Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

słuchaj ,ja to już napiszę tak wez się babo odp*****l że tak brzydko powiem, bo to twoje wcinanie ryja już jest nie do wytrzymania. Czy ktoś cię pyta o zdanie? czy ja do ciebie piszę? skoro nie to zamknij szanowną buźkę i skończ, bo nie mam zamiaru już tego popuszczac. zajmij się swoją d**ą, a nie moją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Gość -Klaudia nie napisała jednoznacznie,że lekarz ja wypuścił,moze wyouscil i kazal jechac na porodowke? Flavia, Glowy nie dam sobie uciąć,ale jak jest rozwarci na 5palcow to znaczy,że jest 10cm. MamoK-tak sie cieszę!!! Że mama będzie z Wami i że wyniki ok!hurrra:-) nie myj okien tylko odpoczywaj jeszcze ile mozesz:-) mi dzisiaj cos strzyknęło w kolanie i boli jak sie podnoszę albo robie przysiad, juz sie rozpadam na kawalki:-P a męża nie ma... Nie wrócił po pracy... Tak sie rozpędziłam jak bylo mi smutno,ze napisalam mu kilka dlugich smsów z wypominaniem czego nie zrobil:-P i napisal,ze wroci troche później bo musi cos zalatwic... Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
A co do dziecka 6kg to jezuuu!!! W jakich czasach my zyjemy?! Usg nic nie pokazało?przecież to jest niehumanitarne aby rodzic naturalnie w dzisiejszych czasach takie dziecko. U mnie wazy 3100 w 36 tyg. I od razu lekarka powiedziala,ze nie będziemy czekać do 40bo latwiej urodzić wcześniej jak jest takie duże. Współczuję tej dziewczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinkaa, pewnie sie niespodzianka szykuje :) Moze tym nowym autem podjedzie, hehehe :) Moj m zaczyna panikowac, kazal mi wszystkie rzeczy dziecka i moje pozbierac do kupy, bo sie boi, ze jak mnie wczesniej cos wezmie to on wszystkiego nie znajdzie. Jak znikam w lazience na dluzej niz 5 minut to puka na drzwi i pyta czy wszystko ok. Troche mnie zaskoczyl, bo on normalnie jest nadludzko wrecz opanowany i spokojny, jak stewardesa w samolocie - nigdy nie panikuje :) Tlumaczy sie, ze chyba sie starzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Mamo3 taaa, dostane takiego resoraka co najwyzej:-) to fajnie,że sie martwi:-)niech sie troszczy, teraz maja do tego najlepsza okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój m teraz tez jest teraz inny, z pracy ciągle dzowni i się pyta czy nic sie nie dzieje i jak się czuje. zdaje sobie sprawę ze to juz blisko. Pewnie jak zacznie się poród to będzie miał stracha większego niz ja:D ewinka- jesli chodzi o tego chłopczyka co ja pisałam że miał 5,5 kg to matka podobno miała wpisane we wskazaniach cc ale cos tam nie tak poszło, ze dziecko juz było w kanale i nie mogli go ani w tą ani tą więc tak ciągneli na siłe. okropnosc. strasznie bym chciała wiedziec ile moj maluszek juz waży, dziś coś mało się rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mój mały buszuje jak szatan w brzuchu, no nie mówię,że non stop,ale dużo się rusza i na usg już od12 tyg. przekręcał się i wiercił,lekarz zawsze to mówi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinkaa, klaudia - 3 palce to inaczej 3 cm :) nie wiem dlaczego, ale tak to lekarze liczą jakoś. Trochę bez sensu, no bo niby 10 cm to dwie ręce mają wejść??? Bzdura, ale ja pytałam ginki, stąd wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3palce to 6cm 1palec to 2cm chyba raczej tak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna miala porod straszny.. nie chcialam w to uwierzyc wiec jak mi pokazali zdjecie dziecka to myslalam, ze ma z 5miesiecy. Odnosnie USG nie wiem ile wynosila waga płodu. Wiem tylko, ze popekala strasznie :( Byla szyta az po o***t. Jej maz wielki chlop, a ona taka drobna. Gosiu- jak juz taka 'przyjaznia' do nas palasz i nie chcesz nas opuscic to sie chociaz podpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaaa88
To ja pisalam ale nie na flavie to ktos inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki początek,wyobrażałem sobie że to jakby właśnie okres dostać;-) Co do wielkiego dziecka wierze,ale czemu jej cesarki nie zrobili?biedną będzie się długo goic. Siostra koleżanki bardzo szczupła i niska i duże dziecko rodziła usg się o pół kilo pomylilo strasznie popękała,potem miała krwiaki leżała dwa tyg w szpitalu,strasznie długo się goila . Flavia nie reaguj na gości już się wszystkich czepial ;-) a forum po to żebypisać o objawach . Ja nic nie czuje żadnego rozpierania skurcze nic. Dziewczyny napiszcie jeśli to nie problem ile wasze dzieci w 34 tyg ważyły,bo jestem i mnie ciekawi;-) A co do rozwarcia ja się kompletnie nie orientuje jak to wygląda,ale 3palce jak patrzę to ok 5-6 cm. Klaudia pisz na bierzaco co się dzieje,który masz tydzień i ile malenstwo waży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Iwka, sprawdziłam to 3palce=6 cm. Ja mam w karcie nawet zapisane 1palec, a wczoraj gin moim,ze to 2cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia nie reaguj odpusc sobie goscia.ja to juz chce urodzic,boje sie ze moj bedzie wiekszy bo sam gin mowil ze na jego oko bedzie wiekszy bo jest postawny:)mojego tate czeka operacja za kilka miesiecy bo inaczej czeka go amputacja nogi.ciagle cos nie tak:( oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - moj w porownaniu do dziewczyn z tego co pisalysmy to byl mniejszy, bo na 34tc mial 2100. Raczej duzy nie bedzie bo maz jest wysoki i szczuply, a ja taka sama jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam Flavie lubię czytać ;) ale oczekująca to bije wszystkie na głowę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Super!mąż wrócił z bukietem kwiatów,powiedział,ze przeprasza za ostatnie dni ale ma dużo stresów w pracy i dlatego ostatnio zamykał sie w pokoju i cos w kompie grzebal... Z***biscie!a wiecie co zaraz po tym zrobił?? Włączył sobie grę na PS i gra, a ja poszłam sobie do sypialni i sie smucę,bo nawet tv bie obejrze,bo gra na tv. Smutno mi... Beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początek no to fajnie że nie duży,ja bym chciała tak do 3 kg żeby moja miała. Ewinka a tak się ładnie zapowiadało. A może przeszkodz mu zachęcając do miłości;-) ja zawsze w ten sposób odwracał uwagę męża i działa;-) Mój mąż mi nie kupuje kwiatów bo uważa że zaraz się wyrzuci,woli mi kupić jakiś drobiazg. Oczekujący a co mu jest z nogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Kasia co do wagi to mój w 32-2100, a w 36-3100, wiec wychodzi,ze w 34 ok.2600 :-) a jeśli chodzi o m, mam go gdzieś, niech spada,prosic sie o zainteresowanie mną nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ratunku ;) Siedzę u gina jest spore opóźnienie jak w domu będę o 21:30 to będzie dobrze co gorsza czuje się strasznie głowa mi pęka brzuch boli kuzyna mnie przywiozla do lekarza i w samochodzie się smiala że może od razu do szpitala bo złapał mnie taki skurcz że aż w szoku byłam. Mam pytanie wczoraj wieczorem miałam wrażenie że mi czop wypadł tylko że nie był z domieszką krwi a więc czy to może być to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca kurcze to nie dobrze amputacja coś strasznego, może wszystko dobrze się skończy ewinka- mój pewnie podobnie z wagą do twojego, bo w końcówce 32tc tez 2200. ja bym chciała do porodu tak max 3700 maminia czop podobno moze byc bez krwi, ale ja tam nie wiem dokładnie kasia- mój tak samo woli kupic czekoladki bo kwiaty zwiędnął ach ten romantyzm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czop niekoniecznie musi byc z krwia. Przynajmniej u mnie tak bylo, a jestem pewna na sto % ze to bylo to ponieważ nie cierpie na zadna infekcje, a to byla dosc duza ilosc takiej galarety-śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Maminia, spokojnie,zaraz sie lekarza zapytasz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiu moj tata ma zylaki na nodze i zaczal go bolec duzy palec u nogi i noga zaczela sie robic taka zolto fioletowo sina,rodzinny dal jakas masc to troche kolor sie zmienil a naczyniowiec dzis mu powiedzial ze trzeba operacje zrobic bo inaczej moga amputowac a zylaki moga w kazdej chwili peknac.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu daruj sobie komentarze zajmij sie soba a nie kims bo widocznie lubisz wtracac sie.mi wali co piszesz.z toba niepisze tylko z dziewczynami ,a ty po co wchodzisz na forum i komentujesz wszystkich co napisza.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka to fakt ale ciekawa byłam bo w necie jak patrzyłam to tylko takie z krwią ... no mniejsza ;) chciałam po ginu jeszcze zakupy zrobić a tu psikus bo jak wyjdę to większość sklepów będzie zamknięta :/ a mqm taka zgage jak chyba nigdy nie miałam akurat teraz czuję się strasznie. Jeszcze położna minie uswiadomila że moge szybciej jak w poniedziałek trafić na patologie a i dala mi książeczkę którą wydał szpital w którym będę rodzic ze wszystkimi wskazówkami co zabrać. A i w końcu uzyskalam odpowiedz na pytanie odnośnie zzo ze mam prawo żądać i jest bezpłatne ale jak będę na oddziale to mam zapytać jak to wygląda w praktyce ... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maminia- w ktorym jestes tyg, ze to juz tak szybko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca z zylakami jest ciężką sprawa. Sąsiadka miała takie że aż na 5cm szerokie już 3 operacje miała ale jest ok. Moja babcią zaś miała ostre zapalenie życzy jakoś tak,miała takie czarne plamy na nodze. Dwa miesiące leczenia z nogą do góry,leki zastrzyki,ale dziś jest ok. Będzie dobrze. Mamina nisz jak po wizycie. Flavia ja tam lubie właśnie czekoladki ale raz w roku o jeden kwiatek bym się nie obraziła;-) Duże te wasze dzieciaczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Maminia jak po wizycie?? (mąż zrobil kolacyjkę,potem wysprzątał łazienkę,poodkurzał a teraz zrobil mi bezalkoholowego kolorowego drinka, wybaczam mu tę grę na PS:-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×