Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

chociaz jak zajade z wielkimi bolami i powiedza 2cm albo brak rozwarcia to tez sie zdoluje mamokubusia troche ci zazdroszcze bo wiesz juz co Cie czeka heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisalyscie :-) Ja robiłam dziś leczo i naleśniki. Teraz leze . Asik ja odpuscilam ćwiczenia bk potem mnie bardzo ciągnie już jakoś wytrzymam bez ćwiczeń,będę spacerować jak się pogoda poprawi. Brzuchatka ja nawet o tym nie myślę bo mam płacz a końcu nosa. Ja jestem przekonana że nie dam rady się rozpisalyscie zajmowac jak trzeba,ale mam nadzieję z po porodzie samo przyjdzie. Ewinka co do krocza masz 100%racji,u nas byle jak byle im było wygodnie,choć napewno są wyjatki . Mamina ja mam dużo sluzu czasem jest biało przezroczysty ,a czasem biało żółty,i raczej rzadki. Flavia masz bardzo duży i ładny brzuszek ,ale też mi się wydaje że bardziej okrągły niż przedtem. Ja od miesiąca mam chyba 103cm i nic się nie zmienia... Asik ja na yt już chyba wszystkie porody widziałam:-) czasem dobrze nie wiedzieć co nas czeka przy porodzie,bo mniejszy strach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobrze kasiu nie jestem sama a ja z koleji wole wiedziec i widziec o co w tym biega heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak byłam siostre odwiedzić w szpitalu na ginekologii,to kobieta tak przerażliwie krzyczała że chciałam uciec ze szpitala ale tata mnie powstrzymał i też cholernie się boję bo ten krzyk kojarzył mi się jak muj dziadek zabijał świniaka,masakra :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam tyłozgięcie. Rodziłam już sn bez komplikacji. U mnie dziś początek 32 tc, oddycham trochę z ulgą że już coraz bezpieczniejszy czas. Mały kopie tak mocno, że aż mną całą czasem wstrząśnie. Czasem wystawia nóżkę lub rączkę to ja potem palcem mu w to miejsce małego kuksańca robię, a on jeszcze mocniej odpowiada skubany zgrywus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bardzo duzo sluzu, ciagle mam mokro. Też oglądam te porody na tlc.Ja nawet nie bede pytać o znieczulenie bo i tak nie dostane, mam wrażenie, ze w polskich szpitalach to rarytas, ale położna mowila, ze czesto jest napisane np gaz rozweselający, a tak naprawde szpital miał go na probe, takze lepiej zadzwonic do szpitala niż sie potem nie mile zaskoczyć, ja w piatek 34 tydzien zaczynam, wiec w maku pakuje torbe do szpitala, juz wiem czego oczekuje moj szpital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi powodzenia abys dotrwala do 38 :). U mnie dają znieczulenie chwała bogu:) A miałam napisać dziś jest pierwszy dzień od tygodnia że nie robi mi się słabo:) czy mozliwe jest ze ma na to wplyw ulozenie dziecka, jakiś ucisk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też jest słabo ze znieczuleniem ale za gadam z lekarzem na najbliższej wizycie zobaczę co mi powie. Ja właśnie zamówiłam pizze jakoś tak mnie wzięło ;) trzeba jeszcze korzystać do puki można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też cały czas czytam, ale rzadko piszę :) Dziewczyny ile już przytyłyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamina to mamy w ten sam dzien wizyte, też mam za tydzień we wtorek. Ja nie wiem ile, koło 12 kg napewno, ostatnio było 11, ale nie mam wagi wiec nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata89r ja niestety mam dopiero na 19;00 nie lubię tak późno bo cały dzień nie wiem co ze sobą zrobić ;) No co do kg na + to was chyba wszystkie przebije ;( niestety bo mam 20kg+ ;( a jeszcze półtora miesiąca;( teraz tak średnio dwa kg na miesiąc mi przybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio i dziś oglądałam ciążę z zaskoczenia. Czy wg was jak kobieta już rodziła, to jest możliwe że nie wie że jest w ciąży? Bo mi się nie chce w to wierzyć. Ja jestem strasznie senna,nic mi się nie nie chce,a tu tyle sprzątania przedemna ... od jutra napewno zacznę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sobie nie wyobrazam tego , jak mozna nie czuc ruchow ?? zwazywszy sie juz bylo sie w ciazy szok jak dla mnie te ciaze z zaskoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamakubusia09 (30l)----24.05-------Dominik Początekczerwca (19l)--28.05--------Jan gość85-(28l)--------------29.05----- ---Michał oczekująca(24l)---------30.05-----------Igor brzuchatka 28l---------- 01.06---------Laura asiula84 (29l)------------ 03.06------- nieznana ewinkaa (29l)-------------03.06-----------Staś maminia22-(22l)---------03.06-------chłopczyk esmi90 (23l)--------------04.06---------Jakub Agata89R (24l)----------05.06- ---------Adam Flavia23 24l-------------- 06.06 --------Krystian A A A J (28l)-------------08.06-----dziewczynka 87_asik (27l)-------------13.06 ---------Milenka tacia (30l)----------------LEOŚ ur. 02.04.2014r mama3chłopców.-------15.06----------Leoś ilonek (25l)---- -----------16.06-----------Pola mamowa (20l)------------16.06----------Artur kasia2014 (23l) ---------16.06---------Sandra Justi2 (32l)-- --------------17.06 ------chłopczyk Jolka kolka( 32l)---------17.06.-----dziewczynka Nitka999(31l)--------------20.06-------chłopczyk swierszczyk(26l)---------20.06-------Nikodem 19magda91-(22l)---------21.06 -------Mikołaj Gosiaczek201 ------------23.06-------Franciszek Sisilka (28l) ---------------23.06 --------Bartuś 33ona (33l) ----------------24.06---------Paweł lacerta (31l)------- --------28.06 -------Marta AIK---------------------------29.06-----dziewczynka mozeniejeden(18l) Jestesmy z Tobą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam już plan od poniedziałku zacząć prac ciuszki od małej i jakoś nie mogę się zebrać ale jutro juz napewno coś wypiore nie mogę sie doczekać aż wszystko pieknie poukladam w szafie i na wieszakach wszystko bedzie mialo swoje miejsce ;) zrobie wtedy zdjecia i Wam podeślę na maila garderobę mojej małej księżniczki ;) Mialam dzis spotkanie z położna w sumie pierwsze takie na ktorym moglam swobodnie o wszystko wypytac i czuje sie troche spokojniejsza chyba co tydzien bede do niej chodzic na spotkania aż będzie mnie miała serdecznie dość hehhe ;) Jutro w ramach relaksu ide do kosmetyczki i fryzjera na poprawe nastroju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 11 na plusie... ale to jeszcze nie koniec, nie chcialabym przekroczyc 15kg, Bylam na szkole rodzenia pierwszy raz. Bylo moze z 7 pan i 3 panow w tym ja z mezem. Bylo o cc i pologu jakies45 min, a uwaga za 5 wykladow zaplacilam 380zl!! Oprocz tego 5 zajec cwiczen ale nie sa obowiazkowe takze moze z raz pojde bo mam40 km. Trzeba wykupic szkole rodzenia jesli chce sie meza miec przy sobie. Taki plus ze sala jedynka wtedy za darmo. Jeszcze pan doktor dzis powiedzial ze.jak anastezjolodzy beda zajeci to niestety ze znieczulenia nici!! Bo wg prawa anastezjolog nie moze podac wiecej nic jedno znieczulenie w tym samym czasie bo musi kontrolowac jedna pacjetke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale szalejecie z wpisami :) Brzuchatka i pozostale mamusie - to bedzie moj 3 raz, a boje sie jak cholera. Naprawde dziwne, bo nigdy wczesniej nie mialam stresa. Z tego strachu chcialam nawet oplacic doula, ale za pozno sie obudzilam i jedyna dostepna w mojej okolicy ma juz zapelniony grafik. W dodtaku wczoraj dowiedzialam sie, ze moj ulubiony lekarz anestezjolog, ktory mnie znieczulal do cc przy Alku, jest na urlopie do odwolania, bo zmarla mu zona. Nie barzdo mi sie podoba, ze ktos inny bedzie mi majstrowal przy kregoslupie :( Ewinkaa i Asik - ja peklam przy porodzie po sam tylek, niestety :( Zawinila pani doktor, ktora pomagala mi urodzic Damiana, w ruch poszedl proznociag i jak pociagnela to mi krocze szlag trafil. Zszyli mnie bardzo ladnie, juz po 3 dniach od porodu autobusem jechalam, ale jednak. Dlatego przy Alku mialam cc - zbyt mala roznica wieku pomiedzy dziecmi i bali sie, ze sie nie zdazy zagoic. My w swieta idziemy do znajomych, zrobie tylko jedna salatke, a ciasto kupie. Pracuje w wielki piatek i wielka sobote, wiec nie mam zamiaru sie zarzynac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatka a moze ty masz racje moze sie obnizył u mnie juz może:), oby nie wrocily te duszności i że słabo wiecie jestem z małym w domku i jak mowilam kubus mamusi troche zle musze polezec szedl za mna i razem lezismy powtarzalam ze mamie sie nigdy nic nie stanie ale wiecie sama sie nie czulam pewnie. Mamo3 ja juz raz to przeszłam i tym razem boje sie bardziej o dziecko komplikacje o ból mniej, ale strach ten sam, powiedzialam mojemu m ze na porodówce za wszystko ku sie oberwie:). Asik dziekuje za tabelke z przypomnieniem fajnie ze wpisalas mozeniejeden mam nadzieje ze da rade sobie z tym ciężarem chiciaz nie wiem czy ja bym dala chyba tylko dla kuby bym musiala sie podnieść. Oczekująca daj znac co u ciebie po wizycie zobaczysz dasz rade:). Ja na swieta nie robie nic poza dekoeacją i śledziami to tylko 2 dni idziemy w jeden do moich w drugi do rodziców m, zawsze cos zanosilam teraz mama powiedziala ze zrobi wiecej to da mi do domu. Dzis wlasnie kupilam super koszyczek bialy z szara serwetka taki stylowy pewnie wysle zdjecie jak pomalujemy jaja z kubą:). Ubranko dla kuby i m gotowe ja zaloze cos w co sie mieszcze:), widzialam fajna kiecke w hm ale za droga zaraz urodze i bede znow miala duzo ciuchów:). Dla mnie w swieta najwazniejsze jest jak siedzimy wszyscy przy stole i nikt sie nie spieszy w tym roku przesiade sie na kanape:). Zajaczek przychodzi tylko do kuby my z m nie robimy sobie nic moze jak wyskocze gdzies to jakies drobiazgi cos co potrzebne. dziewczyny czy wam tez wszystko z rąk leci?? ja jestem niezdarna jak nie wiem co nawet jak robilam kolacje wzielam woreczek foliowy na skorki od ogorka itp. bo do kosza nie trafiam:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki macie zapach z pochwy? bo ja czuje taki jakby aceton,i się martwię czy wszystko dobrze jest,dziewczyny ratujcie,może to głupie pytanie ale inaczej się krępuję zapytać kogoś w prost a wizyte mam dopiero 5 maja :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aceton to raczej mocz zrób badanie ogólne i wycieraj sie chusteczkami nawilżonymi poprostu przemywaj sie po oazdym sikaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po swietach w piatek mam kontrole.glowka jest ladnie w kanale i lekarz wlozyl tylko pol palca i ja czul.mowi ze pewnie2tyg i koniec.bol jest przez ucisk glowki i kosci sie rozchodza,szyjka jeszcze sie trzyma.zapewne po wizycie skieruje mnie na szpital bo mowil ze chce byc przy porodzie jak zapytalam.no i bedzie bolec bo glowka cisnie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wogole mama powiedziala mi ze tate boli stopa i palec u nogi a niechce isc do lekarza.boje sie zeby jakas martwica mu sie niezrobila.moja mama kupila dzisiaj2kocyki dla malego 1kremowy zeby do lozeczka pasowal,a drugi zielony z kubusiem puchatkiem.jeszcze ciuszkow nakupila.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pół palca? ło matko mi sie wydawało ze ostatnio mi pół ręki włożył żeby poczuć szyjke:). Oczekujaca uważaj na siebie leż plackiem i nic nie rób oby jak najdłużej wytrzymał maleńki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jeszcze jedna opcja pan ginekolog moze miec dlugie palce haha asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
gość- w ciązy ph się zmienia, ja to zauważyłam już jakiś czas temu, nawet jak robię siku to unosi się dziwny zapach, nie tak mocno kwaśny jak kiedyś, tylko inny...lekarz mówił,że to przez hormony,ale jeśli to coś niepokojącego zapisz się na wcześniejszą wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bede odpoczywac tyle ze jak leze to gorzej boli niestety:/asik nie patrzylam na palce ale nie ma zbyt dlugich:)dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×