświeżyć i mam pytanie macie może jakieś sprawdzone preparaty do usuwania również plam ? Będę bardzo wdzięczna ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej dziewczyny ja wróciłam od teściów i rodziców, wywołaliśmy zdjęcia ze ślubu i kupiliśmy ramki w końcu po 7 miesiącach :) i rodzice mają nas na swoich regałach:) u mnie pada i pogoda nieciekawa -jestem jakaś opchana obiadem i jednocześnie głodna-dziwne uczucie - i mój dzisiejszy wyczyn- ogoliłam nogi i obcięłam sama paznokcie u stóp- zasapałam się, jak stara babcia:) może to jakoś robić na raty hehe -ja mam wizyty co 2 tyg. teraz 17go, pożniej 30 kwietnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak będzie gorąco to jakie ubranka szykujecie dla dzieci do szpitala i na wyjście? takiego maluszka chyba nie można od razu ubrac na krótki rękaw? ja pokupowałam kilka kompletów body+półspiochy oraz kaftaniki+ spiochy, bawełna na długi rękawek. Bierzecie tez coś na krótki czy same rzeczy na długi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja czuje sie srednio ciezko sie chodzi strasznie krocze boli puchne i brzuch coraz nizej sie robi.mam naadzieje zew wqytrwam chociaz2tygodnie:)flavia ja mam naszykowane body krotki rekaw,pajacyk bawelniany i kocyk jak chlodno bedzie to wezme spodenki bawelniane i sweterek i czapeczka.wychodzila dzidzia w piatek to na wierzchu widzialam miala taki sweterek i kocem opatulona.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wogole kregoslup cholernie boli mnie,spojenie mam napuchniete:/ mysle ze juz niedaleko.urodzilo sie ostatnio3dzieci i mialy po2100g takie malenstwa i to w terminie.mysle ze teraz bede raz w tyg jezdzic na ktg bo pokjawiaja sie pojedyncze skurcze.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca a jak odczuwasz te skurcze? ja będę za tydzień pakowac torbę, ale w sumie szykuje się że urodzę po połowie maja to juz na pewno będzie cieplej niż teraz, ale jednak taki maluszek 1-2 dniowy na krótki rękaw to chyba nie. zaraz jak dam radę to wkleję wam co kupiłam na wyjście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi plamy najlepiej waniszem, najpierw pasowaloby wytrzepac taka kanape najlepiej kladac mokre przescieradlo i taka trzepaczka uderzac i kurz zostanie na mokrym przescieradle a potem uprac tapiecerke mokra firanka( taki sposob od pani ktora pierze ludziom kanapy) mocno przecierac najlepiej ciepla woda i wanisz, potem recznik i mocno naciskac by wody duzo nie bylo i potem wietrzyc i ciepelko w domu zrobic. To moj sposob troche pracochlonny ale efekty sa, najlepiej zeby to facet zrobil:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia ladne ubranka:)ja czuje taki bol promieniujacy i brzuch sie napina wtedy mi boli mocno,do tego kregoslup boli strasznie.maly tak wypina sie ze gole robia sie strasznie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda super sposób mi sie chyba przyda mam jasna kanape przed porodem jeszcze mezowi powiem zeby tak zrobic a jaki vanish? Oczekujaca fajnie ze jestes w domku uwazaj ns te bole, mysl pozytywnie. Moglabys mi powiedziec twoj synek w 33 wazyl 2300kg?? dobrze pamietam? Flavia ladne ubranka uwielbiam niebieski dla chlopca:), zdecydowaliscie juz w sprawie wozka? Ja na wyjscie w zaleznosci od pogody jak bedzie cieplo to body pajacyk bawełniany i cieni kocyk jak bedzie zimno to samo tylko jeszcze na to kombinezonik dresowy czapke cienką jak zaloze kombinezonik to i tak bedzie glówka na kapturku wiec spoko. Spie dzis juz w sypialni :). Jutro zaczynam 35 tydzień matko kochana lec ten czas, dzis rano pytalam synka o co sie pomodli w kosciele mowil ze o to zeby bylo zdrowko, jedzonko i zeby byly rolety:), mamy rolety wiec chyba jak na jego rozumowanie nic nam nie brak:). Dzis mniej lezalam ale nie robilam nic ciezkiego mialam fmniej skorczy niz wczoraj wiec lezenie plackiem nie sluzy. Jutro mam dzien wolny kubus jedzie rano do babci nie lubie byc bez niego pewnie po poludniu do nich pojade:) W ogole mam czasem dosc ale bez dziecka nie odpoczne nie umiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAJ a pierwsza corcie w ktorym tyg urodzilas?? Ja mialam niedonosic pierwszego a urodzilam w 41 i to indukowany cewnikiem foleya i oksytocyna przez caly porod w kroplowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze jedno pytanie mi sie tak czasem robi brzuch sie robi twardy nagle zachce sie siku i za chwile ustepuje to skorcz czy dziecko sie wypina bo mam tez tak za napina sie brzuch az do samej gory ze ciezko oddycha i nie chce sie wtedy siku wiem ze to skorcz wtey, macie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Asik, rety, uwazaj na siebie! Dzieki Bogu, ze nic sie nie stalo! Ewinkaa, niespodzianka super! Moj maz jest kochany i jakby mogl to by mnie na rekach nosil, ale na takie cos by nie wpadl :) Esmi, nie mam pojecia czym sie pierze kanapy. Ja juz przy drugim dziecku wymienilam kanape na skorzana i tego sie trzymam, bo wystarczy przetrzec i po klopocie :) A ma moze ktoras patent na wypranie dywanu? Musze to zrobic jeszcze zanim maly sie urodzi, ale nie bardzo wiem jak sie do tego zabrac. Ja jestem, po raz pierwszy w tej ciazy, porzadnie przeziebiona. Gardlo boli, mam goraczke i smarkam non stop :( A najgorsze, ze mam strasznego stresa przed jutrzejszym usg, bo juz 3 miesiace Leosia nie widzialam i nie wiem, czego sie spodziewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo kubusia pierwsza corcie urodzilam w 42 tyg viazy z zielonych wod za dlugo czekali. Dodatkowo wywolywanie oksytocyna. Tak mnie przetrzymali bo w 7 moes juz mialam rodzic.mialam rozwarcie. A lekarze yak mnoe poznoej przetrzymali ze urodzilam po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku przepraszam za literówki z tel pisze. Czego strasznie nie lubię, choć plusem są polskie znaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo 3 chłopców dużo zdrówka, co do dywanów to nie mam pojecia w salonach komfortu kozna za 50zl wypozyczyc specjalny odkurzacz ale trzeba jakis plyn kupic u nich wiec pewnie wyzszy koszt mysle ze sie oplaca przy duzej powierzchni z wysokim wlosiem. Czy wy tez jestscie niezdarne?? Mi wszystko spad na podloge a potem ciezko sie schylac i jak na zlosc spada i spada:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Dziewczyny dywan najlepiej porzadnie wwytrzepac, a potem go wyprac vanishem ale stara firanka. Uwazam ze najlepszy rezultat sie osiaga, choc ja przyznam ze swoj obecny oddalam do pralni, zaplacilam 50zl i wyglada jak nowy. Moj bartus tak kopie ze nie wiem czy zasne, bola mnie pachwiny, biodra. Choc wiem ze termin coraz blizej to zaczynam to odczuwac. Mama3 trzymaj sie i nie daj sie chorobie. Wiem co to znaczy bo ja bylam juz trzy razy chora w czasie ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie. Ja juz nie śpię.. jak wiecie mam maly brzuszek i w związku z tym od kilku dni odczuwam bol narzadow. Nie wiem czy moj maly nie ma miejsca czy co sie dzieje. Mam straszny ucisk na jelita, a o zoladku wspominac nie będę... pojesc sobie nie moge bo mnie skreca. Heh. Wczoraj o dziwo mialam ochote na przytulanki z mezem, a tu dupa ! Przepraszam za doslownosc, ale tak mam ciasno, ze na samym początku juz mi się odechcialo i wpadłam w nerwy. Az sie maz przestraszyl jak ja dam rade urodzic i zaczął rozmyslac czy chce byc przy porodzie, bo sie boi, ze zaczne krzyczeć na niego i takie tam.. Hihi :D Aaa wczesniej mowil, ze chce być i nawet pepowine odciac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×