Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

kasia wysłałam e-mail z pocztą a wózek 4 in 1 to wraz z fotelikiem samochodowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia tez tak czuje ze koncem miesiaca sie urodzi.lekarz dzisiaj jest w innym miescie 50km dalej wiec dopiero od16przyjmuje musze wytrzymac.czuje ze po swietach mnie polozy i urodze.a kregoslup boli tragicznie mnie was tez?piszewcie ze macie szyjke5cm a ja mialam3cm od poczatku .czasami jak ide mam wrazenie ze wychodzi mi raczka.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mnie jeszcez krpocze nie boli , ale zaczelam sie bac jak widze co piszesz oczekujaca :) kurcze to jak musi bolec jak ta glowka tam idzie :( a masz skurcze przepoiwiadajace moja kolezanka jest teraz w 6tyg tez krocze boli i ma te skurcze pogoda beznadziejna esmi gdzie kupowalas wózeczek? kasia haslo wyslalam ale pogoda do bani ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik dzięki,mam i oglądam wszystko ok końca trochę tego jest;-) Nie wszystkie zdjęcia mi się otwierają,nie wiem czemu może przez to że na tablecie oglądał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz spakowałam swoje rzeczy do szpitala:klapki,szlafrok,2 koszule nocne,bieliznę,ręczmik.Resztę spakuję później.Nigdy nie wiadomo co moze się wydarzyc.Dla dziecka biore tylko ubranko na wyjscie.Reszte zapewnia szpital.Poza tym,do szpitala mam 8 minut drogi,wiec w razie czego mąż podrzuci gdyby czegos zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie tez pogoda okropna, a jak zimno! no coż dziewczyny, coraz gorzej sie spi, mi tez, nie wiem jak sie położyc. Co do świąt to jeden dzien u mnie, robie 2 ciasta, jakąs sałatke, moje ukochane śledzie tzw mintaj z ogórkiem i cebulką, uwielbiam sledzie ogólnie, w każdej postaci, na obiad karczek i schab a mama przywiezie roladki sląskie:) byłam na pobraniu krwi, tam mnie znaja bo miałam staż, zawsze mi zejdą z ceny troche, bo ja płace za badania:) fajne dziewczyny, szkoda, ale szef przychodni mi obiecał prace jak urodze, ciekawa jestem, ale bede sie starać kiedyś tam wrócic jak dzidziuś będzie miał roczek. mamakubusia chciałam do uszka i czoła, ale dużo jest niesprzyjających opini, ze zły pomiar i chyba nie dam 150zł jak sie okazuje, ze źle działa, kupie taki do paszki. Ja dziś mam szkołe rodzenia :) moj dzidziol sie strasznie rozpycha, masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początek brzuch mały jak na 30 tydzień,a gdzie moznamtake skarpetki kupić? Wózek nie wygląda na używany. Asik brzuch spory jak na 27tydzień,ją teraz taki chyba mam,a ile masz cm? Ewinka literki super,bardzo mi się podobają. Dużej części zdjęć nie mogę obejrZeć nie wiem dlaczego. Ale macie super brzuszki ,może potem coś wrzuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu tam ost zdjecia sa z aktualnym brzuchem tzn z 2 tyg przed czyli z 30 tyg ale malo co sie zmienia teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś dobrze spałam, ale z rana troche cienko bo brzuch mnie muli po bokach ciągnie. odliczam juz te dni, za miesiąc w sumie mogłabym juz spokojnie rodzic ale wole żeby maluch siedział ile sie da. Zaraz konczę 33tc. U nas nie wiem co ze świętami, zawsze było tak że 1 dzien bylismy u nas z moimi rodzicami i zawsze ktoś tam przyjezdzał, a w drugi jechalismy do teściów bo tam zbiera się rodzeństwo męża. Ale w tym roku chyba nie pojadę:( bo czuje że nie dam rady tyle usiedziec przy stole. W ogóle ciężko mi długo siedziec bo mam wtedy zgnieciony brzuch i zaczyna bolec. W weekend mielismy gości to posiedziałam 15 min i juz mi było nie wygodnie, leżałam sobie a oni siedzieli ,no trudno każdy musi zrozumiec. Więc święta chyba sobie odpuszczę bo tam bym nawet nie miała gdzie się położyc. Mąż pojedzie sam w drugi dzień a ja w domu. Troche mi przykro, ale dziecko jest najważniejsze. Jeszcze troche muszę wytrzymac. Jutro mają przyjsc ubranka które zamówiłam do szpitala, a zaraz po świetach mąż jedzie po wózek, ustąpiłam wezmiemy ten używany a na następną wiosnę kupie jakaś fajoską spacerówkę składaną żeby była lekka. Mieli nam dac jeszcze fotelik ale chyba jednak fotelik to wolę sobie sama kupic, bo to wiadomo bezpieczeństwo. Mi tez juz jest ciężko, brzuch taki ciężki 107cm w pasie mam. do tego tak wystaje do przodu że w żadną bluzkę juz nie mogę go upchac:D chodzę na zmiane w 3 szerokich, po domu to mi i tak wszystko jedno. Ja juz chcę maj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka ja tez juz pakuje torbe, pomalutku z listy odchaczam co juz w środku malemu przygotowałam ubranko jak sie urodzi u nas sie podaje swoje wiec tak jak przy kubie mam pieluszke ubranko skarpetki i łapki, lepiej niech bedzie w jednym miejscu bo to m podaje:). Oczekujaca ja mysle ze do 38 dotrwasz poprostu ciąża cię meczy ale spokojnie parcie ktor czujesz to nie poród, tak łatwo to nie wychodzi:). Ja juz tez zmeczona jestem ciaza coraz ciezej a w domu mam 4 latka i musi byc obiad i wszystko moze dzieki temu sie pieszcze sie za bardzo, chyba:). Ja juz nie ide do fryzjera odmierzy mi farbe m podjedzie i sama sobie zrobie :), dzis :). Oczekujaca ja czasem jak ide to musze sie zatrzymac tak zaboli po schodach to jak sierora wchodze, wiem co czujesz ale dasz rade:). Trzymaj nigi zacisniete do 38 tygodnia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamakubusia09 (30l)----24.05-------Dominik Początekczerwca (19l)--28.05--------Jan gość85-(28l)--------------29.05----- ---Michał oczekująca(24l)---------30.05-----------Igor brzuchatka 28l---------- 01.06-------dziewczynka mozeniejeden(18l)------02.06-------dziewczynka asiula84 (29l)------------ 03.06------- nieznana ewinkaa (29l)-------------03.06-----------Staś maminia22-(22l)---------03.06-------chłopczyk esmi90 (23l)--------------04.06---------Jakub Agata89R (24l)----------05.06- ---------Adam Flavia23 24l-------------- 06.06 --------Krystian A A A J (28l)-------------08.06-----dziewczynka 87_asik (27l)-------------13.06 ---------Milenka tacia (30l)----------------LEOŚ ur. 02.04.2014r mama3chłopców.-------15.06----------Leoś ilonek (25l)---- -----------16.06-----------Pola mamowa (20l)------------16.06----------Artur kasia2014 (23l) ---------16.06---------Sandra Justi2 (32l)-- --------------17.06 ------chłopczyk Jolka kolka( 32l)---------17.06.-----dziewczynka Nitka999(31l)--------------20.06-------chłopczyk swierszczyk(26l)---------20.06-------Nikodem 19magda91-(22l)---------21.06 -------Mikołaj Gosiaczek201 ------------23.06-------Franciszek Sisilka (28l) ---------------23.06 --------Paweł ? 33ona (33l) ----------------24.06---------Paweł lacerta (31l)------- --------28.06 -------Marta AIK---------------------------29.06-----dziewczynka wstawiam zeby nie ucieklo znowu bo szybko piszemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik mam skurcze bo nawet na ktg wychodzily i wtedy brzuch byl napiety i bolal.mamakubusia domyslam sie ze porod gorzej boli i przeraza mnie skoro teraz tak boli a co mowc porod:/ ja w piatek zaczne35tc ,zobaczymy co lekarz powie mi dzisiaj.teraz brzuch jakby zmalal moze dlatego ze jest bardzo nisko.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca bedzie dobrze tylko zachowaj spokoj jestes silna dziewczyna nie mysl teraz i bolu porodowym bedzie dobrze trzymaj jak najdluzej sie da dla Igorka zeby mial dobra wage i zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wszystko jest do przeżycia, nawet ten ból i mi powiem jeszcze, ze jesli mój nie chciałby być ze mną, wziełabym mame, naprawde ja potrzebuje wsparcia i samemu byłoby mi cięzko urodzić, bo moge panikować, postaram sie ale ból odbiera rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podesłałam swojego arbuzka na pocztę;). on rośnie w oczach. oczekująca po wizycie dziś koniecznie daj znac co lekarz powiedział na te twoje bóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , jak rozmawialam z polozna i na szkole rodzenia na porodzie rodzinnym mowili zeby koniecznie wziac kogos bo to napawrde pomaga nawet na zasadzie osoby ktora bedzie nam wszystko podawac bedzie lacznikiem z personelem poza tym w obecnosci meza czy inne osoby trzeciej kobieta jest inaczej traktowana, poza tym porod moze trwac 3 godziny a moze 15 wiec samemu mozna zwariowac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej laseczki:) zrobiłam zupę brokułową i placki ziemniaczane, umyłam włosy i kręgosłup boli jak się schylam nad wanną stwardniał brzuchal,ale zjadłam a teraz leże,a mały fika:) oczekująca Ty nie rób za dużo na święta, po co ja do mamy dzień wcześniej przyjeżdzam i pomagam jej w kuchni, robimy wszystko razem, ja np. kroję i obieram, zagniatam ciasto,zmywam itp. jednym słowem jestem od czarnej roboty hehe:) mama doprawia,smaży itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
oczekująca ja myślę,że Ty do świąt albo tuż po świętach będziesz mamusią:) na pewno już jest duży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczęta ;) U mnie pogoda typowa do marudzenia ;) miałam od rana wyruszyć do przychodni urzędów itd ale aż się nosa nie chce wychylic na dwór ;) ;( Za to nie powiem bo nie pamiętam kiedy tyle przestałam od 23:00 do 6:00 rano bez przerwy aż straciłam orientację w rzeczywistości ;) Mały teraz daje mi popalić mam wrażenie że jest ułożony poprzecznie i z jednej strony i z drugiej strony rzeber mi daje ból straszny ale i tak mam uśmiech na twarzy bo uwielbiam go czuć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
maminia- ja też lubię czuć ruchy mojego grubasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie asik, nam mowila, ze jakby dla partnera to było już cięzkie zostać do konca, mozna na ten czas wyprosić, tzn moze sam wyjsc, wiadomo to jest przezycie też dla niego.Oczekująca żebyś dotrwała do tego 37 tygodnia, tego Ci życzę!!!!!!! odpoczywaj z tego co pisała oczekująca, dzidziuś wazył 2300, dobrze mówie? jakie ciasta pieczecie na swieta, macie jakies fajne przepisy na sałatki? bo mi sie juz znudziły te moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też daje mi wycisk, wczoraj to jakas masakra, bolało. Dziś troche uspał bo szłam piechotą i potem poszturchałam brzuchem i sie obudzil, juz reaguje na moj dotyk, moja kluska kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esmi fajny wózek, fajne kolory, zeby dobrze służył. Flavia ale brzuch, masakra wielki:D mi w przychodni powiedzieli, ze moj wyglada na 6miesiąc, ale chyb byłam tak ubrana, bo mama mowi, ze jest byczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to raczej malo pieke czy cos robie na swieta bo moi dziadkowie - dziwne podejscie ale nie lubia jak ktos cos przynosi i zazwyczaj wybrzydzaja ze to nie w ich stylu itp ;/ wiec nic sie nie robi a swieta u nich sa zawsze w tym roku nie jade do tesciow maz jedzie sam bo jednak 2,5h drogi to dla mnie za duzo na chwile obecna, Flavia duzy brzuch , ja staram sie ruszac cwiczyc to odrazu lepiej sie czuje napawrde a szczegolnie cwiczenia polaczone z oddychaniem przeponowym trenuje heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×